davvyd0z
davvyd0z
  3 czerwca 2009 (pierwszy post)

G.O.A.T. czyli Greatest Of All Time.

1) Kto według Was zasługuje na miano najlepszego zawodnika w historii NBA?
2) Który z aktywnych zawodników jest najlepszy?

Uzasadnijcie swój wybór w kilku zdaniach. Zabronione jest używanie w nich argumentów typu "był najlepszy", "jego gra najbardziej mi się podobała" itp. itd. Tego typu zwroty dopuszczalne są jedynie w podsumowaniu.

Zapraszam do dyskusji.

marion695
marion695
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma jednego, prezentującego zdecydowanie lepsze umiejętności od reszty. I w zasadzie nigdy nie było takiego.

masz racje jedynie mozna podac swojego ulubionego

Konto usunięte
Konto usunięte: DPotY: D. Howard.

myslalem ze bedzie tu ktos inny...ktos z Denver:P

Konto usunięte
Konto usunięte: MIP: D. Granger.

ten to bedzie za kilka lat wymiatal
odwieczna
odwieczna
  5 czerwca 2009

Uh, obejrzałam do końca. :D
Podobał mi się Marcina :ninja: - 4 bloki, 4 punkty i 8 zbiórek jeśli pamięć mnie nie zawodzi. I co ważniejsze w połowie już dostał pochwałę od SvG jako dobry zbieracz i obrońca. ;)

marion695
marion695
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uh, obejrzałam do końca. :D Podobał mi się Marcina - 4 bloki, 4 punkty i 8 zbiórek jeśli pamięć mnie nie zawodzi. I co ważniejsze w połowie już dostał pochwałę od SvG jako dobry zbieracz i obrońca. ;)

do tego jeszcze jeden przechwyt
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Howard przez dwie kwarty 0 punktow i rozjechali Orlando

Bo prawda jest ze wystarczy wylaczyc z gry Howarda i tyle po Orlando
tak samo jest w sumie z Lakersami

Konto usunięte
Konto usunięte: Spokojnie, zobaczymy co Orlando pokaże w drugim meczu no i później u siebie, we własnej hali. Początkowo nie dawałem im zbyt dużych szans w tych Play-Off, zaskoczyli mnie więc może i drugi raz to zrobią?

Dlatego w pierwszym poscie obstawilem ze wygraja w finale 2 mecze

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobał mi się Marcina - 4 bloki, 4 punkty i 8 zbiórek

Imponujace dokonania :ninja:
marion695
marion695
  5 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Imponujace dokonania

powinien przejsc do slabszego zespolu ale zeby gral w pierwszym skladzie
koraspl
koraspl
  5 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Imponujace dokonania

Niby zle???
Swietnie gral w obronie .Przechwyty,bloki,zbiorki bardzo wszechstronnie i efektywnie.Pewnie ktos moglby przyczepic sie ze w 20 min tylko 4 pkt ale zobaczmy ile mogl zdobyc ano 8 bo oddal 4 rzuty wiec zanotowal 50% z gry. Ladne punkty zdobyl wsad i rzut z dystansu.Taki Howard mial jedynie 1/6 z gry wiec...
ErickXXX
Posty: 2160 (po ~99 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 135
ErickXXX
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 2) Który z aktywnych zawodników jest najlepszy?

w kazdym meczu zdobywa ponad 30 pkt to ostatnio troche gorzej a kiedys w kazdym zdobywał powyzej 50 raz mu sie nawet udało zdobyc 70 pkt za to naprawde bardzo go cenie... no i te trójeczki :D sama poezja

'' Shame on you when you step through to
The Ol Dirty Bastard, Brooklyn Zoo''

davvyd0z
davvyd0z
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: masz racje jedynie mozna podac swojego ulubionego

Ano, niech będzie i tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: myslalem ze bedzie tu ktos inny...ktos z Denver:P

A kto z Denver zasługiwałby na to miano? Nawet Dahntay Jones miałby trudności żeby zakwalifikować się do pierwszej dziesiątki.

Konto usunięte
Konto usunięte: ten to bedzie za kilka lat wymiatal

Już wymiata. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobał mi się Marcina - 4 bloki, 4 punkty i 8 zbiórek jeśli pamięć mnie nie zawodzi. I co ważniejsze w połowie już dostał pochwałę od SvG jako dobry zbieracz i obrońca. ;)

Chłopak ma smykałkę do tego. :tak:

LeonGrande
LeonGrande: Bo prawda jest ze wystarczy wylaczyc z gry Howarda i tyle po Orlando tak samo jest w sumie z Lakersami

A oglądałeś mecze Orlando z Cleveland?

LeonGrande
LeonGrande: Imponujace dokonania

Nikt tu nie mówi o imponujących statystykach, ale faktem jest, że są to dobre wyniki jak na drugoroczniaka, który do tej pory nie dostawał za dużo czasu na parkiecie.

Konto usunięte
Konto usunięte: powinien przejsc do slabszego zespolu ale zeby gral w pierwszym skladzie

Albo w Orlando powinna być większa rotacja pod koszem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie ktos moglby przyczepic sie ze w 20 min tylko 4 pkt

To nie jest zły wynik skoro cała drużyna Orlando miała problemy z punktami w tym meczu.

ErickXXX
ErickXXX: w kazdym meczu zdobywa ponad 30 pkt to ostatnio troche gorzej a kiedys w kazdym zdobywał powyzej 50 raz mu sie nawet udało zdobyc 70 pkt za to naprawde bardzo go cenie... no i te trójeczki :D sama poezja

Czyli, że Bryant? :woot:
koraspl
koraspl
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jest zły wynik skoro cała drużyna Orlando miała problemy z punktami w tym meczu.

Wlasnie pisalem o tym .Howard gdyby nie osobiste to bylby calkiem dno jeden celny rzut z gry.Gdyby Gortata bardziej wykorzystywali w ataku to i punkty by byly ale przeciez sam ich nie zdobedzie...
davvyd0z
davvyd0z
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wlasnie pisalem o tym .Howard gdyby nie osobiste to bylby calkiem dno jeden celny rzut z gry.Gdyby Gortata bardziej wykorzystywali w ataku to i punkty by byly ale przeciez sam ich nie zdobedzie...

Lakers grają świetną obronę w tej chwili więc nie wiem czy Gortat zdobyłby więcej punktów gdyby tylko Lakers zobaczyli, że mu tego wieczoru piłka siedzi. ;]
marion695
marion695
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A kto z Denver zasługiwałby na to miano? Nawet Dahntay Jones miałby trudności żeby zakwalifikować się do pierwszej dziesiątki.

pewnie mnie zjedziesz ale postawilbym na Kenyona

Konto usunięte
Konto usunięte: Albo w Orlando powinna być większa rotacja pod koszem.

hehe kiedys w pierwszej piatce gral i Gortat i Howard..chyba sie nie sprawdzilo
davvyd0z
davvyd0z
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie mnie zjedziesz ale postawilbym na Kenyona

Bo dobrze broni w NBA Live? :ninja:
Kenyon broni całkiem nieźle, ale do miana najlepszego obrońcy sporo mu brakuje, jest masa lepszych.

Konto usunięte
Konto usunięte: hehe kiedys w pierwszej piatce gral i Gortat i Howard..chyba sie nie sprawdzilo

Nie, Howard i Gorat nigdy nie wyszli razem w pierwszej piątce. ;) Razem na boisku może i byli, nie wiem. Grają na tej samej pozycji w zasadzie więc ciężko to pogodzić.
marion695
marion695
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo dobrze broni w NBA Live?

nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Kenyon broni całkiem nieźle, ale do miana najlepszego obrońcy sporo mu brakuje, jest masa lepszych.

ogladalem duzo meczy Denver i podobala mi sie jego gra

Konto usunięte
Konto usunięte: Razem na boisku może i byli, nie wiem. Grają na tej samej pozycji w zasadzie więc ciężko to pogodzić.

byli razem przeciwko Boston bodajze
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Za haki same? To może Olajuwon był najlepszy bo miał równie dobry rzut z haka?
...napisałem o Jego najbardziej charakterystycznej z cech...ale mógłbym też napisac o np. o 6 tytułach mistrzowskich, 1560 meczach rozegranych , 38.387 punktach , 6 tytułów MVP sezonu ,19 razy All-Star Game ,17 sezonów ze średnią powyżej 20 punktów itd.......

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałbym go zobaczyć np. w Pistons, Suns czy Celtics. Ciekawe jak poradziłby sobie z grą w ich systemie.

..myśle ,że poradziłby sobie w każdym klubie...

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: obrońca jakich mało.
Marcus Camby ...lubię Jego grę od 98r. ,gdy zobaczyłem Go w NY Knicks... sezon 06/07 najlepszy obrońcą ligi(nareszcie)w Denver Nuggets... szkoda ,że przez cała karierę nękają Go kontuzje...prawdopodobnie byłby bardziej rozpoznawalny...
http://www.youtube.com/watch?v=Y_j2Y9DAAc4&feature=related
...troche słaba jakość filmiku...

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.