davvyd0z
davvyd0z
  3 czerwca 2009 (pierwszy post)

G.O.A.T. czyli Greatest Of All Time.

1) Kto według Was zasługuje na miano najlepszego zawodnika w historii NBA?
2) Który z aktywnych zawodników jest najlepszy?

Uzasadnijcie swój wybór w kilku zdaniach. Zabronione jest używanie w nich argumentów typu "był najlepszy", "jego gra najbardziej mi się podobała" itp. itd. Tego typu zwroty dopuszczalne są jedynie w podsumowaniu.

Zapraszam do dyskusji.

davvyd0z
davvyd0z
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ogladalem duzo meczy Denver i podobala mi sie jego gra

Mówisz o meczach w Play-Off?

Konto usunięte
Konto usunięte: byli razem przeciwko Boston bodajze

Na pewno nie w wyjściowej piątce. ;)

79AsonUnique79
79AsonUnique79: ...napisałem o Jego najbardziej charakterystycznej z cech...ale mógłbym też napisac o np. o 6 tytułach mistrzowskich, 1560 meczach rozegranych , 38.387 punktach , 6 tytułów MVP sezonu ,19 razy All-Star Game ,17 sezonów ze średnią powyżej 20 punktów itd.......

I wszystkim innym co tylko napisałaby wikipedia. :tak:

79AsonUnique79
79AsonUnique79: ..myśle ,że poradziłby sobie w każdym klubie...

A ja myślę, że w wielu klubach nie miałby za bardzo kiedy grać. To jeszcze nie ten poziom, ale chłopak się rozwija. :tak:

79AsonUnique79
79AsonUnique79: Marcus Camby ...lubię Jego grę od 98r. ,gdy zobaczyłem Go w NY Knicks... sezon 06/07 najlepszy obrońcą ligi(nareszcie)w Denver Nuggets... szkoda ,że przez cała karierę nękają Go kontuzje...prawdopodobnie byłby bardziej rozpoznawalny...

Dla tych, którzy siedzą w temacie Camby jest rozpoznawalny. ;) To jeden z moich ulubionych środkowych z ostatnich lat. Twarda gra w obronie, niemożliwe bloki i całkiem niezły rzut, tak z okolic trumny. :tak:
odwieczna
odwieczna
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: do tego jeszcze jeden przechwyt


Może na tym momencie przysnęłam. ;D

LeonGrande
LeonGrande: Imponujace dokonania

Ojejjj. :ziober2:
Cudów byś oczekiwał?
Moim zdanie dodał siły i wigoru drużynie. Miałam wrażenie że jak zszedł Orlando klapnęło trochę. :ninja:

79AsonUnique79
79AsonUnique79: Marcus Camby ...lubię Jego grę od 98r. ,gdy zobaczyłem Go w NY Knicks... sezon 06/07 najlepszy obrońcą ligi(nareszcie)w Denver Nuggets... szkoda ,że przez cała karierę nękają Go kontuzje...prawdopodobnie byłby bardziej rozpoznawalny... http://www.youtube.com/watch?v=Y_j2Y9DAAc4&feature=related ...troche słaba jakość filmiku...


Denver ma ciekawy skład na papierze, ale na papierku się kończy. Ogólnie to Nuggets są mi obojętni. ;)
Chociaż 'charakterystyczne' cechy dla tej drużyny, to przede wszystkim efektowność; w tym właśnie Camby - świetne bloki.
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I wszystkim innym co tylko napisałaby wikipedia.
..dokładnie.....(interesuje się NBA z przerwami od 1990r.)..większość nawet na myśl nie przyszło ,żeby wymienić Tego wybitnego gracza..
Konto usunięte
Konto usunięte: Denver ma ciekawy skład na papierze, ale na papierku się kończy. Ogólnie to Nuggets są mi obojętni. ;) Chociaż 'charakterystyczne' cechy dla tej drużyny, to przede wszystkim efektowność; w tym właśnie Camby - świetne bloki
..o ile mi wiadomo jest graczem Clippers ...od 2008 roku...

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

odwieczna
odwieczna
  6 czerwca 2009
79AsonUnique79
79AsonUnique79: ..o ile mi wiadomo jest graczem Clippers ...od 2008 roku...


Tak, bodajże od czerwca.
Tylko ja pamiętam jego grę jedynie za czasów Denver.

__________
http://www.youtube.com/watch?v=W4_Fdy-ECyw :mrgreen:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: powinien przejsc do slabszego zespolu ale zeby gral w pierwszym skladzie

Otoz to, Howarda nigdy nie wygryzie ze skladu

Konto usunięte
Konto usunięte: Niby zle??? Swietnie gral w obronie .Przechwyty,bloki,zbiorki bardzo wszechstronnie i efektywnie.Pewnie ktos moglby przyczepic sie ze w 20 min tylko 4 pkt ale zobaczmy ile mogl zdobyc ano 8 bo oddal 4 rzuty wiec zanotowal 50% z gry. Ladne punkty zdobyl wsad i rzut z dystansu.Taki Howard mial jedynie 1/6 z gry wiec...

No dobra, mozliwe ze jestem jakos sceptycznie nastawiony do Polaka:ninja:
i wymagam od niego zbyt wiele

Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt tu nie mówi o imponujących statystykach, ale faktem jest, że są to dobre wyniki jak na drugoroczniaka, który do tej pory nie dostawał za dużo czasu na parkiecie.

Niech odejdzie z Orlando :rock:
i bedzie gral regularnie w innej ekipie

Konto usunięte
Konto usunięte: Cudów byś oczekiwał?

E tam cudów, wynikow pkt dwucyfrowych tylko :ninja:
davvyd0z
davvyd0z
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ojejjj. Cudów byś oczekiwał? Moim zdanie dodał siły i wigoru drużynie. Miałam wrażenie że jak zszedł Orlando klapnęło trochę.

Drugi zbierający w drużynie w tym meczu. I pierwszy blokujący. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Denver ma ciekawy skład na papierze, ale na papierku się kończy. Ogólnie to Nuggets są mi obojętni. ;)

Na papierku się kończy? A kto był w finale konferencji zachodniej i radził tam sobie całkiem nieźle z Lakers? :woot: Kto zmiażdżył New Orleans Horntes w pierwszej rundzie a potem zatrzymał Dallas Mavericks?

79AsonUnique79
79AsonUnique79: ..dokładnie.....(interesuje się NBA z przerwami od 1990r.)..większość nawet na myśl nie przyszło ,żeby wymienić Tego wybitnego gracza..

Nie wiem czy innym przeszło czy nie. ;) Fakt faktem, Kareem był genialnym graczem, jednym z najlepszych środkowych w historii ale jednak... zawsze wolałem graczy z pozycji 1-3. Chociażby dlatego, że łatwiej mi się z nimi identyfikować bo na tych pozycjach właśnie gram. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko ja pamiętam jego grę jedynie za czasów Denver.

Ja widziałem jeszcze jak grał w Knicks, w finałach bodajże z 1999r z San Antonio Spurs. :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=W4_Fdy-ECyw

Jak tylko zobaczyłem, że to coś z Lil Wayne'm to wyłączyłem. :lol:
davvyd0z
davvyd0z
  6 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Otoz to, Howarda nigdy nie wygryzie ze skladu

Nie da się ukryć. I nie wiem czy jest w tej chwili zespół w NBA, w którym Gortat dostałby się od razu do pierwszego składu. :woot:

LeonGrande
LeonGrande: No dobra, mozliwe ze jestem jakos sceptycznie nastawiony do Polaka i wymagam od niego zbyt wiele

Nienawidzę czegoś takiego. Dostał się do NBA i to już spore osiągnięcie.

LeonGrande
LeonGrande: Niech odejdzie z Orlando i bedzie gral regularnie w innej ekipie

Nic pewnego. :) Od przyszłego sezonu w Orlando pewnie dostałby te 15minut na parkiecie.

LeonGrande
LeonGrande: E tam cudów, wynikow pkt dwucyfrowych tylko

To w jego zasięgu ale musi dostawać więcej piłek. Często widziałem sytuacje, w których Gortat stoi sam, ręce gotowe do przyjęcia podania a murzaje się pchają na chama i nie oddadzą piłki. ;]
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie da się ukryć. I nie wiem czy jest w tej chwili zespół w NBA, w którym Gortat dostałby się od razu do pierwszego składu.

Az takie gwiazdy wszedzie graja ? nie sadze
az tak sie w sumie nie interesuje NBA no ale Orlando to obecnie jedna z najsilniejszych ekip w lidze....
a i tak nawet sporo grywa
wiec ... w slabszym klubie bylby gwiazda:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nienawidzę czegoś takiego. Dostał się do NBA i to już spore osiągnięcie.

Taki narod jestesmy
chcemy ciagle wiecej i wiecej :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: To w jego zasięgu ale musi dostawać więcej piłek. Często widziałem sytuacje, w których Gortat stoi sam, ręce gotowe do przyjęcia podania a murzaje się pchają na chama i nie oddadzą piłki. ;]

No wlasnie
NBA to bardziej gra indiwidualna niz zespolowa
davvyd0z
davvyd0z
  6 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Az takie gwiazdy wszedzie graja ? nie sadze az tak sie w sumie nie interesuje NBA no ale Orlando to obecnie jedna z najsilniejszych ekip w lidze.... a i tak nawet sporo grywa wiec ... w slabszym klubie bylby gwiazda

Gortat nie ma jeszcze umiejętności żeby stać się gwiazdą. Radzi sobie, jest solidny. Nie sądzę jednak żeby nadawał się już na pierwszą piątkę, w którymkolwiek z klubów.

LeonGrande
LeonGrande: Taki narod jestesmy chcemy ciagle wiecej i wiecej

Właśnie tego nienawidzę. :tak:

LeonGrande
LeonGrande: No wlasnie NBA to bardziej gra indiwidualna niz zespolowa

:and:
odwieczna
odwieczna
  6 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: No dobra, mozliwe ze jestem jakos sceptycznie nastawiony do Polaka i wymagam od niego zbyt wiele

Jak do wszystkiego.
Uważam, że Gortat, pomny przykrych doświadczeń swoich poprzedników nie popełni podobnych błędów.
Jest wysoki ale przy tym niezwykle ruchliwy i skoczny (nie jest klonem Manute Bol'a jak Trybański :D). Ma całkiem niezły rzut z półdystansu i masę żeby zastawiać się pod koszem. Ma potencjał.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na papierku się kończy? A kto był w finale konferencji zachodniej i radził tam sobie całkiem nieźle z Lakers? Kto zmiażdżył New Orleans Horntes w pierwszej rundzie a potem zatrzymał Dallas Mavericks?


To było wtedy dla mnie zaskoczeniem. :D
Ja po prostu im nie kibicuje. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja widziałem jeszcze jak grał w Knicks, w finałach bodajże z 1999r z San Antonio Spurs.


To ja wtedy stresowałam się testami przyrodniczymi w szkole :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak tylko zobaczyłem, że to coś z Lil Wayne'm to wyłączyłem.

Nie przesadzaj! :ziober2:
davvyd0z
davvyd0z
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest wysoki ale przy tym niezwykle ruchliwy i skoczny (nie jest klonem Manute Bol'a jak Trybański :D). Ma całkiem niezły rzut z półdystansu i masę żeby zastawiać się pod koszem.

Jest wysoki ale ruchliwy już mniej. Skoczny też raczej nie jest, może się tak wydawać przez jego wzrost. A rzutu z półdystansu nie pokazuje jeszcze tak często chociaż najważniejsze, że nie boi się tego rzutu oddać. Masę ma, jak na nasze warunki. Na NBA wciąż trochę za mało. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: To było wtedy dla mnie zaskoczeniem. :D

Zaskoczyli mnie tą wysoką wygraną z Hornets, poza tym nie jest to ani zaskoczenie ani rozczarowanie. Mają potencjał.

Konto usunięte
Konto usunięte: To ja wtedy stresowałam się testami przyrodniczymi w szkole

Ja chyba do gimnazjum cały czas śmigałem. :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przesadzaj!

No co? Nie trawię Lil Łajno. ;)
marion695
marion695
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mówisz o meczach w Play-Off?

nie tylko..sezon zasadniczy tez

Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno nie w wyjściowej piątce. ;)

w wyjsciowej nie ale grali przez ponad 20 minut

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla tych, którzy siedzą w temacie Camby jest rozpoznawalny. ;) To jeden z moich ulubionych środkowych z ostatnich lat. Twarda gra w obronie, niemożliwe bloki i całkiem niezły rzut, tak z okolic trumny.

tez go lubie szczegolnie jak wypiedalaj pilke w trybuny po blokach

Konto usunięte
Konto usunięte: To w jego zasięgu ale musi dostawać więcej piłek. Często widziałem sytuacje, w których Gortat stoi sam, ręce gotowe do przyjęcia podania a murzaje się pchają na chama i nie oddadzą piłki. ;]

nie ma jeszcze zaufania od ziomkow
davvyd0z
davvyd0z
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie tylko..sezon zasadniczy tez

Pytałem bo Denver naprawdę solidną obronę prezentują dopiero od końcówki sezonu zasadniczego. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: w wyjsciowej nie ale grali przez ponad 20 minut

Musiało mnie to ominąć widocznie. :) Dwóch środkowych jednocześnie na boisku, ciekawe. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: tez go lubie szczegolnie jak wypiedalaj pilke w trybuny po blokach

Josh Smith ma podobnie. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma jeszcze zaufania od ziomkow

To jest debilizm właśnie, koleś gra w NBA a nie ma zaufania od partnerów?
marion695
marion695
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Musiało mnie to ominąć widocznie. :) Dwóch środkowych jednocześnie na boisku, ciekawe. :)

to bylo w wygranym meczu z Boston i przegranym z Philadelfia dwa razy tak bylo ze wyszli

Konto usunięte
Konto usunięte: Pytałem bo Denver naprawdę solidną obronę prezentują dopiero od końcówki sezonu zasadniczego. :)

pamietam taki mecz gdzie przegrali z Hornets 30 a pozniej nie dali im szans w play offach

Konto usunięte
Konto usunięte: Josh Smith ma podobnie. :D

ale josh nie zrobil akcji numer 1 tak jak on http://www.youtube.com/watch?v=IALwXNG8ZBs

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest debilizm właśnie, koleś gra w NBA a nie ma zaufania od partnerów?

nie ma bo widzialem tyle razy byl na czystej pozycji i nie dostal podania.widzialem chyba ze tak przecietne ze 2 pick and rolle zrobil z kims
marion695
marion695
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: davvyd0z

a ty gdzies pykasz w basket??
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.