WueRZet
WueRZet
  4 July 2012 (pierwszy post)


Przegląd wydarzeń z europejskich lig
kzyhu
kzyhu
  10 January 2013

ja nie wiem co z tym Nutim , fajny gość , ciekawie idzie z nim pogadać na każdy temat a jeśli chodzi o Barcelonę to lepiej nie podchodzić d83dde31

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 January 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a czemu by nie ? rodzice mnie dobrze wychowali , zreszta co to do tego ma czy kogos sie lubi czy nie , ktos podaje mi reke na przywitanie to podaje mu swoją , zwykła zasada savoir-vivre

No widzisz a ni jak ma się to do hiszpańskiego s-v.
Dla innych podanie ręki to gest pojednania nie tylko grzeczności więc wrogom się nie podaje.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 January 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie wiem co z tym Nutim , fajny gość , ciekawie idzie z nim pogadać na każdy temat a jeśli chodzi o Barcelonę to lepiej nie podchodzić

Przecież nic nie napisałem :rotfl:
Będę teraz relacjonował mecze, sprawiedliwie oceniał :ziober2:
a jak pisał Chudy zawsze beka na Leo i CR7 i na oba kluby, każdy cieszy się jak przegrywają.
Ale z nim spokojnie mogę się przedrzeźniać bo czai ogólną bekę, zahartowany w monie to wie co jest d83ddc4b nie jak co niektórzy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencikk
smencikk
  10 January 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a czemu by nie ? rodzice mnie dobrze wychowali , zreszta co to do tego ma czy kogos sie lubi czy nie , ktos podaje mi reke na przywitanie to podaje mu swoją , zwykła zasada savoir-vivre

Racja, jedynie na wysokich stanowiskach, głównie państwowych można ważyć, komu podać rękę, a komu nie, w codziennym życiu, gdy ktoś się z nami wita, odrzucenie przywitania jest niesmaczne, ale jak widać duma niektórym nie pozwala na wykonywanie takich gestów.

Swoją drogą, ja nie oceniam Guardioli. Z tego filmiku nie należy wyciągać jakichś wniosków, możliwe że obaj widzieli się już przed galą, a tutaj miało miejsce po prostu przypadkowe szturchnięcie CR i poklepanie po ramieniu, a Guardioli po prostu to nie wzruszyło i zignorował to po prostu w stylu "dobra stary, nic się nie stało", chociaż mina Pepa przy odwracaniu głowy od CR mówi co innego. Dziwi mnie jednak, że Cristiano nie skwitował tego jakimś aroganckim uśmieszkiem lub skwaszoną miną :mrgreen: Najwyraźniej zaczął pracować z jakimś PR'owcem, bo w jego wypowiedziach i zachowaniu poza boiskiem widać zmianę na lepsze.
kzyhu
kzyhu
  10 January 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: więc wrogom się nie podaje.


Nuti najchętniej to by wywołał wojnę futbolową jak ta w 1969 roku pomiędzy Salwadorem a Hondurasem

chłopie czy Ty wiesz w ogóle co oznacza słowo wróg ?
Gutek909
Gutek909
  10 January 2013

"Tomáš Rosický: "Przysięgam, że głosowałem na Ronaldo, mój głos zaliczyli Messiemu"

Thiago Silva, kapitan Brazylijczyków, przyznał, że głosował na pierwszym miejscu na Cristiano, a FIFA zaliczyła mu pierwszy głos na Messiego, a drugi na Cristiano.

Portugalski selekcjoner Gabonu, Paulo Duarte, chciał głosować na Cristiano, ale FIFA nie wysłała mu papierów, chociaż o nie zabiegał.

Gianluigi Buffon: "Głosowałem na Ronaldo, na liście FIFA okazało się, że oddałem głos na Pirlo"

Igor Denisov: Głosowałem na Ibrahimovicia, Ronaldo, a następnie Messiego, ale FIFA ogłosiła, że wybrałem: Messi, Ronaldo i Ibrahimovic. Być może czytają od tyłu...

ładne jaja :D

Gutek909
Gutek909
  10 January 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kibice FCB niby mają kompleks Realu a nie rozpoczynają gadki i nie piszą o Ronaldo, to jaki i gdzie ten kompleks?

Nutii nie rozśmieszaj mnie, bo to od was przy okazji każdego meczu Realu idą teksty o Cristiano, a my tylko o ZP dyskutowaliśmy wcześniej, a chłopaki wczoraj czy sprawdziłby się w innej lidze.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 January 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: tego filmiku nie należy wyciągać jakichś wniosków, możliwe że obaj widzieli się już przed galą, a tutaj miało miejsce po prostu przypadkowe szturchnięcie CR i poklepanie po ramieniu

Też właśnie odbieram to w tym stylu... nie bronię Pepa, bo nie znam go jako człowieka ale może było tak, że właśnie widzieli się wcześniej w kuluarach i teraz Ronaldo przechodząc koło niego poklepał go jak znajomy drugiego znajomego...
Afera z tego, że szok - chyba Fakt lub innego Bravo Sport nakręciło...
A jak było na prawdę wiedzą najlepiej sami zainteresowani a internet robi szał pipy :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencikk
smencikk
  10 January 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: "Tomáš Rosický: "Przysięgam, że głosowałem na Ronaldo, mój głos zaliczyli Messiemu" Thiago Silva, kapitan Brazylijczyków, przyznał, że głosował na pierwszym miejscu na Cristiano, a FIFA zaliczyła mu pierwszy głos na Messiego, a drugi na Cristiano. Portugalski selekcjoner Gabonu, Paulo Duarte, chciał głosować na Cristiano, ale FIFA nie wysłała mu papierów, chociaż o nie zabiegał.Gianluigi Buffon: "Głosowałem na Ronaldo, na liście FIFA okazało się, że oddałem głos na Pirlo"Igor Denisov: Głosowałem na Ibrahimovicia, Ronaldo, a następnie Messiego, ale FIFA ogłosiła, że wybrałem: Messi, Ronaldo i Ibrahimovic. Być może czytają od tyłu...

To jakaś bujda na resorach w większości przypadków, było kilka wypowiedzi mniej znaczących grajków i trenerów, że coś FIFA pomieszała, ale w tej wypowiedzi dalej pada nazwisko... Łukasza Piszczka, który skarży się, że FIFA pomieszała mu głosy też :mrgreen: Jakiś typek dodał to na swoim twitterze i poszło w świat.
Gutek909
Gutek909
  10 January 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: To jakaś bujda na resorach w większości przypadków, było kilka wypowiedzi mniej znaczących grajków i trenerów, że coś FIFA pomieszała, ale w tej wypowiedzi dalej pada nazwisko... Łukasza Piszczka, który skarży się, że FIFA pomieszała mu głosy też Jakiś typek dodał to na swoim twitterze i poszło w świat.

możliwe, że bujda, ale wrzucić trzeba :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 January 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: chłopie czy Ty wiesz w ogóle co oznacza słowo wróg ?

Nie chodziło mi o to, że Ronaldo to wróg dla Pepa - a ten filmik to fejk jakiś :D
Użyłem za mocnego słowa akurat, ale nie zmieniam zdania że wrogom ręki nie podam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nutii nie rozśmieszaj mnie, bo to od was przy okazji każdego meczu Realu idą teksty o Cristiano, a my tylko o ZP dyskutowaliśmy wcześniej, a chłopaki wczoraj czy sprawdziłby się w innej lidze.

To chodzi o konkretnego piłkarza, zarówno CR7 i Leo a nie przywalanie się do drużyn.
No nic nie zmieni tego, że beka będzie kręcona - trzeba przywyknąć.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 January 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: "Tomáš Rosický: "Przysięgam, że głosowałem na Ronaldo, mój głos zaliczyli Messiemu" Thiago Silva, kapitan Brazylijczyków, przyznał, że głosował na pierwszym miejscu na Cristiano, a FIFA zaliczyła mu pierwszy głos na Messiego, a drugi na Cristiano. Portugalski selekcjoner Gabonu, Paulo Duarte, chciał głosować na Cristiano, ale FIFA nie wysłała mu papierów, chociaż o nie zabiegał.Gianluigi Buffon: "Głosowałem na Ronaldo, na liście FIFA okazało się, że oddałem głos na Pirlo"Igor Denisov: Głosowałem na Ibrahimovicia, Ronaldo, a następnie Messiego, ale FIFA ogłosiła, że wybrałem: Messi, Ronaldo i Ibrahimovic. Być może czytają od tyłu...ładne jaja :D


Gutek czy Ty masz dziś mocne poczucie humoru? :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  10 January 2013

no tak, przecież Piszczek nawet nie głosował :rotfl:

ale ci wyżej wymienieni głosowali, ale fakt, że to może być bujda :D

Gutek909
Gutek909
  10 January 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Gutek czy Ty masz dziś mocne poczucie humoru?

no przecież wiem, że to pewnie jest beka :D
kzyhu
kzyhu
  10 January 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ale nie zmieniam zdania że wrogom ręki nie podam.


rozumiem , że Gutkowi czy Smencikowi ręki byś nie podał bo w Twym mniemaniu to są Twoi wrogowie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.