WueRZet
WueRZet
  4 lipca 2012 (pierwszy post)


Przegląd wydarzeń z europejskich lig
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  9 stycznia 2013
LeonGrande
LeonGrande: Bez hormonu ile mialby wzrostu obecnie? 140 cm ?

o ile by przezył to miałby cos koło 100-120 cm
KorasPL
KorasPL
  9 stycznia 2013

Jak dla mnie teza o brutalnej grze w Premier League jest owiele przesadzona po tym co zbaczylem ostatnio w 4 lidze Szkockiej normalnie szok:O

Na Eurosporcie 2 zapodaja mecze Rangersow w 4 lidze

smencikk
smencikk
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: le Messi jakos nie jest człowiekiem ze szkła, pamietasz kiedy ostatni raz on miał powazna kontuzje? Jakakolwiek kontuzje po ktorej pauzowałby? Czy po meczach z angielskimi druzynami w LM był odwozony karetka na oddział ortopedyczny?

Tu nie chodzi o to, czy by łapał kontuzje czy nie, ale wydaje mi się, że po kilku meczach by mu odebrali chęci i zapał, o ile nie byłby chroniony przez sędziów, tak jak to jest LL.
Gutek909
Gutek909
  9 stycznia 2013
http://www.youtube.com/watch?v=yd0jLhO-uuk
:zakochany:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: pamietasz kiedy ostatni raz on miał powazna kontuzje? Jakakolwiek kontuzje po ktorej pauzowałby

Hm, bo w Hiszpanii sie tak ostro nie gra, w lidze angielskiej walcza o kazda pilke, Barca w LM jednak za czesto nie trafia na zespoly z PL, Chelsea przychodzi mi do glowy w tamtym roku. Serio z mila checia poogladalbym Messiego w koszulce jakiegos zespolu z wysp. Co do kontuzji to mnie zdziwila sytuacja z konca roku tamtego co tak sie bali o jego kolano, na powtorkach nie bylo widac zeby jakos powaznie ucierpial a znosili go na noszach...

Nadal tez uwazam ze PL jest mocniejsza od Bundesligi, pomimo faktu ze wiecej niemieckich klubow w tym sezonie awansowalo dalej.
KorasPL
KorasPL
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: o ile by przezył to miałby cos koło 100-120 cm

Moj znajomy bral to samo co Messi w 6 szkoly podstawowej mial jakies 145 cm dzis ma 188.Ladnie go naszprycowali:D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Rasiak dostawial korzenie ;D

taaa sęki :lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: pamietasz kiedy ostatni raz on miał powazna kontuzje?

ała w kolanko i nosze :lol:
...Ignorance is bliss...
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  9 stycznia 2013
LeonGrande
LeonGrande: Barca w LM jednak za czesto nie trafia na zespoly z PL

co roku to nie jest czesto? :ziober2: :ssh:
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu nie chodzi o to, czy by łapał kontuzje czy nie, ale wydaje mi się, że po kilku meczach by mu odebrali chęci i zapał, o ile nie byłby chroniony przez sędziów, tak jak to jest LL.

równie kuriozalne gdybanie jak to ze Ronaldowi odebrałoby chec do gry gdyby nie spojrzał sie w ustrze przed meczem, tak sie mozemy przekomarzac na wieki wiekow :rotfl:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  9 stycznia 2013
RexMundi
RexMundi: ała w kolanko i nosze

robia tak na całym świecie, wszyscy, mniej lub bardziej znani
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu nie chodzi o to, czy by łapał kontuzje czy nie, ale wydaje mi się, że po kilku meczach by mu odebrali chęci i zapał, o ile nie byłby chroniony przez sędziów, tak jak to jest LL.

różnie może być
ja np. nie wierzyłem że Silva sobie poradzi a pierwszy sezon miał kapitalny
Kun tez wyjadacz..ale on ma krzepę

tu już nie chodzi o to czy będzie mega zaebisty ale o to że w PL raczej nie strzeli 50 bramke w lidze
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: co roku to nie jest czesto?

To nie jest tyle co w sezonie 38 spotkan :ziober2: bo tyle by czekalo Messiego starc z rywalami : P

Konto usunięte
Konto usunięte: równie kuriozalne gdybanie jak to ze Ronaldowi odebrałoby chec do gry gdyby nie spojrzał sie w ustrze przed meczem, tak sie mozemy przekomarzac na wieki wiekow


Co by nie mowic o Ronaldo, to sprawdzil sie w trzech ligach d83ddc46
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 stycznia 2013

Barcelona ma szczescie ze w 1/8 przeciwko Messiemu nie zagra De Jong rzeznik :lol:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: robia tak na całym świecie, wszyscy, mniej lub bardziej znani

CR grał z limem i jednym okiem

Konto usunięte
Konto usunięte: o roku to nie jest czesto?

rok temu blamaż z Chelsea, ( kilka lat wczesniej gdyby nie Iniesta też ) a ManU to zawsze słabi byli :D
finał z Arsenalem tez był w miarę zacięty
...Ignorance is bliss...
smencikk
smencikk
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: równie kuriozalne gdybanie jak to ze Ronaldowi odebrałoby chec do gry gdyby nie spojrzał sie w ustrze przed meczem, tak sie mozemy przekomarzac na wieki wiekow

W wielu meczach, nawet już za czasów Juande Ramosa, Messi dostawał w meczach z Realem "przylepę", która zniechęcała go do gry, a on mógł jedynie sobie podreptać w środku pola. Jeżeli w PL obskoczyło by go trzech 2 razy większych typów, którzy nie patrzyliby na to jak Messi holuje piłę i mija ich jak tyczki to inaczej by to wyglądało. Poza tym w PL jest większa intensywność gry, akcje od bramki do bramki, nie ważne czy to United grają z City, czy Chelsea z WBA, Messi ma komfort tego, że jego ekipa jest 70% przy piłce, a w defensywie nie gra w ogóle. Jeśli mi powiesz, że to nie ma żadnego znaczenia, to superancko. :) W PL musiałby ostro zapieprzać, a już teraz często po stracie piłki w środku pola nawet nie chce mu się odwracać :ziew:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 stycznia 2013

chyba najlepiej zrobię jak pójde se na film :D

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.