WueRZet
WueRZet
  4 lipca 2012 (pierwszy post)


Przegląd wydarzeń z europejskich lig
Gutek909
Gutek909
  10 stycznia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie szkodzi, że sezon w pełni jakbyśmy wszyscy zaczynali np. od przyszłej kolejki. Ja jestem za.


z tego co widzę to się wszystko dopiero zacznie dla wszystkich, niby za 15 dni ma być start.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy nie byłem , choć faktem mialem taki okres , że zastanawiałem się czy nie iść do seminarium :)

what's wrong with you :rotfl:
Mój kuzyn był tam 3 lata do święceń i później zrezygnował bo oni chyba po 3 latach dostają parę miesięcy wolnych do jeszcze poważniejszych rozmyśleń. No i kisi teraz dupeczki w Irlandii :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co widzę to się wszystko dopiero zacznie dla wszystkich, niby za 15 dni ma być start.

No to jeszcze lepiej, podpinaj w temacie zapisy. Najlepiej zrób ligę plus kod i każdy sobie wbije.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  10 stycznia 2013

A Cristiano wczorajszym hat trickiem przegonił Pirriego i wskoczył na 7 miejsce w klasyfikacji strzelców wszech czasów Realu Madryt. Portugalczyk na swoim koncie ma już 175 oficjalnych trafień, a to wszystko w niecałe 4 sezony, Crack 261d

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Portugalczyk na swoim koncie ma już 175 oficjalnych trafień, a to wszystko w niecałe 4 sezony, Crack

"W tym momencie podaje statystyki Messiego........" rozpętuję wojnę forumową na 30 stron :rotfl:
a poważnie idę do drukarni po druki na samoprzylepnym A4 :-P
czołem!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  10 stycznia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: "W tym momencie podaje statystyki Messiego........" rozpętuję wojnę forumową na 30 stron

co Ty, wg wiki 288 bramek, ale w 9 sezonów, więc statystyki dużo gorsze.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: co Ty, wg wiki 288 bramek, ale w 9 sezonów, więc statystyki dużo gorsze.

No to by nie było dyskusji heh, ale patrząc jak Messi rozpoczynał karierę w Barcelonie to przez 3 sezony nie był od strzelania bramek, wszystko się zmieniło za dopiero Pepa.
No ale nawet nie patrząc na ten fakt i biorą pod uwagę 4 ostatnie sezony to też przegrywa, ale nie dużo.

--
kuva w drukarni za 1 stronę na samoprzylepnym w kolorze 3,20 :ninja:
Wbijam w nich i odpalam swojego Canona :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 stycznia 2013

Mecz Barcy z Cordobą będzie można obejrzeć w TVP Sport. Początek transmisji o godzinie 21:25 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencikk
smencikk
  10 stycznia 2013

Sergio Ramos zawieszony na 5 spotkań w ramach hiszpańskich rozgrywek.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: "Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz" :)

głębokie d83ddc4d
Kaznodzieja Krzysztof
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 stycznia 2013

Rex co chwilę to czytają w kościele, chyba dawno tam nie byłeś :-D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 stycznia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Rex co chwilę to czytają w kościele, chyba dawno tam nie byłeś :-D

nie chodze do kościoła

--
i wiem skąd to :)
po prostu myśl głęboka
...Ignorance is bliss...
kzyhu
kzyhu
  10 stycznia 2013

no nie dziwne jak to cytat z Biblii jest :P Nuti Ty się nie mądrzyj bo ten cytat jak ulał do Ciebie pasuje 261d

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 stycznia 2013
RexMundi
RexMundi: nie chodze do kościoła

Ja tez :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nuti Ty się nie mądrzyj bo ten cytat jak ulał do Ciebie pasuje

'Srali muchi będzie wiosna'

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Portugalczyk na swoim koncie ma już 175 oficjalnych trafień

Jednak 174 widzę w 172 występach.
Konto usunięte
Konto usunięte: wg wiki 288 bramek, ale w 9 sezonów, więc statystyki dużo gorsze.

Polska wiki? Nie ufałbym. Ja widzę 289 goli w 356 meczach. W asystach 111 do 42 dla Messiego
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chyba gdzieś legł ten pomysł na początku jak robiliśmy ligi fantasy ... Chociaż wydaje mi się, że ktoś gra potajemnie i się nie chwali

Ja grałem w tą hiszpańską wersję, ale sucho tak samemu. W dodatku jak siana starcza na Messiego, Crisa i Falcao, Fabregasa, Iniestę i Oezila, Albę i Caballero to coś tu jest nie halo

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.