JestemFejkiem
JestemFejkiem
  3 maja 2012 (pierwszy post)

Czas na ostatnią serię zmagań T-Mobile Ekstraklasy.
W pucharach zagrają Śląsk, Ruch, Legia i Lech.

Sytuacja w tabeli po 29 seriach spotkań:



Wyniki spotkań 29 kolejki i rozkład jazdy 30 kolejki:



Q: Gdzie hit kolejki a gdzie najnudniejsze spotkanie?
Q: Jak typujecie wyniki?
Q: Kto będzie majstrem?

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  4 maja 2012
Chudy
Chudy: mam nadzieje,że w niedziele będę płakać ze szczęścia :)

ciekawe co nasi forumowi ultrasi na to ze Chudy - o dziwo - dalej kocha swój klub :lol:
Chudy
Chudy
  4 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe co nasi forumowi ultrasi na to ze Chudy - o dziwo - dalej kocha swój klub

wczoraj znowu poczułem ten dreszczyk , te emocje , były łzy radości i wielkie szczęście , oby to samo w niedzielę , waham się czy jechać do Krakowa
Chudy
Chudy
  4 maja 2012

a ten jeden legionista ,który tak głośno krzyczał zapadł się pod ziemię

HEHEHE

Chudy
Chudy
  4 maja 2012

legionista Kosecki cieszy się z porażki Legii , która praktycznie zabiera im szansę na MP , co za beka :rotfl:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  4 maja 2012
Chudy
Chudy: legionista Kosecki cieszy się z porażki Legii , która praktycznie zabiera im szansę na MP , co za beka

Jakub 'kocham cie slicznotko' Kosecki :rotfl:
Dawidowski jaki harleyowiec 8)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 maja 2012

głos kibica Wisły:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś musiał upaść solidnie na głowę, pierdyknąć z barana w ścianę, cokolwiek. Na pewno jednak ten ktoś, a może nawet spora armia „ktosiów” nie ma w tej chwili zdolności trzeźwego myślenia. No bo kto, do ku..y nędzy, wpada na pomysł, by namawiać piłkarzy, działaczy, wywierać presję na trenerze, by w ostatnim meczu kompletnie przegranego sezonu, by na sam koniec wielkiej klęski pod tytułem „Wisła w sezonie 2011/12” proponować… podłożenie się Śląskowi Wrocław. Rozumiem wszystko, wiem co to zgody, układy i kosy, ale to chyba delikatny absurd. Nie zauważyłem, by Śląsk i Lechia podkładały nam się w poprzednich sezonach, ich porażki były raczej wynikiem znakomitej gry naszego zespołu, nie widzę żadnych powiązań piłkarskich między naszymi klubami. Nie jesteśmy filią Śląska, nie wymieniamy się piłkarzami, nasi właściciele nie chodzą razem na piwo po 18 złotych w warszawskim Championsie. Łączy nas związek kibicowski, robimy razem oprawy, działamy razem w Polsce, wspieramy się na wyjazdach. I właśnie taki powinien być ten związek, bo trybuny to nie jest boisko i każdy powinien to wbić sobie do głowy! A co, jeśli Wisła walczyłaby o utrzymanie i musiała wygrać ze Śląskiem? Lepiej, żeby jeden z „królów wielkich miast” spadł, czy utracił szansę na mistrzostwo? To kompletna żenada i tak jak pisano już po meczu Widzewa z Lechią, sprzedanie meczu. Tym razem za cenę mistrzostwa dla zgodowiczów. Honor? A ch.., sprzedam – jak swego czasu wyśmiewano Józefa Wojciechowskiego. No bo drodzy panowie, niestety odpuszczenie meczu w jakikolwiek sposób, w jakichkolwiek okolicznościach to zdrada ideałów i hańba. Pamiętacie, jak irytował nas piłkarski poker rozgrywany przez spółdzielnie, jak śląskie zespoły kooperowały w lidze, jak mistrzostwo ustalano na zjeździe przed sezonem!? Chcecie powrotu tych czasów, gdy tym razem – zamiast pijanych i bełkoczących działaczy w brązowych marynarkach siadać będziecie Wy, wysportowani eksperci z „sekcji gimnastycznej”? Już sobie to wyobrażam, przedstawiciele ekip z całej Polski – Romek Zieliński ze Śląska proponuje mistrzostwo dla Lechii, wiadomo, że podłożą jej się Śląsk i Wisła, z uwagi na patriotyczną działalność, Widzew z przyzwyczajenia. – My spadamy – oznajmia przedstawiciel Lecha. – Wrócimy za rok, bo w I lidze położą się nam Arka, Cracovia i ŁKS – komentuje. Ręce w kącie zaciera Widzew – odbierze sobie 6 punktów od Lechii za puszczony wiosenny mecz, dobrze żyje z Jagą, całkiem sympatycznie z Ruchem, szanuje ich też Wisła, jeśli awans zrobi Arka to też się podłoży. Tylko ten Bełchatów i Kielce, psiamać, mecze z Łodzią traktują jak derby i ni ch..a się nie położą! Naprawdę chcecie ustawiać ligę pomiędzy sobą?! Naprawdę uważacie, że to jest rozwój kibicowski, tworzenie coraz bardziej skomplikowanych opraw, zabawa w wojnę na mieście i wreszcie – ustawianie wyników klubu!? Sorry, ja się z tego wypisuję.


wiem, że kopacze Wisły zagrają dobry mecz - typ 1X

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  4 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakub 'kocham cie slicznotko' Kosecki Dawidowski jaki harleyowiec 8)

Kubuś to taki romantico :zakochany:
Dawidowski emeryt :rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 maja 2012
Chudy
Chudy: legionista Kosecki cieszy się z porażki Legii ,

Przecież to Justin Bieber.
Chudy
Chudy
  4 maja 2012
LeonGrande
LeonGrande: Przecież to Justin Bieber.

hahahahahahaha :rotfl:
Renifer
Renifer
  4 maja 2012

Jarosław Bieniuk nie będzie mógł zagrać w niedzielnym spotkaniu przeciwko Lechowi Poznań.

Chudy
Chudy
  4 maja 2012

o Garguła ma problemy z pięta i chyba nie zagra :ziober2:

Michal1910SRD
Michal1910SRD
  4 maja 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: wiem, że kopacze Wisły zagrają dobry mecz - typ 1X


tak jak z gornikiem zabrze xD
Renifer
Renifer
  4 maja 2012
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  5 maja 2012

Dodatkowe 1164 bilety dla braci z Wrocławia przekazane do sprzedaży, póki co bilety kupiło ponad 3650 kibiców WKS. To ci dopiero będzie wyjazd!

Chudy
Chudy
  5 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dodatkowe 1164 bilety dla braci z Wrocławia przekazane do sprzedaży, póki co bilety kupiło ponad 3650 kibiców WKS. To ci dopiero będzie wyjazd!

więcej będzie fanów z Wrocławia w Krakowie niż tych z Kałuży :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.