JestemFejkiem
JestemFejkiem
  3 maja 2012 (pierwszy post)

Czas na ostatnią serię zmagań T-Mobile Ekstraklasy.
W pucharach zagrają Śląsk, Ruch, Legia i Lech.

Sytuacja w tabeli po 29 seriach spotkań:



Wyniki spotkań 29 kolejki i rozkład jazdy 30 kolejki:



Q: Gdzie hit kolejki a gdzie najnudniejsze spotkanie?
Q: Jak typujecie wyniki?
Q: Kto będzie majstrem?

smencikk
smencikk
  5 maja 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nieciecza i Stróże do T-mobile

Jeśli ekstraklasa ma się wpasować w klimaty "koko spoko", to ten zestaw pasuje idealnie. Jeszcze Łęczna gdzieś pod stołem może się przepchnie.
WueRZet
WueRZet
  5 maja 2012

Kufa, aż zatęskniłem za Odrą Wodzisław :ninja:

Chudy
Chudy
  5 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: - Przed nami historyczna szansa. Musimy jednak spełnić jeden warunek, trzeba wygrać z Wisłą - powiedział przed niedzielnym spotkaniem w Krakowie trener Śląska, Orest Lenczyk. - Wynik tej konfrontacji nie zależy już od tego, kto w jakich składach wystąpi. O wiele bardziej istotne jest, by nastawić się do tego meczu i bojowo, i mądrze. Nie możemy popełnić prostych błędów, bo musimy pamiętać, że mimo ostatnich zapowiedzi zmian, w Wiśle nie ma słabych piłkarzy - dodał. - Nie spełnia się moje przedsezonowe marzenie, by do Krakowa jechać już tylko na mecz towarzyski, a nie z hamletowskim zapytaniem: "być albo nie być". Niby jesteśmy już w pucharach, ale przecież wielu naszych sympatyków po chwilach zwątpienia dalej liczy na nasz sukces. Jeżeli w niedzielę zagramy z taką wolą walki jak w ostatnim spotkaniu, to mamy szansę wygrać na boisku zespołu, który wciąż jest aktualnym mistrzem Polski - przyznał. - Wiele osób przypomina mi, że niedzielny mecz odbędzie się w Krakowie, w którym obecnie mieszkam, na dodatek na stadionie klubu, z którym zdobyłem jedyne w swojej karierze mistrzostwo Polski. Powiem tak - od tego wydarzenia minęło już sporo czasu, stadion jest już inny, i drużyna, z którą walczę o tytuł, także. Nie ma to dla mnie aż takiego znaczenia, ale nie ukrywam, że byłoby miło, gdyby moje wnuki mogły wspominać, że ich dziadek odniósł w Krakowie ze Śląskiem sukces - podsumował Lenczyk.
Chudy
Chudy
  5 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: - Kończący się sezon był dla "Niebieskich" udany, a najwspanialsze chwile czekają nas w niedzielę - uważa prezes Ruchu Chorzów, Dariusz Smagorowicz. - Już dziś, podsumowując ten sezon, można powiedzieć, że był udany graliśmy w finale Pucharu Polski, zakwalifikowaliśmy się do europejskich pucharów. Niedzielny mecz to ukoronowanie pracy piłkarzy, trenerów, ale i wszystkich innych osób pracujących w klubie - powiedział Smagorowicz. - Po prostu Ruch ma realne szanse wywalczenia w niedzielę mistrzostwa Polski. Musimy być na to przygotowani i będziemy. Przed nami duże wyzwanie i duża szansa - stwierdził.
Gutek909
Gutek909
  6 maja 2012

nie oszukujmy się, że Wisła zagra dzisiejszy mecz na 100% :pavarotti:

w co jak w co, ale w to nie uwierzę :mrgreen:

Chudy
Chudy
  6 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie oszukujmy się, że Wisła zagra dzisiejszy mecz na 100%

oczywiście,że zagra na 100%
TottenhamHot
TottenhamHot
  6 maja 2012

JW w cafe futbol :lol:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: JW w cafe futbol

taki jakis dziwnie skromny i spokojny ten JW :lol:
Chudy
Chudy
  6 maja 2012

Perquis ma połamaną rękę i nie może zginać jej w łokciu

na to Józek: 'łokciem się nie gra to nie piłka ręczna'

hahaha :rotfl:

Chudy
Chudy
  6 maja 2012

we Wrocławiu już można wyczuć napięcie przed meczem , dużo ludzi w koszulkach , knajpy będą pełne , od nas pojechało ponad 5 tysięcy na mecz , kurs na Wisłę już prawie 8.00

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 maja 2012
Chudy
Chudy: kurs na Wisłę już prawie 8.00

u którego buka taki kurs? :mrgreen:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 maja 2012

Trener Wisły Kraków Michał Probierz zadecydował o przywróceniu Dragana Paljicia do pierwszej drużyny - informuje oficjalna strona klubu.

jest drugi na obronę :ssh:

Chudy
Chudy
  6 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: u którego buka taki kurs?

na betsafie

Konto usunięte
Konto usunięte: zadecydował o przywróceniu Dragana Paljicia do pierwszej drużyny

to dopiero osłabienie Wisły
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 maja 2012
Chudy
Chudy: kurs na Wisłę już prawie 8.00


:rotfl: :rotfl:
Chudy
Chudy
  6 maja 2012
LeonGrande
LeonGrande:

ale nie wszędzie waha się między 5.00 a 8.00
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.