BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
kamilleczek
Posty: 16 (po ~130 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
kamilleczek
  21 stycznia 2013
Hey :) Jestem do dyspozycji dziewczyn pójdę na studniówkę, wesele etc. Lubię dobrą zabawę umiem tańczyć (jestem po kursach) mam 180 cm wzrostu. Pozdrawiam i zapraszam Kargowa, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp. Zbąszyń i okolice. :)
kamilleczek
Posty: 16 (po ~130 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
kamilleczek
  21 stycznia 2013
kamilleczek
kamilleczek: Hey :) Jestem do dyspozycji dziewczyn pójdę na studniówkę, wesele etc. Lubię dobrą zabawę umiem tańczyć (jestem po kursach) mam 180 cm wzrostu. Pozdrawiam i zapraszam Kargowa, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp. Zbąszyń i okolice. :)
:)
AlicjaKochaDamiana
AlicjaKochaDamiana
  21 stycznia 2013

Jako, że mój chłopak nie może ze mną iść na studniówkę, która odbędzie się 1 lutego, szukam pilnie jakiegoś miłego, fajnego, WYSOKIEGO (mile widziane 190+) faceta między 18 a 23 rokiem życia :D Musi być towarzyski, lubić tańczyć i dobrą zabawę, nie żaden sztywaniak. : )) Podkreślam, że poszukuję partnera wyłącznie na studniówkę. Nie opisuje na anonse o charakterze seksualnym. Mile widziane zdjęcia. :D Najlepiej z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic, chociaż jak ma transport to może dojechać z końca Polski, zapewniam dobrą zabawę ! :D

tomek89211
tomek89211
  22 stycznia 2013

szukam partnerki na wesele w maju 2013 :) chętne dziewczyny pisać na priv więcej szczegółów podaje na priv :) chętnie również pójdę na studniówkę :)

whitebear1992
whitebear1992
  24 stycznia 2013

Witam.Z chęcią potowarzyszę jakiejś partnerce na studniówce;) Radomsko,Bełchatów,Piotrków.Mam 20 lat,jestem przystojny,towarzyski,rozgadany i rozrywkowy.Ze mną na pewno nie zapomnisz swojej studniówki:)

KrYsTiannOxP
KrYsTiannOxP
  27 stycznia 2013

szukam dziewczyny z warszawy na impreze ;) miły wieczor ;) tańce ;)

nieznany1981
Posty: 13 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
nieznany1981
  28 stycznia 2013

szukam dziewczyny do zwiazku tylko ostrow wlkp ,odolanow i najbliższa okolica

kamilleczek
Posty: 16 (po ~130 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
kamilleczek
  28 stycznia 2013

hej teraz ja jestem w potrzebie poszukuję dziewczyny na wesele kuzyna które odbedzie sie w Wolsztynie w Kaukaskiej dnia 9 lutego chętne prosze pisac na priv

mercede220
mercede220
  28 stycznia 2013

witam poznam dziewczyne piszcie prosze

maniek0009
maniek0009
  28 stycznia 2013

Partnerka na wesele pilnie poszukiwana ;] warszawa i okolice;]

Dvilx
Dvilx
  30 stycznia 2013

Potowarzysze dziewczynie na ostatkach tegorocznych w dniach 09.02 (sobota) 10.02 (niedziela) :) łódzkie
Inne imprezy tez mile widziane :) dziewczyny w wieku 18-23 lat, najlepiej z transportem poniewaz wypozyczylem samochod na ten dzien :) moge byc kierowca :) dla zainteresowanych - priv :)

Dvilx
Dvilx
  30 stycznia 2013

nie wykluczam innych terenow Polski jesli jestes w stanie zorganizowac jakikolwiek transport :) Wlkp wchodzi w gre, mieszkam dosyc blisko tego rejonu :)

bartoss94
bartoss94
  3 lutego 2013

Szukam dziewczyny do związku oraz na wesele w czerwcu wiek 16-18 lat Woj Pomorskie

Emmmaaaaa
Posty: 7 (po ~56 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 5
Emmmaaaaa
  9 lutego 2013

ooo, to ja też z chęcią wybiorę się na jakieś wesele etc :)

rafalpodi92
Posty: 4 (po ~104 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
rafalpodi92
  15 lutego 2013

z checią sie przejde na jakąś studniówke w wawie i okolicach :P piszcie :*

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.