BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
tomski19
tomski19
  3 stycznia 2013

Chętnie wybrałbym się na studniówkę;) Nie masz jeszcze partnera napisz pomorskie:)

xxWALDIxx92
xxWALDIxx92
  5 stycznia 2013

Witam pójdę z jakas dziewczyna na studniówke wesele itp najlepiej wielkopolska inne województwa tez mogą byc dojade:) nie pobieram zadnej oplaty. liczy sie dobra zabawa pisac na priv lub e-mail waldi14@o2.pl pozdrawiam

DaroGanjaMafiaKali
DaroGanjaMafiaKali
  5 stycznia 2013
http://www.youtube.com/watch?v=PPnE95eJtZ0
Sebastiiiann
Sebastiiiann
  6 stycznia 2013

Witam, poszukuję w trybie pilnym/natychmiastowym PARTNERKI na STUDNIÓWKĘ, która odbędzie się 08.02.13r, Partnerka najlepiej z okolić Gdyni, albo i z samej Gdyni. Pozdrawiam ;)

badylek94
badylek94
  7 stycznia 2013

szukam dziewczyny na studniowke:)piszcie:)

szklanka87
Posty: 7 (po ~192 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
szklanka87
  9 stycznia 2013

Nie dlugo z fotki,zrobia foto odloty...!bo sex fotka juz jest. Ludzie kasy nie macie na dyskotekę?rozumiem jak ktos kogos poprosi,bo zostal wyj€bany!ale wy jak żur!ktory nie chce kawałka chleba tylko 50gr woli...

xxWALDIxx92
xxWALDIxx92
  9 stycznia 2013

ja mam kase na impreze tylko jak dziewczyna nie ma partnera a chce isc np na studniówkę lub wesele a kolo danej dziewczyny nie ma zadnego ktory by ją zainteresowal to szuka tu lepsze to niz siedziec w domu w czasie swojej studniowki

brabrowski
brabrowski
  12 stycznia 2013

Chetnie wyskocze na jakies weselicho/studniowke :> Okolice Kielc

luzak1
luzak1
  13 stycznia 2013

szukam stalej partnerki ze slupska w wieku od 16 do 23 lat o sobie lubie spiewac nagrywam kawalki czy to rap czy milosne nie pale papierosow bo mam elektrycznego pije okazyjnie szukam kogos kto mnie bd kochal i uszczesliwial kazdego dnia chetne pisac na moj nr przed zadzwonieniem prosze wyslac smsa z trescia swojego imienia 726175666 z gory dziekuje ;)

TakaaJednaa
TakaaJednaa
  13 stycznia 2013

Hej :) Ja również poszukuję towarzysza na impreze:) W trybie natychmiastowym :) Oczywiście jakieś foto udostępnię po wstępnej rozmowie :P Okolice Rybnika.

Pietrass93
Pietrass93
  16 stycznia 2013

Witam, szukam dziewczynę chętną na studniówkę, która odbędzie się 2 lutego w świdniku ;)Czekam na propozycję. Fotkę dodam na priv

KravRado
KravRado
  18 stycznia 2013

może któraś z pań chętnie przejdzie się na zabawę karnawałową ?? wiecej info na priv

LITWINEK93
LITWINEK93
  18 stycznia 2013

Szukam dziewczyny na wesele więcej info na priv :)

Meggi490
Meggi490
  20 stycznia 2013

Chętnie pójdę na wesele, studniówkę itp... :) piszcie na priw :)

SynRapRPK
SynRapRPK
  20 stycznia 2013

Nie liczy się wygląd wiek tylko żeby ta kobieta się jeszcze ruszała i chodziła o własnych siłach... Od 17 do nawet 120 lat jak jakaś żyje:):):) poszukuje wyżej wymienionej na imprezę do eskulapu:):):):):):):):):):):):):)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.