BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
PrzemekB27
PrzemekB27
  5 czerwca 2013

Czy jest jakaś Sympatyczna pani chcąca poznać pana do towarzystwa z Łodzi ....??

ka88
ka88
  6 czerwca 2013

poszukuję partnera na wesele 20 lipca - wlkp. :)

xonxPiteRxxx
xonxPiteRxxx
  6 czerwca 2013

Szukam dziewczyny na wesele 31 sierpnia w Wielkopolsce:) Jeśli jesteś chętna to napisz.

premos13
premos13
  7 czerwca 2013

Szukam żywej, normalnej partnerki na wesele. 6.07 /opolskie. Pełna kulturka

Przem90
Przem90
  8 czerwca 2013

Szukam partnerki na wesele 29 Czerwca . prv ;)

kiniatv
Posty: 4 (po ~72 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
kiniatv
  9 czerwca 2013

szukam partnerki na wesele

dawid939
dawid939
  10 czerwca 2013

szukam partnerki na wesele więcej inf priv

WiktorWiciaWitman
Posty: 1 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
WiktorWiciaWitman
  13 czerwca 2013

poszukuje partnerki na wesele 10 sierpnia odzywajcie sie dziewczyny macie czas do 20 czerwca to mój numer 727480256

she488
she488
  15 czerwca 2013

ja chetnie z kims pojde jesienia;)

jebemnieto
jebemnieto
  16 czerwca 2013

szukam partnerki do litra ! mazowieckie :) składamy sie po połowie :)

nibyminipocieszna
nibyminipocieszna
  17 czerwca 2013

chętnie pójdę na jakieś weselicho ;)

EMIL3M
EMIL3M
  18 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Chętnie dotrzymam towarzystwa pannie na weselu, bankiecie lub innej uroczystości:)

xonxPiteRxxx
xonxPiteRxxx
  18 czerwca 2013

Szukam dziewczyny na wesele 31 sierpnia w Wielkopolsce:) Jeśli jesteś chętna to napisz

DajMiStopke
Posty: 2 (po ~754 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
DajMiStopke
  18 czerwca 2013

Cześć. Tak się złożyło, że w internecie muszę szukać partnerki na wesele, które już za parę dni (sobota, 22 czerwca). Lokalizacja - Warszawa. Jeśli jesteś ze Stolicy to dobrze, jeśli nie to też sobie poradzimy - okolice Sandomierza, Tarnobrzega, Opatowa, Ostrowca Św, Iłży, Radomia itd - wszelkie miejscowości leżące przy drodze krajowej nr 9 (Rzeszów - Warszawa) to nie problem i tak będę tamtędy przejeżdżał :) Ja mam 25 lat, 185 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała. Ty nie musisz być tak wysoka, nie musisz też być supermodelką. Mile widziany podobny wiek (+/- 5 lat) i przede wszystkim pozytywne nastawienie i chęć dobrej zabawy. Wszelkie pytania, sugestie, propozycje proszę kierować na priv. Pozdrawiam.

jutka91
jutka91
  19 czerwca 2013

A ja właśnie też szukam partnera na wesele mam dwa miesiące na to ale najpierw jak zaproszę chce się z kim dobrze poznać :) Pierwszego lepszego nie wezmę :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.