BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
PiotrZielonka
Posty: 2 (po ~94 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
PiotrZielonka
  10 czerwca 2018

Witam szukam kobiety która chciałaby iść ze mną na wesele w połowie sierpnia z okolic Sochaczewa

DanielPiatek1
DanielPiatek1
  15 czerwca 2018

Konkrętnie szukam dziewczyny co lubi słuchać roku, a na dniach makowa będą akurat Wilki :D troche głupio mi będzie iść samemu kiedy znajomi przyjdą z dziewczynami, a ja bede sam :p

Mefikoos
Mefikoos
  27 czerwca 2018

Ktoś chce sie do Zakopanego przejechac na weekend?

ChlopakJustyny
Posty: 2 (po ~62 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
ChlopakJustyny
  3 lipca 2018

Poszukuję partnerki na wesele Katowice i okolice 17-22lat

XKtosnowyx
XKtosnowyx
  7 lipca 2018

Hejka :) Poszukuję partnerki na wesele:)jeśli jesteś towarzyska z poczuciem humoru to zapraszam:)

Nitroxx007
Posty: 3 (po ~141 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 28
Nitroxx007
  10 lipca 2018

Poszukujee kolezankii któraa by sie z checia wybralaa na wakacjee na dominikane pod koniec listopadaa ;) i tez na spotkanie/zapoznanie ;)

Londyn.

Kranista55
Kranista55
  11 lipca 2018

Poszukiwana partnerka na wesele 28.07

marmaje
Posty: 2 (po ~207 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 66
marmaje
  12 lipca 2018

Czy jest jakaś dziewczyna z Łódzkiego albo Mazowieckiego która chciałaby pójść ze mną na wesele pod koniec lipca? :) z góry dziękuję za odpowiedź :)

pablotoja94
Posty: 9 (po ~95 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
pablotoja94
  14 lipca 2018

Piotrków i okolicee
Poszukuje partnerki na wesele 13 pazdziernika.Świetnie tańczę 24 lata.
Zapewniam sukienkę i transporrt Zaintetesowane kobiety prosze o priv

piterpan2007
Posty: 1 (po ~426 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
piterpan2007
  15 lipca 2018

#lubelskie #mazowieckie #Łuków #Siedlce #Garwolin i okolice

Witam. Szukam partnerki na wesele, które odbędzie się 18 sierpnia tego roku. Okularnik, bez nałogów, 29 lat, 184 cm wzrostu, normalna budowa ciała, twarz jak na zdjęciu poniżej. Co do partnerki nie mam specjalnych wymagań, aby lubiła zabawę w rytmach weselnych. Zapewniam transport. Jeżeli jakaś pani się zdecyduje proszę o wiadomość prywatną.

Krzysiek94leg
Krzysiek94leg
  24 lipca 2018

Czołem. Szukam partnerki na wesele, ktore odbędzie się 8 września w okolicy Warszawy. Trochę o mnie: 24 lat 182cm wzrostu, ciemny blondyn, spokojny, odpowiedzialny, mający umiar w piciu. Oferuje dobra zabawe,mile towarzystwo i oczywiście transport.

DawidParthun
Posty: 9 (po ~77 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
DawidParthun
  24 lipca 2018

Cześć. Szukam partnerki na wakacje do Bułgari podróż juz opłacona. Wylot z poznania12 śierpnia z poznania. Wiecej info na priw.

krzych88
Posty: 62 (po ~64 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
krzych88
  27 lipca 2018

Poszukiwana partnerka na wesele .. Wiek 21-29 lat . Małopolska,podkarpackie ... Zapraszam na priv

akwarysta1989
Posty: 105 (po ~989 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
akwarysta1989
  31 lipca 2018




Nie wiem czy to dobre miejsce ale zaryzykować nie zaszkodzi, jeśli jest tutaj jakaś wolna dziewczyna która ma spokojny charakter i wolne weekendy i chciała by aktywnie spędzić czas lub po prostu porozmawiać czy wybrać się na działkę poza miasto to zapraszam na PW takie osoby ze Zgierza, Łodzi i regionu, Zdjęcia które tutaj wstawiłem są robione na lazurowym wybrzeżu w Menton, w przyszłym roku ponownie się tam wybiorę

Michał

filipb3900
Posty: 1 (po ~244 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
filipb3900
  31 lipca 2018

Cześć, szukam partnerki na wesele 18 sierpnia (sobota), które odbędzie się w okolicach Nowego Targu.
Dobrze żebyś mieszkała w Krakowie lub Tarnowie. Mam 24 lata, 180 cm, pozytywne nastawienie.
Przywiozę i zawiozę Cię w całości :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.