BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
maniek898
Posty: 2 (po ~545 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
maniek898
  4 września 2018

Witam drogie Panie. Szukam partnerki na wesele moich znajomych tj 6.10.2018(rychło w czas co nie?) jednak mam nie duże wymagania, fajnie gdybyś umiała troszkę tańczyć(troszkę bo sam nie jestem mistrzem) no i lubić też to musisz bo nie mam zamiaru prosić się żebyś ze mną zatańczyła. Dobrze jeśli potrafisz się zachować przy innych (wiadomo na luzie ale z umiarem) no i najlepiej gdybyś była z okolic Gliwic,Zabrza,Mikołowa,Katowic dla mojej i twojej wygody.

Jeśli któraś z Pań jest zainteresowana to zapraszam na pw

chwytamdzien
chwytamdzien
  23 września 2018

SZUKAM TOWARZYSTWA NA WYJĄTKOWE, BEZ KOSZTÓW, WAKACJE NA SARDYNII!

Zapraszam fajną, młodą kobietę na wspólny wyjazd w październiku (termin do ustalenia) na wyjątkowy wyjazd kamperem (VW Westfalia California) na Sardynię (dwa dni w jedną stroną autem i promem lub samolotem w 3 godziny). Na miejscu najpiękniejsze plaże Włoch - puste zupełnie po sezonie, gorące (w październiku na południu Sardynii (około 200 km od wybrzeża Afryki temperatura 25-35 C, woda 22-25 C), polska baza kite/ wind/surf.. itp. itd. strona skyhigh.(koniecznie trzeba oglądnąć stronę, zdjęcia, filmy, mnóstwo info o okolicy pogodzie, warunkach itd. a także na gogle maps (satelita) wpisać Porto Botte, Prowincja Carbonia-Iglesias Włochy) z fantastyczną ekipą i atmosferą, pyszne jedzenie, wino, odpoczynek od tłumów ludzi. Byłem tam 3 lata temu w październiku przez 5 tygodni, plus zwiedzanie całej Sardynii i było wspaniale, a jeździłem w wiele miejsc, a tam jest tak wyjątkowo jesienią, że wracam znowu. Pokrywam wszelkie koszty przejazdu i pobytu, zapewniam interesujące towarzystwo 36- letniego, niebanalnego i atrakcyjnego prawnika na wakacjach, świetną zabawę, absolutne bezpieczeństwo, ewentualnie naukę kitesurfingu, snorkeling, plażowanie, dobrą muzykę itp. itd.. słowem nietypowe, wspaniałe wakacje. Możliwy przylot i/lub odlot tanimi liniami 2 razy w tygodniu loty z Warszawy i Katowic do Alghero, na krótszy niż mój pobyt, ja się dopasuję i pokrywam koszty w miarę potrzeb. Zapraszam do kontaktu tylko dziewczyny poważnie zainteresowane propozycją, spontaniczne, z dobrą energią, otwarte, o pogodnym usposobieniu i z poczuciem humoru, aktywne, ciekawe świata i ludzi, uwielbiające plaże i wodę. Wszystkie szczegóły do wyjaśnienia i ustalenia – priv

AdrianLinski
Posty: 4 (po ~32 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AdrianLinski
  24 września 2018

Szukam partnerki na wesele chętna ktoraś pisac wiadomość

marcin021m
Posty: 1 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
marcin021m
  25 września 2018

Czy znajdzie się chętna duszyczka na wesele 20 października okolice Chodcza. 26lat 184cm wzrostu. Więcej inf priv. Pozdrawiam :)

VanLint
VanLint
  5 października 2018

Poszukuje partnerki na studniówkę Bodajże 9 luty.Okolice Zielonej.Wiecej priv

klaudia19900
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  19 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: WITAM


Ty dalej swoje! Dwa razy była ci uwaga zwracana a ty nic, to jeszcze raz Cytuje: Nie podajemy loginów innych użytkowników na forum.
HardStyled83ddd0a
szymek962
szymek962
  25 października 2018

Szukam partnerki na bal (prawdopodobnie 15.01), Kraków i okolice, 19-23 lata :D

kubikCHN
kubikCHN
  26 października 2018

Szukam chętnej na jutrzejszą imprezę Parade Wolności-Wixa Pol. Piszcie na pw Impreza jest w Łodzi na piotrkowskiej.

pawelek321
Posty: 6 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
pawelek321
  30 października 2018

Zglaszam się jako kandydat 😂
Dojeżdżam Śląsk

SolmazElektrikGv16
Posty: 1 (po ~34 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SolmazElektrikGv16
  30 października 2018
d83dde0dd83dde0dd83cdf39____
AutoZaGrosze
AutoZaGrosze
  18 listopada 2018

Oj dawno już nie byłem na weselu, chętnie bym sie z kimś wybrał :)

PiotrBerlin
PiotrBerlin
  27 listopada 2018

Witam. Poszukuje partnerki na slub kolegi który odbędzie się 8.12 Grudnia w Szczecinie

cezard
Posty: 1 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
cezard
  2 grudnia 2018

Jeśli jakaś dziewczyna nie ma partenra na studniówkę bądź wesele, to się polecam ;) Lubię tego typu imprezy, bo to dobra okazja, żeby potańczyć

pablotoja94
Posty: 9 (po ~95 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
pablotoja94
  8 grudnia 2018

szukam partnerki na sylwka. zapewniam wszystko wraz z sukienka i butami. czekam na priv

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.