BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
LewowyCompanyL17
Posty: 2 (po ~53 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
LewowyCompanyL17
  2 sierpnia 2018

szukam chętnej dziewczyny na wesele 22 sierpnia okolice Włocławka szczegóły na priw

nowak9222
nowak9222
  4 sierpnia 2018

czesc. poznam kobiete?

Krisss1994
Krisss1994
  6 sierpnia 2018

Cześć koleżanki ;)

poszukuję dziewczyny z Warszawy, która lubi wyjść na miasto, pójść do klubu, nad Wisłę. Ważne jest żeby lubiła tańczyć ;p trochę wypić ;p po prostu być na luzie :). Wiek nie jest ważny :D

Armando25
Armando25
  7 sierpnia 2018
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: ...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)... By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :) By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.
Armando25
Armando25
  7 sierpnia 2018

Witam wszystkie drogie Panie !
Jeśli nie masz z kim iść na wesele studniówkę bądź inna imprezę okolicznościową chętnie Ci potowarzyszę.
Wszystkie zainteresowanie Panie zapraszam na priv

Blondyn10
Posty: 3 (po ~106 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Blondyn10
  7 sierpnia 2018

Cześć szukam partnerki na wesele jeżeli jest tu jakas Kobieta chętna się pobawić to proszę pisać najlepiej okolicę gniezna

Pozdrawiam

MalgorzatkaM
MalgorzatkaM
  10 sierpnia 2018

Poszukiwany partner na wesele 8.09 najlepiej jak byś miał powyżej 180 :) więcej na priv :) okolice Garwolina w stronę Warszawy pozdrawiam ciepło

sahbi072
sahbi072
  11 sierpnia 2018

Szukam kobiety do stałego zwiasku

mgwrk
mgwrk
  14 sierpnia 2018

Partnerka na wesele poszukiwana ! 😊 Jestem z okolic Warszawy ,ale wesele odbywa się w Białymstoku. Przejazd, nocleg i dużo świetnej zabawy ,wśród dużej zwariowanej rodziny zapewnione !😀

mgwrk
mgwrk
  14 sierpnia 2018

Bym zapomniał , data 01.09 😄

JaroslawGoral
Posty: 4 (po ~41 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
JaroslawGoral
  15 sierpnia 2018

Witam szukam przyjaciolki z Kolobrzegu

przystojniakdk1989
Posty: 1 (po ~427 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
przystojniakdk1989
  19 sierpnia 2018

Hej Kochane dziewczyny :)

Jeżeli Cię zainteresuje Moja postać to po prostu napisz na pirva :)

Mam na imię Dawid.:) Jestem szczerym, dobrym, spokojnym, miłym, wesołym, uśmiechnięty, uczuciowy, całusny, romantyczny, rządny przygód, otwarty, rodzinny, pomocny, przyjacielski, do pogadania na wszystkie tematy. :)

Lubię: długie spacery, rozmowy na każdy temat, słuchać muzyki, gotować, oglądać filmy, seriale.

przystojny1990
Posty: 5 (po ~13 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
przystojny1990
  29 sierpnia 2018

hejka wam.

KRYSTIAN6891
Posty: 2 (po ~45 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KRYSTIAN6891
  30 sierpnia 2018

Szukam partnerki na wyjazd weekendowy 33-45 lodzkie

Kris

Xardas900
Posty: 2 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Xardas900
  4 września 2018

Witam poszukuje fajnej dziewczyny na wesele które odbędzie się w Tarnowie resztę wszystko Ja gwarantuje proszę o kontakt na wiadomościach FOTKI POZDRAWIAM :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.