TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010 (pierwszy post)

No to maturzyści jak tam po?
Jak oceniacie poziom? Łatwa/trudna ?
Jeżeli chodzi o mnie podpasował mi Świętoszek :)
Jedyna lektura, którą przeczytałam przez całe liceum :ziober2:

TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pisząc głupoty można dostać jeszcze punkty za ortografię, część kompozycji, styl etc.

No chyba że zrobi się jakiś bład tzw kardynalny, czyli pomyli sie imię czy coś takiego.

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko żeby nie dali żadnych stożków, graniastosłupów, ostrosłupów czy logarytmów, bo wtedy od razu z sali wychodzę

:rotfl: tak jak ja mówiłam dzisiaj, jak by był potop :DD

Konto usunięte
Konto usunięte: ależ dziękuję bardzo :D

ależ nie ma za co :D

Konto usunięte
Konto usunięte: streszczenia, spoko rzecz

mówisz to osobie która przez 4 lata w LO jechała na samych streszczeniach i ma na koniec 4 z polskiego :ziober2:
bellemadone
bellemadone
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mówisz to osobie która przez 4 lata w LO jechała na samych streszczeniach i ma na koniec 4 z polskiego

ja mialam 3 nie wiem jakim cudem. i w ogole to nie wime jakim cudem zdalam mature z polskiego, bo zawsze bylam z tego noga.
najgorsza to chyba byla jednak ustna :tak:
Ironizator
Ironizator
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: lub opowiadania Borowskiego.

Żadnego Borowskiego. Wystarczy !
Część mojej prezentacji maturalnej. Borowski, Gajcy, Baczyński :|
xmeeeeenx
xmeeeeenx
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: najgorsza to chyba byla jednak ustna


czemu ją tak źle wspominasz ?
zacięłaś się ? ;>
opowiedz bo mam za 2 tygodnie ;>
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: OBY ! napisałam , o tym przeżyciu np, te przykłady o żydzie i o tym Adamie ze sie pierwszy raz bał. Opisałam to ,że Edelman to opisuje, opowiada.

Nawet nie czytałam tego tekstu :D Pisałam ze Świetoszka :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale wiedzialam ze bedzie o wojnie.. Inny swiat np, lub opowiadania Borowskiego.

Też tak czułam, ale w ogóle literatury od Młodej Polski i dalej nie ruszyłam :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: pamietam tylko ten stres przed 30 czerwca

a potem chlanie od 30 czerwca :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: najgorsza to chyba byla jednak ustna

o ustną jestem spokojna. Zresztą, okaze się w poniedziałek :mrgreen:
Gutek909
Gutek909
  4 maja 2010

Też dużo z tekstu przepisywałem , zresztą jak każdy :mrgreen: no troszkę jeszcze o Edelmanie napisałem

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: O to chodzi. Jakby nie było tekstu to byśmy mieli problem. A tak to inteligentny uczeń może sporo napunktować nie znając wcale lektury.


To miejmy nadzieje ze dobrze napisalam :tak: .
Ironizator
Ironizator
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mówisz to osobie która przez 4 lata w LO jechała na samych streszczeniach i ma na koniec 4 z polskiego


Nie wiem jak wy, ale ja na początku roku ściągnąłem wszystkie audiobooki. A potem wyszło, że nawet streszczenia nie chciało się czytać, nie mówiąc o audiobookach, których ani razu nie odtworzyłem .
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Też tak czułam, ale w ogóle literatury od Młodej Polski i dalej nie ruszyłam

ja w sumie wszystko prawie powtorzylam, tak zeby cokolwiek wiedzieć ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: a potem chlanie od 30 czerwca

a po 30stym jeszcze wieksze ;DD :mrgreen:
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A potem wyszło, że nawet streszczenia nie chciało się czytać, nie mówiąc o audiobookach, których ani razu nie odtworzyłem .

Zasmieciłeś sobie dysk :martuska: :rotfl:
Gutek909
Gutek909
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak ja mówiłam dzisiaj, jak by był potop :DD

a ja Kordian lub Dziady :ninja:

liczyłem , że będzie Zbrodnia i Kara :P

Konto usunięte
Konto usunięte: ależ nie ma za co :D

ależ wiadomo :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a potem chlanie od 30 czerwca

ja tam zacząłem od piątku :D tylko mam przerwy na naukę :mrgreen:
bellemadone
bellemadone
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu ją tak źle wspominasz ? zacięłaś się ? ;> opowiedz bo mam za 2 tygodnie ;>

bo uczylam sie jej na pamiec i w polowie mojej prezentacji zadzwonil telefon komorkowy:mrgreen: A zeby jeszcze bylo tego malo, to dzien wczesniej rozstalam sie z facetem :tak:
Ogolnie jak trafisz na dobra komisje, to masz szczescie. Ja mialam wredne malpy, ktore zadalam mi chyba z 10 pytan, a przed moim wejsciem udupily 7 osob z mojej klasy :tak: dlatego mialam ogromnego stresa i ciesze sie ze zaliczylam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a potem chlanie od 30 czerwca

a tego to nie pamietam, bo chodzilam ciagle pijana i na kkilka dni film mi sie urwal :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: o ustną jestem spokojna. Zresztą, okaze się w poniedziałek

to Ty teraz pisales tez?
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja w sumie wszystko prawie powtorzylam, tak zeby cokolwiek wiedzieć ;D

ja za jakiekolwiek powtórki wzięłam się w sobotę :mrgreen: Troche tego za dużo było jak na dwa dni :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a po 30stym jeszcze wieksze ;DD

ja zamierzam wolne w robocie na tydzień wziąc :rotfl:
Ironizator
Ironizator
  4 maja 2010

[quote=Gotusiaaa]TequilaSunrise:Też tak czułam, ale w ogóle literatury od Młodej Polski i dalej nie ruszyłam
ja w sumie wszystko prawie powtorzylam, tak zeby cokolwiek wiedzieć ;D

Ja powtórzyłem PESEL i wczoraj przeczytałem streszczenie "Lalki" . Nawet wcześniej nie widziałem arkusza z polskiego na oczy.

bellemadone
bellemadone
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jak wy, ale ja na początku roku ściągnąłem wszystkie audiobooki. A potem wyszło, że nawet streszczenia nie chciało się czytać, nie mówiąc o audiobookach, których ani razu nie odtworzyłem .

ja czytalam streszczenia tydzien przed matura, a przez cale 3 lata bimbalam :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.