TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010 (pierwszy post)

No to maturzyści jak tam po?
Jak oceniacie poziom? Łatwa/trudna ?
Jeżeli chodzi o mnie podpasował mi Świętoszek :)
Jedyna lektura, którą przeczytałam przez całe liceum :ziober2:

TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja Kordian lub Dziady

To to akurat mi pasowało. Mialam tylko chwile zawahania jak weszłam już do sali, zanim dostałam arkusz "K:cenzura:a, o czym był ten p:canzura:y Kordian ? " :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: ależ wiadomo :D

no ależ co nie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: to Ty teraz pisales tez?

pisałAM :D
w poniedziałek mam ustną :D
LettsRock
LettsRock
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale z Chlopow zawsze piłują, bo czesto sie powtarzaja na maturze. Ja 2 lata temu mialam Lalke i 2 wiersze kogos tam i jakies porownanie chyba bylo, wiec nawet nie musialam znac zadnej lektury

Lalka, nawet nie wiem już co to jest :rotfl:
Wiesz w zeszłym roku jednak trzeba było mieć pojęcie z Chłopów.

Konto usunięte
Konto usunięte: powiem tylko tyle, ze sie ciesze, ze mialam na maturze temat, w ktorym nie trzeba bylo tak naprawde znac lektur powodzenia Wam jutro zycze na matmie ! :)

w tym roku też przecież nie trzeba było, Zdążyć przed Panem Bogiem przecież można oprzeć się na ,gazetach, TV
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja czytalam streszczenia tydzien przed matura, a przez cale 3 lata bimbalam

Tak jak ja przez 4 lata. Na polski chodziłam tylko tak, żeby miec te 50% obecności :ninja:
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja za jakiekolwiek powtórki wzięłam się w sobotę Troche tego za dużo było jak na dwa dni :D

Ja też w dodadtku wieczorem :D Bo pisalam jeszcze prezentacje maturalną.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja zamierzam wolne w robocie na tydzień wziąc

Byle pić, za zdana , tego życze wszystkim (;
juleczkusia
juleczkusia
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No to maturzyści jak tam po? Jak oceniacie poziom? Łatwa/trudna ? Jeżeli chodzi o mnie podpasował mi Świętoszek :) Jedyna lektura, którą przeczytałam przez całe liceum

na samym początku, przy rozdawaniu miałam okropny ścisk w dolnej części brzucha. stracha i stresa miałam, jak nie wiem, co. :lol:
całkiem do rzeczy. :) Też się ucieszyłam ze Świętoszka. ja bym na sztuce, gdzie role Tartuffe'a grał Malajkat, a Elmirę- pamiętam, jak wczoraj- Stenka. Z racji, że tam była postać Kleanta, to przy przeglądaniu przeczytałam zamiast Kleant - Kordian. :lol: a po przyjrzeniu się dokładnie i analizie instrukcji- ucieszyłam się. :)
Ironizator
Ironizator
  4 maja 2010

Najtrudniejszy egzamin maturalny dla Polaka -- język polski :D

LettsRock
LettsRock
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogolnie jak trafisz na dobra komisje, to masz szczescie. Ja mialam wredne malpy, ktore zadalam mi chyba z 10 pytan, a przed moim wejsciem udupily 7 osob z mojej klasy

to gdzie Ty chodziłaś do szkoły? :ninja:
u mnie w klasie wszyscy zdali maturę.
Gutek909
Gutek909
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: "Ka, o czym był ten p:canzura:y Kordian ? "

ja wiem tylko, że on się błąkał po świecie i chciał zabić cara :mrgreen: a to trochę za mało :D

Konto usunięte
Konto usunięte: no ależ co nie :D

no ależ no tak :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz w zeszłym roku jednak trzeba było mieć pojęcie z Chłopów.

na Chłopach też bym poległ :crylol:
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też w dodadtku wieczorem :D Bo pisalam jeszcze prezentacje maturalną.

Ja muszę skończyc :ninja: Ale to w piatek, po wosie, na spokojnie. Od razu się nauczę i w poniedziałek na egzamin :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Byle pić, za zdana , tego życze wszystkim (;

Dołączam się :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: a po przyjrzeniu się dokładnie i analizie instrukcji- ucieszyłam się. :)

ja najpierw otworzyłam arkusz na Zdążyc przed Panem Bogiem i mówie nieee kapituluję, porażnka, nie zdałam, wychodzę. Ale potem tak zaglądam, patrze Świętoszek. I normalnie ze szczęścia skakac mi sie chciało :mrgreen:
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja wiem tylko, że on się błąkał po świecie i chciał zabić cara a to trochę za mało :D

A no właśnie, to teraz mnie oświeciłeś :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: no ależ no tak :D

Ależ ! :rotfl:
bellemadone
bellemadone
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lalka, nawet nie wiem już co to jest Wiesz w zeszłym roku jednak trzeba było mieć pojęcie z Chłopów.

ja tez nie wiem co to jest dlatego wzielam sie za te wiersze, tkore mialam przed soba zreszta :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: to gdzie Ty chodziłaś do szkoły? u mnie w klasie wszyscy zdali maturę.

mielismy taka komisje. inne klasy mialy inna i zdawaly bez problemu. A jeszcze dodam ze pod wzgledem nauki nasza kalsa zawsze byla najlepsza w szkole :woot:
LettsRock
LettsRock
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na Chłopach też bym poległ

ja wa zeszłym roku wywalczyłem na tym 36% :rotfl:
Gutek909
Gutek909
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na samym początku, przy rozdawaniu miałam okropny ścisk w dolnej części brzucha. stracha i stresa miałam, jak nie wiem, co.

ja nie wiem czemu, ale zupełnie żadnego stresu nie miałem :D siedziałem sobie wylajtowany i czekałem za arkuszem :D
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja muszę skończyc Ale to w piatek, po wosie, na spokojnie. Od razu się nauczę i w poniedziałek na egzamin


Jaki temat masz :> ?
Ja musze poprosic kogoś,żeby rzucił mi ktoś fachowym okiem na te wypociny. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dołączam się

Zresztą.. Czasem zdają takie ciołki ( nie obrażając nikogo ! ) ,że to głowa mała ;D
LettsRock
LettsRock
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na Chłopach też bym poległ

poza tym co, miałem wyebać się w minę i wybrać Pana Tadeusz ? :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.