TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010 (pierwszy post)

No to maturzyści jak tam po?
Jak oceniacie poziom? Łatwa/trudna ?
Jeżeli chodzi o mnie podpasował mi Świętoszek :)
Jedyna lektura, którą przeczytałam przez całe liceum :ziober2:

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym co, miałem wyebać się w minę i wybrać Pana Tadeusz ?


Lepszy ,niż chłopi :ninja: ;D
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie wiem czemu, ale zupełnie żadnego stresu nie miałem :D siedziałem sobie wylajtowany i czekałem za arkuszem :D

akurat mi sie trafiło że siedziałam w ostatniej ławce, zaraz przed komisją. Ale miałam zlewę ze wszystkich przede mną, którzy co chwila pytali się kogoś obok, jaka lektura i jaki pisarz w której epoce są :D
Ja tam na luzie. Fajeczka przed wejściem na egzamin. 90 minut i po sprawie :mrgreen:
Gutek909
Gutek909
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja wa zeszłym roku wywalczyłem na tym 36%

to i tak git :D

Konto usunięte
Konto usunięte: A no właśnie, to teraz mnie oświeciłeś

tak jak mnie dziś kumpel uświadamiał o Konradzie Wallenrodzie, o którym pojęcia nie miałem :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ależ !

ależ co ?! :mrgreen:
xmeeeeenx
xmeeeeenx
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bo uczylam sie jej na pamiec i w polowie mojej prezentacji zadzwonil telefon komorkowy A zeby jeszcze bylo tego malo, to dzien wczesniej rozstalam sie z facetem Ogolnie jak trafisz na dobra komisje, to masz szczescie. Ja mialam wredne malpy, ktore zadalam mi chyba z 10 pytan, a przed moim wejsciem udupily 7 osob z mojej klasy dlatego mialam ogromnego stresa i ciesze sie ze zaliczylam :)

cwaniaka z ciebie :mrgreen:
a ile czasu poświeciłaś na te odpowiedzi ?
ma się czas na przygotowanie odpwoiedzi czy tak od razu pytają a ty odpowiadasdz?
juleczkusia
juleczkusia
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja najpierw otworzyłam arkusz na Zdążyc przed Panem Bogiem i mówie nieee kapituluję, porażnka, nie zdałam, wychodzę. Ale potem tak zaglądam, patrze Świętoszek. I normalnie ze szczęścia skakac mi sie chciało

ja miałam podobnie, zęby szczerzyłam, jak głupia do przewodniczącego komisji- notabene mojego nauczyciela od WOSu i historii. :lol: napisałam na 5stron tak na dobrą sprawę. :mrgreen:

ktoś chce pytania, by przebrnąć jeszcze raz? :mrgreen:

matura 2010 z polskiego :mrgreen:
teraz szukam odpowiedzi do tego dziadostwa. :lol:
Gutek909
Gutek909
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym co, miałem wyebać się w minę i wybrać Pana Tadeusz ?

ja bym wybrał Pana Tadka :D
juleczkusia
juleczkusia
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie wiem czemu, ale zupełnie żadnego stresu nie miałem :D siedziałem sobie wylajtowany i czekałem za arkuszem :D

ja byłam zestresowana, jak czajnik. :ninja:
bałam się, jak nie wiem co. :lol: całą noc nie spałam. :nie:
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki temat masz :> ?

Literacki obraz małżeństwa. Więcej problemów czy radości? Omów analizując postawy wybranych bohaterów literackich.
Udowadniam tezę że małżeństwo jest źródłem tragedii i cierpienia.
Jeszcze muszę Przedwiośnie opracowac odnośnie tematu i opracowac wnioski.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą.. Czasem zdają takie ciołki ( nie obrażając nikogo ! ) ,że to głowa mała ;D

Podejrzewam że dwóch moich znajomych będzie miało poprawki więc no :D
Gutek909
Gutek909
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam na luzie. Fajeczka przed wejściem na egzamin. 90 minut i po sprawie

ja minut 120, bo pierwszy wychodzić nie chciałem :D u mnie piwko po maturze było oczywiście :D
LettsRock
LettsRock
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a tez nie wiem co to jest dlatego wzielam sie za te wiersze, tkore mialam przed soba zreszta

rozumiem, chociaż ja bym sobie nie poradził z wierszami
nie rozumiem ich :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: mielismy taka komisje. inne klasy mialy inna i zdawaly bez problemu. A jeszcze dodam ze pod wzgledem nauki nasza kalsa zawsze byla najlepsza w szkole

to chyba w jakimś LP musiałaś pisać :woot:
moja klasa była najgorsza w szkole pod każdym względem
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Literacki obraz małżeństwa. Więcej problemów czy radości? Omów analizując postawy wybranych bohaterów literackich. Udowadniam tezę że małżeństwo jest źródłem tragedii i cierpienia. Jeszcze muszę Przedwiośnie opracowac odnośnie tematu i opracowac wnioski.


Fajny ;)
Przedwiośnie też fajne ;D .

Konto usunięte
Konto usunięte: Podejrzewam że dwóch moich znajomych będzie miało poprawki więc no :D

Boże, żebym ja nie miała.. :and:
malinek998
malinek998
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i planimetria.


Yyyyy ?? :woot:

Co to jest ?? ;]
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak mnie dziś kumpel uświadamiał o Konradzie Wallenrodzie, o którym pojęcia nie miałem

Eee :D Który to był ?
Za dużo streszczeń na raz i w głowie mi sie yebią już ci bohatarowie :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: ależ co ?!

ależ nie wiem :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: matura 2010 z polskiego

:w00t: :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: całą noc nie spałam.

a ja wyjątkowo (!) przespałam dzisiejszą noc jak dziecko :ninja:
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz szukam odpowiedzi do tego dziadostwa.


po 14stej będą dopiero :tak: .
Gutek909
Gutek909
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja byłam zestresowana, jak czajnik. bałam się, jak nie wiem co. całą noc nie spałam.

ja jak zasnąłem o północy to budzik mnie dobudzić nie mógł tak dobrze spałem :D Dopiero starsza wbiegła jak słyszała, że nie wstaje i : wstawaj, maturę masz ! " :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.