TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010 (pierwszy post)

No to maturzyści jak tam po?
Jak oceniacie poziom? Łatwa/trudna ?
Jeżeli chodzi o mnie podpasował mi Świętoszek :)
Jedyna lektura, którą przeczytałam przez całe liceum :ziober2:

Misia
Misia
  4 maja 2010

Patrzyłam na tematy i szczerze się cieszę że ja miałam inną :ninja:

MaQ7
MaQ7
  4 maja 2010

podobno przeciez byl wczoraj i bedzie jeszcze raz ;x
a na serio polski zawsze sie da jakos zaliczyc ^^

CrazyMonica
CrazyMonica
  4 maja 2010

Mnie siadł temat Hanny Krall i nawet jakoś poszło :) A co do zadań z rozumienia tekstu to pogrom w mojej szkole zrobiło pytanie 13 z tymi formami wypowiedzi subiektywnej i obiektywnej :D No i trochę to ostatnie. Tak poza tym to było do przetrawienia ^^. Cieszę się że już po xD

TequilaSunrise
TequilaSunrise
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do zadań z rozumienia tekstu to pogrom w mojej szkole zrobiło pytanie 13 z tymi formami wypowiedzi subiektywnej i obiektywnej :D

To nie tylko u Ciebie. Z tego co wiem sporo osób mialo z tym problem. Między innymi ja, która zostawiłam to pytanie puste :ziober2:
CrazyMonica
CrazyMonica
  4 maja 2010

Ja jakieś głupoty napisałam, że on nazywa ludzi analfabetami czy coś tam xD Nigdy nie zostawiam pustych miejsc a nóż się uda ;P

Gutek909
Gutek909
  4 maja 2010

Kompletnie się nie spodziewałem tych dwóch lektur :mrgreen:
Pisałem temat 2, czyli Zdążyć przed panem Bogiem :) Wydaję mi się, że spokojnie na tym uzbieram tyle punktów żeby maturę zdać :]

co do tekstu ze zrozumieniem, niektóre pytania głupie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: pogrom w mojej szkole zrobiło pytanie 13 z tymi formami wypowiedzi subiektywnej i obiektywnej :D

potwierdzam , w mojej szkole to samo :mrgreen:
AnatomyTune
AnatomyTune
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No to maturzyści jak tam po? Jak oceniacie poziom? Łatwa/trudna ? Jeżeli chodzi o mnie podpasował mi Świętoszek :) Jedyna lektura, którą przeczytałam przez całe liceum

Spoko, większy stres był przed:)
Banalnie prosta.a pisałam ze "Zdążyć przed Panem Bogiem"- wyszło mi ok 400 słów :woot:
MartuUunia91
MartuUunia91
  4 maja 2010

Mi ani jeden ani drugi temat nie przypadl, ale pisalam temat 2. Nie jestem zadowolona z matury. Próbna byla o wiele latwiejsza...

Gutek909
Gutek909
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi ani jeden ani drugi temat nie przypadl, ale pisalam temat 2. Nie jestem zadowolona z matury. Próbna byla o wiele latwiejsza...

ja próbnej nie pisałem , ale i tak jutro mój sądny dzień :mrgreen:
AnatomyTune
AnatomyTune
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja próbnej nie pisałem , ale i tak jutro mój sądny dzień

Chyba każdego.
Byle uzbierać te 15 pkt :ziober2:
MartuUunia91
MartuUunia91
  4 maja 2010

nooo matematyka to dopiero masakra bedzie...
mi również 30% w zupelnosci wystarczy...

Gutek909
Gutek909
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Byle uzbierać te 15 pkt

oby dali coś prostego :D żeby jakakolwiek szansa była :mrgreen:
LettsRock
LettsRock
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak oceniacie poziom? Łatwa/trudna ?

W zeszłym roku była trudniejsza (Chłopi , Pan Tadeusz nie leżą do przyjemnych lektur) Zdążyć przed Panem Bogiem, szkoda że w zeszłym roku tego nie było.
CrazyMonica
CrazyMonica
  4 maja 2010

Matematyka nie będzie taka zła. Ponoć ma być prosta. Ja bynajmniej się jej nie boję bo mam matmę rozszerzoną i dobrą nauczycielkę xD Zdążyłam przerobić chyba z tysiąc zadań ^^' Bedzie dobrze zobaczycie :)
Damy radę!! :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.