15IAmYourDream15
15IAmYourDream15
  21 czerwca 2009 (pierwszy post)

Czesc wszystkim !

Co waszym zdaniem jest lepsze liceum czy technikum?
tylko nie piszcie mi ze po technikum jest zawod bo to wiem :mrgreen:

gdzie jest wiecej nauki?
i jakby to powiedziec.. gdzie jest w miare latwiej?

pozdro :piwo:

JeTAimeComa
JeTAimeComa
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: shamaramorgan: 75%! :d nie dobijaj mnie :)

To prawda :D i to jest przerażające
blondynkaax3
blondynkaax3
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to Jej powiedz, że to jest Twoje życie i Twoje decyzje, więc niech je uszanuje i da tą zgodę ;]

próbowałam, ale ona powiedziała, że dopóki ja nie jestem pełnoletnia, ona podejmuje decyzje... i gadaj z taką

Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie, skąd mogłaś wiedzieć, że ta szkoła nie będzie Ci odpowiadać? zresztą mam podobnie, ale chciałabym się przenieść z technikum do liceum. Ale już za późno na to ;)

a mi moja szkoła nie odpowiada kompletnie... I nie chodzi tylko o naukę, ale o towarzystwo... Mam bardzo dużo znajomych, ale jakoś w tej klasie nie mogę się z nikim dogadać. Oprócz paru osób, ale też nie zawsze można na nich polegać... No dobra wyżaliłam się ;d ... ale taka prawda
shamaramorgan
shamaramorgan
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: klasie nie mogę się z nikim dogadać. Oprócz paru osób, ale też nie zawsze można na nich polegać... No dobra wyżaliłam się ;d ... ale taka prawda

z drugiej strony, głupio rezygnować ze szkoły tylko dlatego, że klasa Ci nie odpowiada. Trzy lata to niewiele ;) ledwie zdążycie się poznać.
blondynkaax3
blondynkaax3
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z drugiej strony, głupio rezygnować ze szkoły tylko dlatego, że klasa Ci nie odpowiada. Trzy lata to niewiele ;) ledwie zdążycie się poznać.

trochę trudno jest, kiedy w klasie prawie do nikogo się nie odzywa... No i jak np jest zadana jakaś praca w grupach to tym bardziej. Jakby nie patrzeć duże utrudnienie :) Znajome mi nawet odradzały pójście do tej szkoły, bo jak stwierdziły "chodzą tam sami dziwni ludzie" ... wtedy się z tego śmiałam ale dziś wiem że miały rację.
Ale postaram się jakoś przeżyć, nie mam wyjścia. ;d
qtase0101
qtase0101
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesc wszystkim ! Co waszym zdaniem jest lepsze liceum czy technikum? tylko nie piszcie mi ze po technikum jest zawod bo to wiem gdzie jest wiecej nauki? i jakby to powiedziec.. gdzie jest w miare latwiej?

TECHNIKUM JEST TRUDNIEJSZE
NIE GADAJCIE MI TU O MATURZE BO JĄ Z PALCEM W DUPIE ZDAŁEM
Gacia666
Gacia666
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie jest wiecej nauki?

idź do Liceum na profil humanistyczny, na pewno jest to łatwiejsze od technikum. tylko z historią będziesz musiał sobie poradzić
91kasia
91kasia
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie jest wiecej nauki?

Wydaje mi się, że w technikum. Tam oprócz podstawowych przedmiotów (które sa takze w liceum) dochodzą przedmioty zawodowe.
ShinyStern
ShinyStern
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się, że w technikum. Tam oprócz podstawowych przedmiotów (które sa takze w liceum) dochodzą przedmioty zawodowe.

mi się równiez tak wydaje :tak:
Yaoi
Yaoi
  22 czerwca 2009
wybrałąm liceum bo ponoć lepiej przygotowuje do matury , wcale nie jest łatwo , mam dość już po pierwszej klasie :mrgreen:





GdzieSens
GdzieSens
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie jest wiecej nauki?

technikum ma więcej przedmiotów.
sekswubikacji
sekswubikacji
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ty chyba żartujesz... W liceum jest trudniej, bo masz przedmioty na rozszerzeniu, w technikum są zawodowe ale nie można porównywać tych poziomów.


to, że Ty chodzisz do liceum to nie znaczy, że jest trudniej niż w technikum.
Jak sądzi większość w technikum jest trudniej.. jest tam mnóstwo przedmiotów zawodowych i do tego musisz zdać maturę i egzamin zawodowy.
blondynkaax3
blondynkaax3
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to, że Ty chodzisz do liceum to nie znaczy, że jest trudniej niż w technikum. Jak sądzi większość w technikum jest trudniej.. jest tam mnóstwo przedmiotów zawodowych i do tego musisz zdać maturę i egzamin zawodowy.

widocznie zależy to też od szkoły... może. W renomowanych liceach jest na pewno trudniej niż w technikum.
zresztą nieważne, każdy niech robi jak uważa
thomas893
thomas893
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: próbowałam, ale ona powiedziała, że dopóki ja nie jestem pełnoletnia, ona podejmuje decyzje... i gadaj z taką

ała :and: dzięki Bogu ja ze swoją mamuśką problemów nie miałem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: widocznie zależy to też od szkoły... może. W renomowanych liceach jest na pewno trudniej niż w technikum.

skoro bierzemy renomowane liceum, to weźmy też renomowane technikum i wtedy na pewno w technikum będzie trudniej :jezyk:
blondynkaax3
blondynkaax3
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro bierzemy renomowane liceum, to weźmy też renomowane technikum i wtedy na pewno w technikum będzie trudniej

a jest coś takiego w ogóle jak 'renomowane technikum'?? :lol2: bo ja się z takim określeniem jeszcze nie spotkałam :P Jedyne naprawdę porządne technikum jakie znam to Śląskie Zakłady Techniczne w Katowicach... nie wiem jak jest w innych regionach, ale tam to nawet w garniturkach muszą chodzić xD A i tak mówią, że tam jest łatwiej niż w LO...
zresztą po co robić niepotrzebną aferę :P I tak każdy będzie się upierał przy swoim ;D a autorka tematu pewnie sama wybierze szkołę... ;)
thomas893
thomas893
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a jest coś takiego w ogóle jak 'renomowane technikum'??

nie wiem :lol2: tak tylko napisałem :PP

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem jak jest w innych regionach, ale tam to nawet w garniturkach muszą chodzić xD

:szok2: u mnie by to nie przeszło :P no chyba, że by to jakieś fajne bluzy z kapturami były :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: zresztą po co robić niepotrzebną aferę :P

nie róbmy draki, od tego są rumaki :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.