XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009 (pierwszy post)

Elo;) Jutro mam nie zbyt miły sprawdzian z fizyki;/ jestem lekko chora nos zawalony i troche gardło podrasowane ale mama mówi że jestem już na tyle zdrowa że moge iść do szkoły a jutro jest najtrudnieszy sprawdzian z fizy i nawet ja ,,kujonka'' nie mam zamiaru na niego iść? Macie pomysł jak pomóc rozwinąć się temu chorubsku??

KostrzewskA
Posty: 923 (po ~162 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 20
KostrzewskA
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to po prostu się naucz, fizyka nie jest trudna na jaką się wydaje

Jest! i mowie serio, nie dlatego ze jej nie lubie. Wrecz przeciwnie, uwielbiam ja, i dla siebie, i dla nauczyciela, bo jest swietny, chcialam sie bardzo postarac na test. I...nic z tego nie wyszlo. Bylam druga w klasie, od konca. No ale u mnie dochodzi jeszcze sprawa tego, ze jestem w ang szkole, a po ang nie do konca dobrze mowie. Ale to mnie nie tlumaczy. Ani fizyki. Jest trudna i juz! ;P
"W każdym razie gdybym zmarł, każcie mnie pochować głową w dół, bo świat niewątpliwie musi się przewrócić do góry nogami. Taki, jaki jest, pozostać nie może."
Karol Bunsch - Olimpias
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: fizyka nie jest trudna na jaką się wydaje

Jak nie jest trudna jak jest :D Ty tu dziecka nie bajeruj:D aczkolwiek jak trzeba się nauczyć to trzeba. Ja fizyki nie rozumiałam, nie znosiłam, ale nigdy nie unikałam i liceum skończyłam z całkiem przyzwoitym wynikiem ;D oooo;D
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
KostrzewskA
KostrzewskA: Jest! i mowie serio, nie dlatego ze jej nie lubie. Wrecz przeciwnie, uwielbiam ja, i dla siebie, i dla nauczyciela, bo jest swietny, chcialam sie bardzo postarac na test. I...nic z tego nie wyszlo. Bylam druga w klasie, od konca. No ale u mnie dochodzi jeszcze sprawa tego, ze jestem w ang szkole, a po ang nie do konca dobrze mowie. Ale to mnie nie tlumaczy. Ani fizyki. Jest trudna i juz! ;P


Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie jest trudna jak jest :D Ty tu dziecka nie bajeruj:D aczkolwiek jak trzeba się nauczyć to trzeba. Ja fizyki nie rozumiałam, nie znosiłam, ale nigdy nie unikałam i liceum skończyłam z całkiem przyzwoitym wynikiem ;D oooo;D


właśnie że jest łatwa , w fizyce czarne to jest czarne białe to jest białe jest wszystko jasne , nie to co w polskim gdzie nauczyciele sami szukają problemów , te różne interpretacje wierszy i dążenia do myśli autora , skąd ja mam wiedzieć co autor miał na myśli skoro ja nie jestem nim , przeciez ja na polskim nie musze mieć takie same zdanie co autor ale niestety nauczyciele tego wymagaja ,
a fizyka ma swoją logikę którą można zrozumieć .
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie że jest łatwa

do mnie żadne argumenty nie przemawiają, bo dla mnie to właśnie polski był przedmiotem przyjemnym i to z nim swoją przyszłość wiąże:) ale każdy jest inny, muszą być umysły humanistyczne i umysły ścisłe, żeby była jakaś równowaga:) ale nie o tym temat.
shamaramorgan
shamaramorgan
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: do mnie żadne argumenty nie przemawiają, bo dla mnie to właśnie polski był przedmiotem przyjemnym i to z nim swoją przyszłość wiąże:) ale każdy jest inny, muszą być umysły humanistyczne i umysły ścisłe, żeby była jakaś równowaga:) ale nie o tym temat.

ja tez jestem humanistką, ale w gimnazjum fizyka nie była trudna. same obliczenia, doświadczenia. Wystarczyło, że znało się wzory.
Dopiero w średniej szkole fizyka toi jest czarna magia, chyba, że nie miałam szczęścia do fizyków w średniej :D
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dopiero w średniej szkole fizyka toi jest czarna magia, chyba, że nie miałam szczęścia do fizyków w średniej :D


No to cię zmartwię bo ostatnio moja koleżanka przed sprawdzianem była u kuzynki która poszła na ten kierunek i jak się okazało oni takich trudnych jak my zadań nie przerabiali;p

A tak jak w związku jak mi poszedł?!Jak zwykle przed lekcją umiałam wszystko koleżanka spytała mnie 2 razy przed lekcją wszystkiego a na sprawdzianie wiadomo; sters - brak koncentracji - skleroza;/;/ Ja to na prawdę wszystko umiem ale jak mam coś wydukać albo napisać to mnie normalnie tak ściska!Nie wiem co mam robić ii.. potem źle;/ Ale nie jest najgorzej 4+ albo 5 z kropką będzie;)
thomas893
thomas893
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie jest najgorzej 4+ albo 5 z kropką będzie;)

gdybym ja miał takie problemy :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie że jest łatwa

kwestia tego kto co lubi ;] jednym pasuje, innym nie :)
MephistoWalz
MephistoWalz
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tiaa jasne ze średnią na koniec 4.80 na koniec;p;p i co zatkało kakało

Co jest dowodem na to ,że wykształcenie nie świadczy o inteligencji i nawet osoby z wysoką średnią to debile.
Poza tym ,można mieć średnią 4.80 (ale podejrzewam ,że takiej nie będziesz miała) i jednocześnie zdawać egzamin komisyjny.
ZATKAŁO KAKAŁO?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie pomysł jak pomóc rozwinąć się temu chorubsku??

zastanów się o co prosisz "kujonko" :nie:

chcesz fachowej porady to przejdź się po oddziałach onkologicznych najlepiej :tak:
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.