XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009 (pierwszy post)

Elo;) Jutro mam nie zbyt miły sprawdzian z fizyki;/ jestem lekko chora nos zawalony i troche gardło podrasowane ale mama mówi że jestem już na tyle zdrowa że moge iść do szkoły a jutro jest najtrudnieszy sprawdzian z fizy i nawet ja ,,kujonka'' nie mam zamiaru na niego iść? Macie pomysł jak pomóc rozwinąć się temu chorubsku??

EverybodyLies1
EverybodyLies1
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tiaa jasne ze średnią na koniec 4.80 na koniec;p;p i co zatkało kakało

ojej ojej :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: wykąpać sie w lodowatej wodzie??

no a później pobiegaj nago po podwórku:zonk:
Dziecinko gdybyś była tak pilną uczennicą za jaką się podajesz to na pewno nie wymyślałabyś takich głupot, tylko grzecznie poszła na sprawdzian.
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: napij się wody z klozetu


ja tu na prawde pomocy potrzebuję;/
Kashrius
Posty: 4221 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13332
Kashrius
  12 maja 2009

@XxBeautifulGirl1xX:
naucz sie za mnie prezentacji na jutro na polski ustny to ja pojde za Ciebie na fizyke :ninja:

najzajebistsza
najzajebistsza
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niom..

To ja w gimnazjum miałam 5.1 i?
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tu na prawde pomocy potrzebuję;/

Stań w pewnej odległości od ściany, zrób rozbieg i walnij w nią głową. Jutro do szkoły zapewne nie pójdziesz a i może coś Ci się z tym mózgiem tam ureguluje:zonk:
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: napij się wody z klozetu


ja tu pomocy potrzebuję a nie głupich żartownisiów..
shamaramorgan
shamaramorgan
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niom..

więc nie masz się czym chwalić.
żadne osiągnięcie.
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: XxBeautifulGirl1xX:niom.. więc nie masz się czym chwalić. żadne osiągnięcie.


Idź do naszej szkoły a inaczej pogadamy a narazie dla mnie śmieszna jesteś!!:crylol::crylol::crylol:
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009

A idę spać bo mi was wszystkich żaaal.pl dobranoc idoci;/

EverybodyLies1
EverybodyLies1
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie śmieszna jesteś!!

a dla mnie śmieszny jest Twój opis na profilu :D i najpełniej obrazuje To co masz tam w tej główce :)
MephistoWalz
MephistoWalz
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie pomysł jak pomóc rozwinąć się temu chorubsku??

Wybiegnij na waleta na miasto i pobiegaj z pół godzinki.

Tchórz.
shamaramorgan
shamaramorgan
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Idź do naszej szkoły a inaczej pogadamy a narazie dla mnie śmieszna jesteś!!

w nosie mam Twoje opinie dziecinko :D
okres gimnazjum (szkoła do której chodziłam była najlepsza w okolicy) mam już daaaaawno za sobą.
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tu na prawde pomocy potrzebuję;/

to po prostu się naucz, fizyka nie jest trudna na jaką się wydaje
KostrzewskA
Posty: 923 (po ~162 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 20
KostrzewskA
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Elo;) Jutro mam nie zbyt miły sprawdzian z fizyki;/ jestem lekko chora nos zawalony i troche gardło podrasowane ale mama mówi że jestem już na tyle zdrowa że moge iść do szkoły a jutro jest najtrudnieszy sprawdzian z fizy i nawet ja ,,kujonka'' nie mam zamiaru na niego iść? Macie pomysł jak pomóc rozwinąć się temu chorubsku??


Kurde Wy wszyscy co odpisaliście na ta wiadomosc jestescie bez serca, albo za starzy zeby pamietac gimnazjum..

WIec ja Ci powiem co powinnas, WEDŁUG MNIE zrobic. O ile masz fajnych i rozumnych rodziców, powiedz im ze przez chorobe nie miałas czasu na nauke, ani tez sie nie mogłas na niej koncentrowac. Powiedz im zeby pozwolili Ci jutro zostac w domu, zebys mogła sie do konca wykurowac i douczyc. I zrob to na prawde. Postaraj sie ich namowic. Powodzenia :)
"W każdym razie gdybym zmarł, każcie mnie pochować głową w dół, bo świat niewątpliwie musi się przewrócić do góry nogami. Taki, jaki jest, pozostać nie może."
Karol Bunsch - Olimpias
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
KostrzewskA
KostrzewskA: Kurde Wy wszyscy co odpisaliście na ta wiadomosc jestescie bez serca, albo za starzy zeby pamietac gimnazjum..

ja w gim nie miałem problemów z fizyką więc nie wiem jak to jest :ziew:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.