XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009 (pierwszy post)

Elo;) Jutro mam nie zbyt miły sprawdzian z fizyki;/ jestem lekko chora nos zawalony i troche gardło podrasowane ale mama mówi że jestem już na tyle zdrowa że moge iść do szkoły a jutro jest najtrudnieszy sprawdzian z fizy i nawet ja ,,kujonka'' nie mam zamiaru na niego iść? Macie pomysł jak pomóc rozwinąć się temu chorubsku??

pearl188
pearl188
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie na chemii tak się nie dało , kiedyś musiałem jeden ten sam sprawdzian poprawiać aż 4razy (3razy zostałem złapany na gotowcu ,a za czwartym mi się udało )

:Lol:
dobrze że w ogóle ci się udalo , bo u innego nauczyciela miał byś przeeebane :D
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież zawsze można później poprawić jak sie zawali. Nie którzy nauczyciele ,,nie mają czasu'' na poprawki U niego nie można;/;/

weź przemyj oczy czymś od taty z kosmetyków 4 dni do szkoły nie pójdziesz :D
shamaramorgan
shamaramorgan
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie którzy nauczyciele ,,nie mają czasu'' na poprawki

będziesz miała czas na poprawkę w sierpniu ;d
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009

Ej dobra już mnie nie poprawiajcie bo u nas od polaka się nie czepia i wiem ze to czasem aż w oczy rażą te błędy ale na to w tej chwili nic nie poradzę!A na pewno nie będę sięgała po słownik ortograficzny;p

pearl188
pearl188
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: będziesz miała czas na poprawkę w sierpniu ;d

i czas na naukę :D
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ulala.. u nas karzdy nauczyciel by już ci nie pozwolił poprawiać;p tym bardziej po 3 razach;p;p

u niego był właśnie na tyle lajt że możesz poprawiać ile wlezie , byleby napisać i to zaliczyć . ale znałem takiego jednego który przed zakończeniem roku szkolnego
poprawiał w jeden dzień 3spr ,jeden sie nauczył a na te dwa nagrał się (nawet rysunki jakieś nagrał :lol: )
najzajebistsza
najzajebistsza
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Elo;) Jutro mam nie zbyt miły sprawdzian z fizyki;/ jestem lekko chora nos zawalony i troche gardło podrasowane ale mama mówi że jestem już na tyle zdrowa że moge iść do szkoły a jutro jest najtrudnieszy sprawdzian z fizy i nawet ja ,,kujonka'' nie mam zamiaru na niego iść? Macie pomysł jak pomóc rozwinąć się temu chorubsku??

Zwyczajnie idź na wagary, a nie pogarszaj sobie zdrowia.
Albo powiedz mamie jak się sprawy mają i może pozwoli Ci zostać w domu, i zamiast iść do szkoły pouczysz się na fizykę.
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze że w ogóle ci się udalo , bo u innego nauczyciela miał byś przeeebane :D

a u niego to spoko było , "no to moje drogie dzieci zaczynamy polowanie bażantów
jedna karteczka jedna grzałeczka"
albo "szybki dzionek krótki zgonek"
takie bity zapowiadał :crylol:
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009

Z wagarami mam przerąbane i jak pójdę raz na wagary to na cały zycie mam zero przyjemności( stara historia z tymi wagarami a przyjemności to komp czy coś;/)

najzajebistsza
najzajebistsza
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z wagarami mam przerąbane i jak pójdę raz na wagary to na cały zycie mam zero przyjemności( stara historia z tymi wagarami a przyjemności to komp czy coś;/)

Trudno - poświęć komputer na rzecz fizyki.
Zresztą, zrobisz jak chcesz.
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: będziesz miała czas na poprawkę w sierpniu ;d


Tiaa jasne ze średnią na koniec 4.80 na koniec;p;p i co zatkało kakało
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i co zatkało kakało


sory za te błędy;/
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009

Ej no macie jakieś propozycje żeby bardziej sie przeziębić czy nie??Bo o to mi chodziło? Np wykąpać sie w lodowatej wodzie??

shamaramorgan
shamaramorgan
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tiaa jasne ze średnią na koniec 4.80 na koniec;p;p i co zatkało kakało

jesteś w gimnazjum?

Konto usunięte
Konto usunięte: i czas na naukę :D

dokładnie :D
nic nie będzie rozpraszać :D
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Np wykąpać sie w lodowatej wodzie??

napij się wody z klozetu :lol:
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś w gimnazjum?


niom..

Konto usunięte
Konto usunięte: pearl188: i czas na naukę :D dokładnie :D nic nie będzie rozpraszać :D


u mnie jest inaczej;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.