XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009 (pierwszy post)

Elo;) Jutro mam nie zbyt miły sprawdzian z fizyki;/ jestem lekko chora nos zawalony i troche gardło podrasowane ale mama mówi że jestem już na tyle zdrowa że moge iść do szkoły a jutro jest najtrudnieszy sprawdzian z fizy i nawet ja ,,kujonka'' nie mam zamiaru na niego iść? Macie pomysł jak pomóc rozwinąć się temu chorubsku??

shamaramorgan
shamaramorgan
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chorubsku

z polskim tez słabo :D

przeciez kiedyś i tak będziesz musiała go napisać.
Zresztą zawsze możesz iśc na wagary
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem lekko chora


Konto usunięte
Konto usunięte: mama mówi że jestem już na tyle zdrowa że moge iść do szkoły

do łóżka z gorącą herbatą a jutro do szkoły !
Aniunia47
Aniunia47
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z polskim tez słabo :D przeciez kiedyś i tak będziesz musiała go napisać.

Ja sie zgadzam z koleżanką
To nie jest żadne rozwiązanie..
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009

noo tiaa ale zawsze lepiej dowiedzieć sie co będzie a po drugie i tak nie umiem myśleć z katarem bo myśle że musze po chusteczke sięgnąćXD

kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Elo;) Jutro mam nie zbyt miły sprawdzian z fizyki;/ jestem lekko chora nos zawalony i troche gardło podrasowane ale mama mówi że jestem już na tyle zdrowa że moge iść do szkoły a jutro jest najtrudnieszy sprawdzian z fizy i nawet ja ,,kujonka'' nie mam zamiaru na niego iść? Macie pomysł jak pomóc rozwinąć się temu chorubsku??

noc jest długa a fizyka do zrozumienia , wiec chwytaj za książkę i sie uczysz :tak:
smencik
smencik
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak nie umiem myśleć z katarem bo myśle że musze po chusteczke sięgnąćXD

No to można jedynie pogratulować :and: Ja tam zawsze chodziłem, czy umiałem, czy nie :ziew: U wielu nauczycieli frekwencja ma duże znaczenie :and:
pearl188
pearl188
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Elo;) Jutro mam nie zbyt miły sprawdzian z fizyki;/ jestem lekko chora nos zawalony i troche gardło podrasowane ale mama mówi że jestem już na tyle zdrowa że moge iść do szkoły a jutro jest najtrudnieszy sprawdzian z fizy i nawet ja ,,kujonka'' nie mam zamiaru na niego iść? Macie pomysł jak pomóc rozwinąć się temu chorubsku??

lepiej pisać z klasą zawsze się coś ściągnie kujonko :lol:
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  12 maja 2009

przecież zawsze można później poprawić jak sie zawali. A przez takie unikanie sprawdzianów tylko problemów można sobie narobić ot co :zonk:

XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009

lepiej pisać z klasą zawsze się coś ściągnie kujonko :lol:

a ja powiem że u nas na fizyce to masakra i sie nie da ściągać!Nawet najlepszym się nie udało z resztą innym klasom też się nie udało;p A żadny uczeń nie zdał u niego poprawki!!

kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej pisać z klasą zawsze się coś ściągnie kujonko

u mnie na chemii tak się nie dało , kiedyś musiałem jeden ten sam sprawdzian poprawiać aż 4razy (3razy zostałem złapany na gotowcu ,a za czwartym mi się udało :afro: ) :lol:
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009

przecież zawsze można później poprawić jak sie zawali.

Nie którzy nauczyciele ,,nie mają czasu'' na poprawki U niego nie można;/;/

Aniunia47
Aniunia47
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: żadny

Żaden :zonk:
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja powiem że u nas na fizyce to masakra i sie nie da ściągać!Nawet najlepszym się nie udało z resztą innym klasom też się nie udało;p A żadny uczeń nie zdał u niego poprawki!!

miałem tak na chemii :mrgreen: tzn. też tak myślałem że się nie da ściągnąć, ale niektóre rzeczy niemożliwe stały się normalnością
:lol:
XxBeautifulGirl1xX
XxBeautifulGirl1xX
  12 maja 2009

kaszubskiSZEJK

ulala.. u nas karzdy nauczyciel by już ci nie pozwolił poprawiać;p tym bardziej po 3 razach;p;p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.