restofmylife
Posty: 30 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
restofmylife
  1 maja 2009 (pierwszy post)

Isc do LO-najlepszej szkoly w miescie, czy do technikum hotelarstwa? gdzie Wy byście poszli? Za i przeciw co do tych szkol?

shamaramorgan
shamaramorgan
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu tak twierdzisz? No w sumie też masz racje ludzie o umyśle ścisłym bardziej umieją znaleść prace niż humaniści,bo po co komu gdzie wstawić przecinek.;/ ale kurde noo polski fajna rzecz ;D

reklama opiera się na humanistach.
Konto usunięte
Konto usunięte: niby wole przedmioty ścisłe ale polski też bardzo lubie a nawet powiedziałabym że bardziej polski niż matematyke. Ale reszta przedmiotów to już ta ściślejsza..nie licząc gegry bo ją też lubie.;)

więc może w szkole śreniej przekonasz się w czym jestes dobra i co chciałabyś robić później.
ja uwazam, ze 15 lat to jeszcze za mało, by decydowac o tym co chce się robić w zyciu.
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja uwazam, ze 15 lat to jeszcze za mało

16.:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: więc może w szkole śreniej przekonasz się w czym jestes dobra i co chciałabyś robić później.

możliwe.

Ale może tyle o mnie.Bo w sumie temat nie ja założyłam a doradzacie mi a nie autorce tematu.;)
FeelTheBass
FeelTheBass
  2 maja 2009

ja wybrałam technika logistyka, technika hotelarstwa, obsługi turystycznej i na ostatnie miejsce technik handlowiec :and: ale tam to nie chce iść ;P

69Diamond699
69Diamond699
  2 maja 2009

Mnie to denerwuje jak mowią ze do technikum wszystkie głomby idą... Ja chcialam isc do T. ekonomicznego ale kiepska z matmy jestem

blondynkaax3
blondynkaax3
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: strzeż sie od kierunków humanistycznych-z autopsji wiem, że nie warto marnowac na to czas...

A to dlaczego? :woot:
Moim zdaniem klasy o profilu humanistycznym/językowym są ciekawsze niż te z rozsz. fizyką czy matmą...

Konto usunięte
Konto usunięte: bo po co komu gdzie wstawić przecinek.;/

:szok2:
Dobre...:lol2:
Matka mojej kumpeli jest farmaceutką, kiedyś siedziałam u tej koleżanki w domu i przez przypadek przeglądnęłam jej dzienniczek usprawiedliwień. Wyobraź sobie, że było masę błędów, a najbardziej w oczy mi się rzuciło słowo "oczów" zamiast oczu :zonk:
Tak więc jak widzisz niby takie drobnostki, a jednak wstyd tego nie wiedzieć. Poza tym polski to nie tylko wstawianie przecinków.

Konto usunięte
Konto usunięte: zemu tak twierdzisz? No w sumie też masz racje ludzie o umyśle ścisłym bardziej umieją znaleść prace niż humaniści

tak, teraz każdy się ciśnie na te studia inżynierskie, bo niby łatwej o pracę, ale za kilka lat sytuacja się odmieni bo będzie pewnie za dużo inżynierów i znowu humanistów będą szukać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Isc do LO-najlepszej szkoly w miescie, czy do technikum hotelarstwa? gdzie Wy byście poszli? Za i przeciw co do tych szkol?

Ja dziś żałuję, że nie poszłam do tech. hotelarskiego. Po pierwszym roku LO chciałam się przepisać, ale w tej szkole powiedzieli, że będę musiała powtarzać rok... więc nie idę.
Po LO MUSISZ iść na studia, raczej nie masz wyjścia, chyba że chcesz potem stać pod opieką :P Nie wiem czy to - czy+...
Po technikum masz zawód... i też możesz iść na studia choć nie musisz...
MaDzIuTeK52387
MaDzIuTeK52387
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ewentualnie jak się nie dostane na logistyka to pójde na technika obsługi turystycznej,wiem że może mało płatny zawód no bo ile zarabia przewodnik,lub ten co pracuje w biurze podróży? No ale podoba mi się też ten zawód bo jest z geografią związany a ja uwielbiam geografie.;))

też lubię geografię i chciałabym być pilotem, więc bedę studiować geografię :)
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Matka mojej kumpeli jest farmaceutką, kiedyś siedziałam u tej koleżanki w domu i przez przypadek przeglądnęłam jej dzienniczek usprawiedliwień. Wyobraź sobie, że było masę błędów, a najbardziej w oczy mi się rzuciło słowo "oczów" zamiast oczu Tak więc jak widzisz niby takie drobnostki, a jednak wstyd tego nie wiedzieć. Poza tym polski to nie tylko wstawianie przecinków.

Ależ ja tylko żartowałam. To była taka przenośnia. Nie miałam na celu kogoś urazić bo sama uwielbiam polski więc nie o to mi chodziło.;)
A co to mamy twojej koleżanki to hahaha to na prawdę chyba nie chodziła do szkoły na j.polski:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja wybrałam technika logistyka, technika hotelarstwa, obsługi turystycznej i na ostatnie miejsce technik handlowiec

ja podobnie tyle że bez t.hotelarstwa i bez handlowca.;) Ale nie wiem co dać na 3 miejsce..xDD Tu się moge pobawić bo z moją ilością punktów + oceny to mnie na pewno przyjmą do pierwszej lub drugiej szkoły. No chyba że na prawde będzie baaardzo dużo tych " najlepszych"ale w to nie wierze.;)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie to denerwuje jak mowią ze do technikum wszystkie głomby idą..

Wszystkie głomby to do zawodówki idą.:Zonk:
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co to mamy

:zonk: Miało być: A co DO mamy
lookatbutterflies
lookatbutterflies
  2 maja 2009

technikum jest trudniejsze od liceum, jesli chcesz isć później na studia to idz do liceum i porządnie przynajmniej przygotujesz sie do matury, ja poszłam do technikum dla zawodu, przeniosłam sie do liceum humanistycznego i ładnie zdałam mature i studia, a po technikum musisz zdawac egzamin maturalny i zawodowy, decyzja nalezy do Ciebie...

xZapachPomaranczyx
xZapachPomaranczyx
  2 maja 2009

Ja jestem za LO.

restofmylife
Posty: 30 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
restofmylife
  2 maja 2009

Wmoim miescie technikum hotelarski nie jest na najwyzszym poziomie, nie trzeba sie tam duzo uczyc ,o ile trzeba, LO- to szkola o naprawde wysokim poziomie. Ja nie ucze sie wybitnie dobrze. olalam gimnazjum jade na 3, 4 zero nauki przez 3 lata, i nie wiem teraz gdzie isc. w LO interesuje mnie dzial z rozszerzoną matematyka, polskim i biologią

restofmylife
Posty: 30 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
restofmylife
  2 maja 2009

i jestem pewna ze w tym technikum, w moim miescie poziom jest o polowe nizszy niz w LO

JeTAimeComa
JeTAimeComa
  2 maja 2009

Ja sie ciągle waham.
Narazie mam dwie szkoly do ktorych sie zarejestruje.
Technikum Ekonomiczne albo LO klasa euro

Zalezy na czym Ci zalezy. Jak jestes pewna ze Hotelarstwo to idz do technikum

Po technikum nie musisz kontyuowac tego kierunku. Mozesz isc na cos innego.
No i masz zawod. A liceum to nic ciekawego wg mnie

Kusz
Kusz
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Isc do LO-najlepszej szkoly w miescie, czy do technikum hotelarstwa? gdzie Wy byście poszli? Za i przeciw co do tych szkol?

Miałam podobny dylemat.
Wybrałam jednak LO i bardzo się z tego cieszę bo miałam jeszcze sporo czasu żeby zdecydować co tak na prawdę chcę robić w życiu :tak:
mojanazwaprofilu18
mojanazwaprofilu18
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Isc do LO-najlepszej szkoly w miescie, czy do technikum hotelarstwa?

jakoś technikum mnie nie przekonuje. Wybrałam LO.

Konto usunięte
Konto usunięte: sama uwielbiam polski

w gimnazjum też uwielbiałam :and:
Zobaczysz w liceum.. :and:
Chyba, że trafisz na jakiegoś lajtowego nauczyciela.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.