restofmylife
Posty: 30 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
restofmylife
  1 maja 2009 (pierwszy post)

Isc do LO-najlepszej szkoly w miescie, czy do technikum hotelarstwa? gdzie Wy byście poszli? Za i przeciw co do tych szkol?

Kamaa08
Kamaa08
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja teraz jestem w hotelarskiej..ii powiem Ci ze polowa klasy sie wykruszy bo jest dla nich za ciezko...

moja sąsiadka tez jest i ma bardzo niski poziom, po prostu śmiechu warte.. ale pewnie zależy od szkoły :)
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a musisz z geografią? geografia dzisiaj stała sie nic nie warta, dzisiaj ceni sie fizykę, chemię, matematykę... ja jestem w klasie [byłam] polski angielski... żałosne po prostu, teraz nie mam żadnych perspektyw..

No nie musze. Wiesz fizyka i mata okej ale z chemią już gorzej,lubie też biologie no ale wszystko co związane z biologią łączy się z chemią.:(
Beata2090
Beata2090
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moja sąsiadka tez jest i ma bardzo niski poziom, po prostu śmiechu warte.. ale pewnie zależy od szkoły :)

pewnie tak :) ale my mamy takiego nauczyciela ze glowa mala :) uczy tez przedmiotow ekonomicznych..po prostu masakra...
shamaramorgan
shamaramorgan
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja sie nad nim wahałam i żałuję, że nie poszłam... :(

ja żałuję, że poszłam :d
Konto usunięte
Konto usunięte: Ehh no masz racje.Ale z drugiej strony nie że mnie nie interesuje ten kierunek bo w sumie lubie wszystko planować.:D

logistyk to nie tylko planowanie. to tez analizowanie, a to jest bardzo trudna dziedzina.
Konto usunięte
Konto usunięte: ale rozumiem Cię też bym wolała coś np.związanego z geografią czy polskim no ale do lo do klasy humanistycznej też nie moge iść,bo nienawidzę historii.Więc jak widzisz nie mam wyboru.

mozesz iść na profil geograficzno informatyczny albo inny związany z geografią.
Naprawdę, jesli ekonomia Cię nie interesuje, nie powinnaś tam iść, bo będziesz się tylko męczyć.
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Beata2090: ja teraz jestem w hotelarskiej..ii powiem Ci ze polowa klasy sie wykruszy bo jest dla nich za ciezko... moja sąsiadka tez jest i ma bardzo niski poziom, po prostu śmiechu warte.. ale pewnie zależy od szkoły :)

moje koleżanki i kuzynka też jest w t.hotelarstwa i chcą się przepisać do innej szkoły ale nie z powodu że jest ciężko tylko wręcz przeciwnie - ponoć nudne,nieciekawe i poziom tak niski że uważają że stać je na coś więcej. Ale jak już ktoś powiedział to zależy pewnie od szkoły i od nauczycieli..
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mozesz iść na profil geograficzno informatyczny

u nas takiego nie ma.:woot: a jeśli nawet jest to się jeszcze nie spotkałam z takim.
Kamaa08
Kamaa08
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie musze. Wiesz fizyka i mata okej ale z chemią już gorzej,lubie też biologie no ale wszystko co związane z biologią łączy się z chemią.:(

czyli masz duże pole do popisu, przemyśl to, a biologia nie zawsze musi łączyć sie z chemią :)
strzeż sie od kierunków humanistycznych-z autopsji wiem, że nie warto marnowac na to czas...
Beata2090
Beata2090
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedział to zależy pewnie od szkoły i od nauczycieli..

dokladnie...
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: strzeż sie od kierunków humanistycznych

historii jak już wspominałam także nienawidze.;/ więc i tak pozostają mi przedmioty ścisłe.
shamaramorgan
shamaramorgan
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u nas takiego nie ma. a jeśli nawet jest to się jeszcze nie spotkałam z takim.

no to jakiś związany z geografią, albo jakimiś innymi związanymi z Twoimi zainteresowaniami.
Lubisz ekonomię?
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  1 maja 2009
jesli dobrze sie uczysz idz do liceum ;) z ta opcja ze idziesz pozniej na studia bo po lo nic nie masz a po technikum masz zawod!
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubisz ekonomię?

Może być w sumie.
Wiesz ja tylko chce ominąć szerokim łukiem historie,chemie,plastykę i muzykę. ;) Reszta może być.
shamaramorgan
shamaramorgan
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może być w sumie. Wiesz ja tylko chce ominąć szerokim łukiem historie,chemie,plastykę i muzykę. ;) Reszta może być.

czyli jestes umysłem ścisłym?
weź jeszcze pod uwagę to, że jesli nawet pójdziesz do tej szkoły to i tak możesz nie pracować w swoim zawodzie :d
Kamaa08
Kamaa08
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz ja tylko chce ominąć szerokim łukiem historie,chemie,plastykę i muzykę. ;) Reszta może być.

polski tez omijaj, dobrze na tym wyjdziesz :tak:
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli jestes umysłem ścisłym?

niby wole przedmioty ścisłe ale polski też bardzo lubie a nawet powiedziałabym że bardziej polski niż matematyke. Ale reszta przedmiotów to już ta ściślejsza..nie licząc gegry bo ją też lubie.;)

Konto usunięte
Konto usunięte: polski tez omijaj, dobrze na tym wyjdziesz

Czemu tak twierdzisz? No w sumie też masz racje ludzie o umyśle ścisłym bardziej umieją znaleść prace niż humaniści,bo po co komu gdzie wstawić przecinek.;/ ale kurde noo polski fajna rzecz ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.