olcia1412
olcia1412
  17 kwietnia 2009 (pierwszy post)

tak jak w temacie.
Kto chce matme pisać na maturze w następnym roku??

pozdrawiam :)
najzajebistsza
najzajebistsza
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dwa ;D miałam egzamin z matmy, chemii, biologii i geologii. oprócz tego zaliczenia, które obejmowały też cały zakres materiału, więc różniły się od egzaminu jedynie nazwą ;/ na przykład geometria wykreślna i grafika inżynierska, informatyka i tak dalej .. ;d

I pomyśleć, że mnie przeraża moje siedem egzaminów w sesji letniej. :O
blondynkaax3
blondynkaax3
  18 kwietnia 2009


Konto usunięte
Konto usunięte: blondynkaax3: teraz przecież jest matma obowiązkowa. Nie

Jak to nie obowiązkowa? :woot:
Przecież podobno oblała połowa uczniów matmę.:woot:
Albo mam jakiegoś schiza, ale dam sobie uciąć rękę, że nauczycielka nawet gadała że w tym roku jest obowiązkowa. :ninja:
Rosiczka00
Rosiczka00
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I pomyśleć, że mnie przeraża moje siedem egzaminów w sesji letniej. :O

sesja letnia jest zawsze trudniejsza ;>

a z czego masz? :P
Rosiczka00
Rosiczka00
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to nie obowiązkowa? Przecież podobno oblała połowa uczniów matmę. Albo mam jakiegoś schiza, ale dam sobie uciąć rękę, że nauczycielka nawet gadała że w tym roku jest obowiązkowa.

od przyszłego roku raczej.
w tym może i pisali, ale wersję orientacyjną, żeby wiedzieli jaki jest poziom ;>
najzajebistsza
najzajebistsza
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to nie obowiązkowa? Przecież podobno oblała połowa uczniów matmę. Albo mam jakiegoś schiza, ale dam sobie uciąć rękę, że nauczycielka nawet gadała że w tym roku jest obowiązkowa.

Od przyszłej jest obowiązkowa z tego co mi wiadomo:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: sesja letnia jest zawsze trudniejsza ;> a z czego masz? :P

No to, to słyszałam.
Matematykę z teorii, Statystykę opisową, naukę o organizacji, ochronę własności intelektualnej, badania marketingowe, socjologię, i najbardziej przerażającą mikroekonomię.
W sumie nie ze względu na materiał ten egzamin mnie przeraża, ale fakt że mam go pisać na papierze milimetrowym z dopuszczalną granicą błędu wynoszącą pół milimetra. :O
Ja nie narysuję idealnej paraboli, jeśli chodzi o wykresy, bo tam linie proste to od linijki..
blondynkaax3
blondynkaax3
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: od przyszłego roku raczej. w tym może i pisali, ale wersję orientacyjną, żeby wiedzieli jaki jest poziom ;>

Bez sensu, że jeden rocznik nie musi pisać a inne już muszą :/
zwłaszcza jak ktoś nie lubi matematyki
Rosiczka00
Rosiczka00
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Matematykę z teorii, Statystykę opisową, naukę o organizacji, ochronę własności intelektualnej, badania marketingowe, socjologię, i najbardziej przerażającą mikroekonomię. W sumie nie ze względu na materiał ten egzamin mnie przeraża, ale fakt że mam go pisać na papierze milimetrowym z dopuszczalną granicą błędu wynoszącą pół milimetra. :O Ja nie narysuję idealnej paraboli, jeśli chodzi o wykresy, bo tam linie proste to od linijki..

ale chyba tak źle nie będzie? :P
mi z papierem milimetrowym kojarzy się robienie przekrojów geologicznych, to jest dopiero katastrofa ;/

jaki kierunek tak poza tym? ;>
najzajebistsza
najzajebistsza
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale chyba tak źle nie będzie? :P mi z papierem milimetrowym kojarzy się robienie przekrojów geologicznych, to jest dopiero katastrofa ;/ jaki kierunek tak poza tym? ;>

Zarządzanie. A Ty na czym jesteś? :d

W życiu nie robiłam przekrojów geologicznych, może jakieś tam jedynie prowizoryczne w LO.
Rosiczka00
Rosiczka00
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zarządzanie. A Ty na czym jesteś? :d W życiu nie robiłam przekrojów geologicznych, może jakieś tam jedynie prowizoryczne w LO.


dostajemy kartki z ciągiem różnych cyferek - granice wierceń i tak dalej :D
a końcowy efekt ma wyglądać mniej więcej tak :
http://www.staff.amu.edu.pl/~pawula/Image181.jpg
wzięłam taki przykład z googli ;P
a oprócz narysowania trzeba wykonać jeszcze interpretację przekroju, czyli dlaczego poszczególne osady ułożone są akurat tak a nie inaczej, co na tym terenie się w okresach geologicznych działo i tak dalej ;d

naprawdę cieżko to widzę, a z tego też bede mieć zaliczenie :/

a jestem na inżynierii środowiska ;]
najzajebistsza
najzajebistsza
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a końcowy efekt ma wyglądać mniej więcej tak : http://www.staff.amu.edu.pl/~pawula/Image181.jpg

To ja już chyba wolę swoje studia :tak:

Powodzenia, w każdym bądź razie :ziober2:
Rosiczka00
Rosiczka00
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To ja już chyba wolę swoje studia Powodzenia, w każdym bądź razie

e tam nie jest tak źle :D [mogę tak mówić póki czerwiec nie nadszedł ;P]
i mam w większości facetów na uczelni :ziober2:
najzajebistsza
najzajebistsza
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: e tam nie jest tak źle :D [mogę tak mówić póki czerwiec nie nadszedł ;P] i mam w większości facetów na uczelni

E, chociaż z tymi facetami to masz dobrze, też bym chciała, bo mi się lepiej dogaduje. :D
Rosiczka00
Rosiczka00
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: E, chociaż z tymi facetami to masz dobrze, też bym chciała, bo mi się lepiej dogaduje. :D

i niedługo juwenaliaaaaaa! :zakochany:
ah ;D
najzajebistsza
najzajebistsza
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i niedługo juwenaliaaaaaa! ah ;D

No u mnie też przecież. :ziober2:
mysza662
mysza662
  18 kwietnia 2009

głupio to z matma , bo niektórzy wiedzą, z ez nią nie maja nic wspólnego i idą do takich profili co im odpowiada.;]
A tu jescze matme pisac;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.