olcia1412
olcia1412
  17 kwietnia 2009 (pierwszy post)

tak jak w temacie.
Kto chce matme pisać na maturze w następnym roku??

pozdrawiam :)
blondynkaax3
blondynkaax3
  17 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kolokwium z matematyki

ale to całe kolokwium to już studia chyba, a ja mówię o szkole średniej ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: łatwiejsze od tych realizowanych w klasach z rozszerzoną matematyką..

ja mam podstawową i wydaje mi się trudna a co dopiero musi być z rozszerzoną. :ninja:
najzajebistsza
najzajebistsza
  17 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to całe kolokwium to już studia chyba, a ja mówię o szkole średniej ;)

Owszem, studia, poziom trudniejszy, ale zakres materiału niewiele większy od porządnej klasówki.
Zresztą kolokwia to z natury takie klasówki na studiach :P

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam podstawową i wydaje mi się trudna a co dopiero musi być z rozszerzoną.

Dużo zależy też od nauczyciela. ;-)
blondynkaax3
blondynkaax3
  17 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem, studia, poziom trudniejszy, ale zakres materiału niewiele większy od porządnej klasówki. Zresztą kolokwia to z natury takie klasówki na studiach :P

a na jakim kierunku jesteś jeśli mogę wiedzieć? ;>
Bo ja na studiach nie chcę mieć matmy :ninja:
91kasia
91kasia
  17 kwietnia 2009

Ja chce :)
Nawet gdybym nie miała jej jako obowiązkowego rpzedmiotu (jestem pierwszym rocznikiem ktory będzie obowiązkowy pisal matematyke) to wziełabym sobie ja jako przedmiot dodatkowy :)

Rosiczka00
Rosiczka00
  17 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą kolokwia to z natury takie klasówki na studiach :P

to fajnie macie, ja z matmy mam tylko dwa kolokwia - każde obejmujące obszerne działy - i brak możliwości poprawy ;d
wiola2603
wiola2603
  17 kwietnia 2009

Mnie na szczescie tez to nie dotyczy bo mature mam teraz w maju i ciesze sie ze mi sie upieklo bo nie wiem jak dalabym sobie rade. Nigdy matmy nie lubilam i orłem nie bylam z tego przedmiotu.

blondynkaax3
blondynkaax3
  17 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie na szczescie tez to nie dotyczy bo mature mam teraz w maju i ciesze sie ze mi sie upieklo bo nie wiem jak dalabym sobie rade. Nigdy matmy nie lubilam i orłem nie bylam z tego przedmiotu.

;oo :wtf:
teraz przecież jest matma obowiązkowa. :zonk:
blondynkaax3
blondynkaax3
  17 kwietnia 2009

@Rosiczka00
A na jakim jesteś kierunku? ;d

Na każdych studiach jest matma tak w ogóle? :woot:

Rosiczka00
Rosiczka00
  17 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A na jakim jesteś kierunku? ;d Na każdych studiach jest matma tak w ogóle?

nie na każdych, ja jestem na inżynierskich ;)
blondynkaax3
blondynkaax3
  17 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem na inżynierskich ;)

aaa, czyli masz matmę, fizykę pewnie...
ja chcę iść na psychologię albo dziennikarstwo chociaż do końca jeszcze nie wiem. Mam nadzieję, że tam matmy nie ma...
Rosiczka00
Rosiczka00
  17 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: aaa, czyli masz matmę, fizykę pewnie... ja chcę iść na psychologię albo dziennikarstwo chociaż do końca jeszcze nie wiem. Mam nadzieję, że tam matmy nie ma...

niestety, mam ;P
nie wiem czy na tych kierunkach nie spotkasz się z logiką czy tam statystyką, nie orientuję się za bardzo. Ale to proste jest ;)
QueenOfTheWorld
QueenOfTheWorld
  17 kwietnia 2009
SzPiLa59
SzPiLa59: booże... matura z matmy... ja samobujstwo popełnie...

nie musisz.. podobno bardzo latwa.. niczym test gimnazjalny ;D
91kasia
91kasia
  17 kwietnia 2009

Ja jestem za :) Jestem peirwszym rocznikiem który ebdzie miał ją jako rpzedmiot obowiazkowy ale gdybym jej nie miała obowiązkowo to wziełabym jako dodatkowy rpzedmiot :)

FoLLowMe666
FoLLowMe666
  18 kwietnia 2009
SzPiLa59
SzPiLa59: samobujstwo

:zonk: ó
Szewczenko7
Szewczenko7
  18 kwietnia 2009

jak ja bede mature pisał to ja nie wiem ile bedzie tych przedmiotow :and: ;/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.