SoBeautifulYouAre0
SoBeautifulYouAre0
  3 kwietnia 2009 (pierwszy post)
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=422&w=93653919 my też chcemy wypowiedzieć swoje zdanie.
blondynkaax3
blondynkaax3
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W zeszłym roku była charakterystyka

tak, postaci (już nie pamiętam jakiej), wiem tylko, że lektura była w pierwszej klasie. Chyba tego z 'Kamieni na Szaniec' :woot:
W każdym razie neiważne czy rozprawka czy charakterystyka ale pisać trzeba było
blondynkaax3
blondynkaax3
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: myślisz, że ktoś, kto panicznie boi się podstawowej matmy - będzie w stanie ukończyć politechnike?

Nie, ale wątpię też żeby taki ktoś chciał w ogóle iść na tą politechnikę.
Ja na przykład nawet nie myślę o studiach związanych z matematyką, bo jestem w klasie humanistycznej i wiem że bym nie dała rady (to po pierwsze), a po drugie studia te ani praca w takim zawodzie nie sprawiałaby mi przyjemności. Po trzecie jeszcze: z podstawową matmą nie masz co myśleć o politechnice.

Konto usunięte
Konto usunięte: Masz 30 zadań abcd i żeby zdać musisz mieć połowę z nich . z czego dwie odpowiedzi są tak banalnie durne, że choćby nie wiem co i jak, nie wyjdzie. To wcale nie takie trudne jesli się chce .

żeby zdać matmę trzeba mieć chociaż 30%. To trzeba tylko 15 poprawnie zaznaczyć czy źle zrozumiałam? ;o
666kamilka666
666kamilka666
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w katowicach białymstoku nie trzeba fizyki zdawać, tzn zdajesz biologię rozszerzoną koniecznie, i albo chemię albo fizykę w rozszerzeniu. w tamtym roku próg był nieziemsko wysoki, no ale to jednak medycyna. Trzeba zdać na 90% żeby się dostać tak naprawdę.

W Łodzi trzeba zdać biologię, chemię i fizykę. I albo jeden, albo dwa na rozszerzeniu.
Tylko mi chodziło o to, że od cholery będzie tych przedmiotów i będize bardzo trudno wszytsko zdać.

Konto usunięte
Konto usunięte: e, nigdy nie jest tak, że nawet za zły znak czy pomylenie się w dodawaniu/odejmowaniu itp dają od razu za całość 0. i na studiach na egzaminie jest tak samo.

Na studiach nie wiem, ale u mnie w szkole za taką pomyłkę od razu 0pktów jest. I sorka nam tłumaczyła, że robi tak dlatego "bo na maturze też tak będą pukntować"... :woot:
666kamilka666
666kamilka666
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, postaci (już nie pamiętam jakiej), wiem tylko, że lektura była w pierwszej klasie. Chyba tego z 'Kamieni na Szaniec' W każdym razie neiważne czy rozprawka czy charakterystyka ale pisać trzeba było

No Kamienie na Szaniec i Syzyfowe prace..
No trzeba było. Ale nie oszukujmy się, na egzamin gimnazjalny niektórzy się wogóle w domu nie przygotowywali, a na maturę się przygotowywuje w kilka miesięcy wstecz ;-)
WszystkoMiZajeli
WszystkoMiZajeli
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Łodzi trzeba zdać biologię, chemię i fizykę. I albo jeden, albo dwa na rozszerzeniu. Tylko mi chodziło o to, że od cholery będzie tych przedmiotów i będize bardzo trudno wszytsko zdać.

Wiem, też zdaje to samo co Ty najprawdopodobniej. I też na Medyczną; )
666kamilka666
666kamilka666
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, też zdaje to samo co Ty najprawdopodobniej. I też na Medyczną; )

Ja chciałam iść, na stomatologię.. Ale nie wyobrażam sobie że zdam maturę z zadowalającym mnie wynikiem, dlatego coraz bardziej nie chcę iść na medycynę.
blondynkaax3
blondynkaax3
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie oszukujmy się, na egzamin gimnazjalny niektórzy się wogóle w domu nie przygotowywali

No na przykład ja ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie wyobrażam sobie że zdam maturę z zadowalającym mnie wynikiem, dlatego coraz bardziej nie chcę iść na medycynę.

Medycyna to moim zdaniem najgorsze studia jakie mogą być... ;x
Nie dość, że trudne to i jeszcze musisz zdawać rozszerzenie biologii i podstawę chemii, a praca w tym zawodzie nudna .
Ja panikowałam jak się dostałąm do klasy medycznej zamiast do humanistycznej bo źle wpisałam jak był nabór w necie... ale na szczęście dało się przepisać.
666kamilka666
666kamilka666
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No na przykład ja ;D

:-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Medycyna to moim zdaniem najgorsze studia jakie mogą być... ;x

Ale potem zarobek niezły, a i o pracę nie trudno ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: praca w tym zawodzie nudna .

No błagam Cię!
Zależy tez jakim lekarzem chcesz być, ale dla mnie to nie jest nudne.
Ezmaa
Ezmaa
  6 kwietnia 2009

Matura z matmy jest podobno banalnie prosta. Dostajesz kalkulator i wszystkie wzory i jedziesz :D

666kamilka666
666kamilka666
  6 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Matura z matmy jest podobno banalnie prosta. Dostajesz kalkulator i wszystkie wzory i jedziesz :D

Nie WSZYSTKIE wzory, kalkulator bierzesz sama, i to taki najprostszy (tylko dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie).
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.