SoBeautifulYouAre0
SoBeautifulYouAre0
  3 kwietnia 2009 (pierwszy post)
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=422&w=93653919 my też chcemy wypowiedzieć swoje zdanie.
blondynkaax3
blondynkaax3
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: my też chcemy wypowiedzieć swoje zdanie.

I tak będziecie pisać maturę z matmy. ^^
Nic Wam to nie pomoże że będziecie protestować ;)
najzajebistsza
najzajebistsza
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=422&w=93653919 my też chcemy wypowiedzieć swoje zdanie.

Śmieszna wypowiedź, śmieszna.
Tak trudno przyłożyć się do podstawowej matury z matematyki, która jest naprawdę cholernie banalna?
Jak chcecie być 'przyszłością narodu' nie znając podstaw z matematyki? Co to za przyszłość narodu, hm?
Poza tym osoby nie znoszące języka polskiego i niecierpiące pisać wypracowań, jakoś pisały, i piszą maturę z polskiego obowiązkową, i nie narzekają.
blondynkaax3
blondynkaax3
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym osoby nie znoszące języka polskiego i niecierpiące pisać wypracowań, jakoś pisały, i piszą maturę z polskiego obowiązkową, i nie narzekają.

No właśnie, ci co lubią matmę z kolei muszą pisać polski. ;d
Ja też bym była za tym żeby matmy nie było, ale co mi tam podstawa, jakoś sobie poradzę. ;DD
marek1sokolow
marek1sokolow
  3 kwietnia 2009

najzajebistsza moze ty w tej swoje wypowiedzi masz troche racji ale jednak jest cos w tym ze do konca nie masz prawdy
np. czem,u kiedys uczniowie na maturach mogli ściągac do woli nawet nauczyciele podpoiwadali uczniom i było got a teraz taka matma obowiązkowa doszła do tej matury i teraz my cierpimy bo ja tez bede pisał mature z matmy a pozatym teraz szkoły dla mnie zorbiły sie policyjne nie mozan wyjśc ze szkoly gdzie sie ruszysz cos zrobic to cie kamera nagrywa dla mnie to jest idiuotyczne i to ja powiem

blondynkaax3
blondynkaax3
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: obowiązkowa doszła do tej matury i teraz my cierpimy

na czym cierpisz? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedys uczniowie na maturach mogli ściągac do woli nawet nauczyciele podpoiwadali uczniom

:szok:
a kiedy tak było, nawet nie wiem o tym. ;D
najzajebistsza
najzajebistsza
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czem,u kiedys uczniowie na maturach mogli ściągac do woli nawet nauczyciele podpoiwadali uczniom i było got

Ale to nie jest dobre rozwiązanie. No bo co Ci po tym że wyściągasz, albo ktoś Ci podpowie, zdasz fuksem z bardzo dobrym wynikiem bez żadnej praktycznie wiedzy, złożysz papiery na uniwerek i co? I nie dasz sobie rady, bo nie masz żadnych policealnych podstaw.

Konto usunięte
Konto usunięte: a teraz taka matma obowiązkowa doszła do tej matury i teraz my cierpimy bo ja tez bede pisał mature z matmy

Ja nie przepadam za wypracowaniami, a polski pisać musiałam.
I żyję.
Co innego gdyby ta matura z matmy była naprawdę trudna, to okay. Ale przecież podstawa to z roku na rok coraz większy banał. Jak pisałam w maju ubiegłego roku to popatrzyłam w arkusz i się roześmiałam.
A z matematyki nie jestem wcale jakaś wybitna.
Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  3 kwietnia 2009

Ta, a potem nie umiecie liczyć prostych rachunków.

Co do tej matmy zdania nie mam, lecz do angielskiego w gimnazjum jestem całkowicie przekonany :)

Ani angielski w gimn, ani matma mnie nie dotyczy :evil:

najzajebistsza
najzajebistsza
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też bym była za tym żeby matmy nie było, ale co mi tam podstawa, jakoś sobie poradzę. ;DD

Poradzisz, oczywiście.
Do podstawy nawet nie trzeba się jakoś BARDZO przygotowywać, zakres materiału jest dość wąski, wystarczy sobie rozwiązać parę zestawów zadań, no i na tyle.
marek1sokolow
marek1sokolow
  3 kwietnia 2009

blondynka: no wiesz my na tym cierpimy dlatego że akurat ja chodze do takiej szkoły i i mam juz jej dosyc bo akurat w tym czasie jaki teraz jest nauczyciele uczacy mnie wogóle niektórzy nie mają pojecia czego oni uczom a jak maja to nawet nie umieją dobrze wytłumaczyc o co chodzi no to powiesz mi to jak ja mam zdac mature a pozatym egzamin zawodowy i jak bede chciał zdac bede musiał miec przynajmniej 70% poprawnych opowiedzi i to na pewno nie przejdzie u mnie:/ no a jak niewiesz nawet że tak było że tyle ściągali to w jakim ty swiecie żyjesz:P

najzajebistsza
najzajebistsza
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ja mam zdac mature

Przecież możesz uczyć się sam, chodzić na korepetycje,
Poprosić kogoś dobrego z przedmiotu o pomoc.
Ja tak miałam z angielskim także problemu nie widzę.
blondynkaax3
blondynkaax3
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: blondynka: no wiesz my na tym cierpimy dlatego że akurat ja chodze do takiej szkoły i i mam juz jej dosyc bo akurat w tym czasie jaki teraz jest nauczyciele uczacy mnie wogóle niektórzy nie mają pojecia czego oni uczom

Ja też z lekcji nic nie rozumiem bo nauczycielka niespecjalnie tłumaczy...
Ale chodzę na korepetycje, więc nie mam problemu większego

Konto usunięte
Konto usunięte: egzamin zawodowy

ja słyszałam od kumpeli że egzam zawodowy jest prosty (u niej w szkole przynajmniej był). A do jakiego technikum chodzisz.?

Konto usunięte
Konto usunięte: no a jak niewiesz nawet że tak było że tyle ściągali to w jakim ty swiecie żyjesz:P

Pewnie w tym co ty :P
Nie słyszałam o czymś takim żeby na maturze ściągali :wtf:
666kamilka666
666kamilka666
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak trudno przyłożyć się do podstawowej matury z matematyki, która jest naprawdę cholernie banalna?

Nie wiadomo jaka będzie.

Tu chodzi o to, że np idizesz na lekarza. MUSISZ zdać: Polski ustny i pisemny, obcy ustny i pisemny, matematykę, fizykę, biologię [rozsz.], chemię [rozsz.]
Masz 8 egzaminów na dobrą sprawę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym osoby nie znoszące języka polskiego i niecierpiące pisać wypracowań, jakoś pisały, i piszą maturę z polskiego obowiązkową, i nie narzekają.

Ale to język ojczysty, kompletnie coś innego!

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak chcecie być 'przyszłością narodu' nie znając podstaw z matematyki?

Poprzednie pokolenia nie pisały matury z matematyki i nie wydaje mi się, żeby średnio 25latkowie byli jakimiś zgołami i tępakami :woot:
blondynkaax3
blondynkaax3
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: biologię [rozsz.], chemię [rozsz.]

nam w szkole mówili, że jeśli chce się na medycynę to potrzeba ALBO chemię rozszerzoną ALBO biologię rozszerzoną, niekoniecznie obydwa.;p
666kamilka666
666kamilka666
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nam w szkole mówili, że jeśli chce się na medycynę to potrzeba ALBO chemię rozszerzoną ALBO biologię rozszerzoną, niekoniecznie obydwa.;p

Nam mówili inaczej :woot:.
No ale nawet, to i tak od cholery materiału.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie słyszałam o czymś takim żeby na maturze ściągali

Sąsiad mi opowiadał, że w skarpetce miał pełno długopisów ze ściągami. I rozsypały mu się na sali, w połowie matury.. Egzaminatorzy od razu głowa to w gazetę, to w sufit, to gdzieś indziej.. A on wstał, pozbierał, jeszcze sobie ściągi powyciągał z nich :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.