aska1231
aska1231
  10 grudnia 2008 (pierwszy post)

Nie rozumiem ludzi, którzy uważaja że technikum czy zawodówka jest gorsza od liceum...

liceum - masz przedmioty z gim. + rozszerzone te które wybrałeś czyli jakieś np. 2angielskie wiecej czyli 4 i 2 inne czyli 3/4)
technikum - przedmioty z gim + (w moim przypadku) rozszerzony angielski + przedmioty zawodowe mam ich 3 (6h)
zawodówka - przedmioty z gim (nie wszystkie) + zawodowe

Lo vs. technikum
(przykłady)
plan zajęc mojej kuzynki i mój
Kuzynka:
Pon. 8-13;20
Wt. 8;501415
Śr. 8-10;30
Czw. 9;45-14;20
Pt. 11;40 -13;20

Mój:
Pon. 8-15;10
Wt. 8-14;15
Śr. 8;50 -15;20
Czw. 8-14;20
Pt. 8:13;20

i jaka tu sprawiedliwość? Mam o jakąś "połowe" więcej zajęć niż ona.
I ona jest w LO a ja jestem w technikum.
Po technikum mam mature i technika, po LO mam Tylko mature.
I nie mówcie mi, ze LO jest o wiele lepsze od technikum.

...

jednakże moim zdaniem jesli ktoś nie zda tej matury to co ma po Tym liceum? Wielki gó.no, po technikum to samo, a po zawdówce ma zawód i nie wierzę w to, zę nie zda egzaminu, bo egzaminy aż tak trudno nie są.

Żałuje sama, że składałam papiery do technikum i LO, a nie do zawodówki ...
A technikum? To jest najgorsza sprawa jaka może być ...

...

Pozdrawiam
Aś.

aska1231
aska1231
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To już jest w waszym interesie aby przestrzegano waszych praw i oceniano równo. Jeśli sami o siebie nie zadbacie - nikt nie zrobi tego za was. Wasza w tym wina, że dajecie się tak traktować. :]

poszła koleżanka do pedagoga mi tam 3+ w sumie starczyło, bo jako tako nie rozumiałam tego.
denatka
denatka
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: uczyłam:] np. dzisiaj u mnie w kl. przy oddawaniu sprawdzianu poszła kujonka i pani mówi: - a to Ty. 5 dostałaś poszłam ja popatrzyła na mnie 3+ a miałam to samo co ta co dostała 5 za to moja kolezanka majac również to samo dostała 1, a gdy zapytała się nauczycielki dlaczego i za co? ta jej odpowiedziała za brzydkie pismo

Odwołaj się do WSO.
baskas4
baskas4
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To żeś wpadła jak śliwka w kompot.

dokładnie :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zdaaaaaaaaaaaaam.

pfff ja z obcego nie zdam ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Każda nieobecność w szkole musi być uprzedzona telefonem od rodzica, w przeciwnym wypadku, to ona dzwoni do nich.

że tak powiem lipa :d
aska1231
aska1231
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Po kartkówce biorę kartkę z ndst, pokazuje koleżance która ma same 5 z matmy, i sie jej pytam [podając jak to rozwiązać] czy to tak miało być. I pyta się, dlaczego nie napisze tego, skoro to wiem.

he he he:D noo też tak mam naprawdę.
Albo lepszy motyw napisała mi karkówke z matmy kolezanka która sama z tego dostała 4, ale gdy mi gościara oddawała ja dostałam 1;D i zrozum teraz to?:D
Rosiczka00
Rosiczka00
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: egzaminy zawodowe chodziło mi tutaj o zawodówke:)

wiem, ale ja o technikum ;-)
mój brat chodził do technikum elektrycznego i zdała garstka osób :ziober2:
i w prostej linii nie mają ani zawodu, ani też zbyt dobrze zdanej matury [zakładając, że się nie przyłożyli do matury bo wiadomo jak to jest z tymi przedmiotami zawodowymi] :>
denatka
denatka
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: pfff ja z obcego nie zdam ;d

Z jakiego zdajesz? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: he he he:D noo też tak mam naprawdę. Albo lepszy motyw napisała mi karkówke z matmy kolezanka która sama z tego dostała 4, ale gdy mi gościara oddawała ja dostałam 1;D i zrozum teraz to?:D

Układy i układziki.:nutki:

Konto usunięte
Konto usunięte: mój brat chodził do technikum elektrycznego i zdała garstka osób i w prostej linii nie mają ani zawodu, ani też zbyt dobrze zdanej matury [zakładając, że się nie przyłożyli do matury bo wiadomo jak to jest z tymi przedmiotami zawodowymi] :>

Systematyczna praca, systematyczna.:nie:
Rosiczka00
Rosiczka00
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Systematyczna praca, systematyczna.

tak się tylko mówi :ziober2:

ja miałam naukę tylko do matury, a i tak trudno mi się było zebrać :S
baskas4
baskas4
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Z jakiego zdajesz? :D

nawet nie wiem ;d
chyba decyduje sie na angielski
aska1231
aska1231
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Układy i układziki.

no i nie ma sprawiedliwego oceniania;|
aska1231
aska1231
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Z jakiego zdajesz? :D

u mnie na dzień dzisiejszy większa połowa klasy nie podchodzi do matury
oOpati2904Oo
oOpati2904Oo
  10 grudnia 2008

Jestem w liceum i nie dociekam jaka szkola jest najlepsza.
Skoro jestes w technikum to chyba logiczne, ze masz wiecej przedmiotow niz w LO :zonk:

denatka
denatka
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tak się tylko mówi ja miałam naukę tylko do matury, a i tak trudno mi się było zebrać :S

Wiadooooomo. :>

Ile nauki włożysz, takie beda efekty. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: nawet nie wiem ;d chyba decyduje sie na angielski

Deutsch! :D
Rosiczka00
Rosiczka00
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadooooomo. :> Ile nauki włożysz, takie beda efekty. ;)

i ciągle mam tak samo :-D
zrobiłam sobie mocną kawę żeby nie zasnąć, oglądne jeszcze Na Wspólnej i zabieram sie za nauke, masakra :ziober2:
denatka
denatka
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no i nie ma sprawiedliwego oceniania;|

Na następnej kartkówce/ klasówce "zapomnij" się podpisać, albo zrób to w niewidoczny sposób.
:)

Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie na dzień dzisiejszy większa połowa klasy nie podchodzi do matury

Zawsze można spróbować.

I tak na prywatną uczelnie pójde, chce zać mature na minimum, chociaż beda starała się o wiecej. I egzamin zawodowy.
Rosiczka00
Rosiczka00
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak na prywatną uczelnie pójde,

chcesz płacić? ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.