milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008 (pierwszy post)

Jak Wam się dziś pisało polski?

milutka1666
milutka1666
  27 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Angielski podstawa list: napisz do swojego przyjaciela o hobby, które sobie niedawno znalazłeś, trzeba było podziękować znajomemu do którego piszesz za jego poprzedni list, napisać kiedy i w jakich okolicznościach zaczęłaś się tym swoim hobby interesować, dlaczego warto się zajmować tym (2 powody), a na końcu pozdrowić ropdziców znajomego, do którego piszesz (120-150) notatka: napisz do znajomego, z którym dzielisz pokój w akademiku, że poszedłeś na koncert jakiegoś zespołu, napisz kto ci o nim powiedział, uzasadnij dlaczego nie mogłeś poczekać na swojego znajomego, powiedz jaka będzie przypuszczalna godzina twojego powrotu do akademika i wyraź nadzieję, że na następny koncert tego zespołu pójdziecie wspólnie (tzn. ty + ten znajomy)


te tematy się sprawdziły a może masz coś na matmę?:PP
naczusia
naczusia
  27 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: te tematy się sprawdziły a może masz coś na matmę?:PP


heheh a widzicie;p a wczoraj nikt mi nie wierzyl.. nie nie mam nic na tamte.. podobno odpwoeidzi z gegry są;P
xxXXmorelkaXXxx
xxXXmorelkaXXxx
  27 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: naczusia

ja wierzylam :)
lolipopHs
lolipopHs
  27 listopada 2008

ja mam pytania z gegry.... ale nie wszystie bo szkola wieczorowa pisala z elblaga

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.