milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008 (pierwszy post)

Jak Wam się dziś pisało polski?

hehaka
hehaka
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie uczy pani dyrektor wiec co chwile jej albo nie ma a jak już jest to lekcje wygląda jak wykład na studiach nic się nie robi tylko "słucha"

ach, przypomniały mi się czasy, kiedy miaąłm fizyke z panem dyrektorem, ach...piekne czasy, 45min strachu, ale na szczescie z raz na miesiac;)
naczusia
naczusia
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tacy straszni jesteście?;>

ja nie :P ale chodze do emmm ineteresującej klasy;/ może dlatego że to jedno z lepszych LO w mieście;/ na drugim miejscu chyba jest:| może dlatego że biol-chem;/ trudno powiedziec;p

Konto usunięte
Konto usunięte: nie brałabym tego serio, dzis wg informacji mial byc potop, nie wiem jak wy ale ja nic potopowego nie widzialam, moze przeoczyłam;)


ja siedziałam wczoraj na forum i dokładnie ktoś napisał co będzie dzisiaj;P więc znałam tematy wczesniej... jak 3/4 polski:P
milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: o ja mam tak samo.

wiec się rozumiemy :P
naczusia
naczusia
  26 listopada 2008

zobaczymy co bedzie jutro;p powtórze sobie wszystkie te listy :| i jak się pisze krótkie fomy wypowiedzi... ;p lepsze to niż liczenie na szczęście;p

milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ach, przypomniały mi się czasy, kiedy miaąłm fizyke z panem dyrektorem, ach...piekne czasy, 45min strachu, ale na szczescie z raz na miesiac;)

nawet mi nie mow o fizyce miałam babke taka france ze szkoda gadać dobrze ze juz nic z nia nie mam :DD
hehaka
hehaka
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: spokojnie przecież wątpię w to żeby to było

spokojnam:]
hehaka
hehaka
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie :P ale chodze do emmm ineteresującej klasy;/ może dlatego że to jedno z lepszych LO w mieście;/ na drugim miejscu chyba jest:| może dlatego że biol-chem;/ trudno powiedziec;p

to czego ona sie przestraszyla?waszej wiedzy, ktora przewyzszała jej?myslalam raczej, ze rozbrykana klasa jestescie i dlatego;>
milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: spokojnam:]

ale jak na to zobacze to nic nie zaszkodzi :)
hehaka
hehaka
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja siedziałam wczoraj na forum i dokładnie ktoś napisał co będzie dzisiaj;P więc znałam tematy wczesniej... jak 3/4 polski:P

ja nie siedziałam, no ale..:]

Konto usunięte
Konto usunięte: nawet mi nie mow o fizyce miałam babke taka france ze szkoda gadać dobrze ze juz nic z nia nie mam :DD

a to zaś krotka charakterystyka mej poprzedniej profesorki:)
naczusia
naczusia
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to czego ona sie przestraszyla?waszej wiedzy, ktora przewyzszała jej?myslalam raczej, ze rozbrykana klasa jestescie i dlatego;>

raczej wiedzy :| tej lepszej grupy:P zaczeli jej zadawac podobno takie pytania ze zwątpiła:| he... powiedziała coś że nie była przygotowana na tak ambitna klase czy cosik takiego :P
ja tam jestem przecietna;p dostalam sie do skzoly jako jedna z osttanich na liscie i zyje...;p
milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a to zaś krotka charakterystyka mej poprzedniej profesorki:)

moja jeszcze istnieje ubiera sie z firanki i koce :D
Felcio2
Felcio2
  26 listopada 2008

mi nikt nie wierzył że bedzie lalka
szkoda że nie widzieliście ich min jak otwierali test:)

naczusia
naczusia
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mi nikt nie wierzył że bedzie lalka szkoda że nie widzieliście ich min jak otwierali test:)


prorok nigdy nie jest doceniany w swojej ojczyźnie :P czy jakoś tak... :P
hehaka
hehaka
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak na to zobacze to nic nie zaszkodzi :)

pozwalam;P

Konto usunięte
Konto usunięte: raczej wiedzy :| tej lepszej grupy:P zaczeli jej zadawac podobno takie pytania ze zwątpiła:| he... powiedziała coś że nie była przygotowana na tak ambitna klase czy cosik takiego :P ja tam jestem przecietna;p dostalam sie do skzoly jako jedna z osttanich na liscie i zyje...;p

to gratuluje klasy. biol-chem, a w żyyyyyyyciu;)
naczusia
naczusia
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to gratuluje klasy.


hahah ;p nie ma czego;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.