milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008 (pierwszy post)

Jak Wam się dziś pisało polski?

hehaka
hehaka
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja slyszalam ze w tamtym roku z rana przed matura z angielskiego na jakims forum pojawily sie odpowiedzi do angielskiego. moze by tak poszperac??

nie, nie, nie. poszukaj odp do niemca;P
naczusia
naczusia
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, nie, nie. poszukaj odp do niemca;P

ja jestem za angielskim:P już dzisiaj szukałam:| gdzieś znalazłam temat listu i notatki podobo prawdziwy... się jutro okaże...

a w piątek chemia :( ble!:P
hehaka
hehaka
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja az sie boje sprawdzac jutro szczerze mowiac

ja sie bardziej boje dwoch zer, ktore by mnie pograzyly;)u was też stopnie stawiaja za mature?
milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja chyba kanapke pod lawke bo ja ze stresu szybko robie sie glodna

to u mnie tak pilnują ze nie mam szans na taka kanapeczkę :(
xxXXmorelkaXXxx
xxXXmorelkaXXxx
  26 listopada 2008

a u was tez tak jest ze po maturze macie zostawac na lekcjach do konca tak jak normalnie??

bo u mnie kaza to jest bez sensu czlowiek zmeczony musi odpoczac a ty wez i siedz tyle i sluchaj jak przez godzine baba na polskim gada ci o tekscie ktory czytales przez 3godziny

naczusia
naczusia
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sie bardziej boje dwoch zer, ktore by mnie pograzyly;)u was też stopnie stawiaja za mature?

nie:D nauczyciele stwierdzili że to sensu nie ma;] w sumie się nie dziwie... :P jeszcze nawet powtarzać materiału nie zaczeliśmy ze wszystkich przedmiotów;P i gdzie tu sens i logika;p
hehaka
hehaka
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a w piątek chemia :( ble!:P

geografia, oj, poimprowizujemy:)
milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sie bardziej boje dwoch zer, ktore by mnie pograzyly;)u was też stopnie stawiaja za mature?

ja zdaje matme to za matmę mnie normalnie babka ocenia
naczusia
naczusia
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: poimprowizujemy:)

ha:D będzie wieeeeeelka improwizacja ;D

na szczęście 3 dni wolnego:D oj jak mi dobrze ^^
CattieBrie
Posty: 4511 (po ~66 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 10
CattieBrie
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: u was też stopnie stawiaja za mature?

:nie:
ale w innych szkołach tak :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: a u was tez tak jest ze po maturze macie zostawac na lekcjach do konca tak jak normalnie??

ja mam jutro dwie lekcje, w sumie jakbym konczyla godzine wczesniej bedzie ;)
i tak nic nie robimy, dzis wynosilismy lawki z sali, jutro pewnie bedziemy je znow zanosic na piatek ;)
Perfect only in her imperfections.
milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a u was tez tak jest ze po maturze macie zostawac na lekcjach do konca tak jak normalnie??

my po zakończeniu idziemy do domku
hehaka
hehaka
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a u was tez tak jest ze po maturze macie zostawac na lekcjach do konca tak jak normalnie??

tak, dokładnie tak.siedzimy i dzielimy sie wrazeniami.;)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie:D nauczyciele stwierdzili że to sensu nie ma;] w sumie się nie dziwie... :P jeszcze nawet powtarzać materiału nie zaczeliśmy ze wszystkich przedmiotów;P i gdzie tu sens i logika;p

u nas niestety stwierdzili, ze sens ma;)
jedynie geografia i matematyka bedzie zdawana, procz oczywiscie jezyków, które pisza wszyscy. reszta nie przystepuje ze wzgledu na dosc duza nieprzerobiona jeszcze pratie materialu.;)
xxXXmorelkaXXxx
xxXXmorelkaXXxx
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, nie, nie. poszukaj odp do niemca;P

to ty mi poszukaja do ang a ja tobie do niemca :P

Konto usunięte
Konto usunięte: gdzieś znalazłam temat listu i notatki podobo prawdziwy

to wez podaj.
kurde woallabym ogloszenie zaproszenie albo pocztowke

Konto usunięte
Konto usunięte: u was też stopnie stawiaja za mature?

no i jak np ktos zdaje z geografi i doastanie za mature 1 to ma na semsetr 1 taka baba glupia dobrze ze geografi nie zdaje

Konto usunięte
Konto usunięte: to u mnie tak pilnują ze nie mam szans na taka kanapeczkę :(

ta a u mnie to tylko mowia np "o i juz by milniczuk zostal wyrzucony z matury" a on streszczenie pod lawka albo telefon
naczusia
naczusia
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wzgledu na dosc duza nieprzerobiona jeszcze pratie materialu.;)

ja jestem np rok do tyłu z biologią;/ taką mieliśmy profesorke:| material niby przerobiony ale nie powtórzony:| z polskiego za tydzień mamy dopiero sprawdzian z antyku i średniowiecza... i bądź tu mądry;/
milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ta a u mnie to tylko mowia np "o i juz by milniczuk zostal wyrzucony z matury" a on streszczenie pod lawka albo telefon

mmmmmm gdybym ja tak telefonik miała mmmmm
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.