milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008 (pierwszy post)

Jak Wam się dziś pisało polski?

naczusia
naczusia
  26 listopada 2008

Angielski podstawa
list:
napisz do swojego przyjaciela o hobby, które sobie niedawno znalazłeś, trzeba było podziękować znajomemu do którego piszesz za jego poprzedni list, napisać kiedy i w jakich okolicznościach zaczęłaś się tym swoim hobby interesować, dlaczego warto się zajmować tym (2 powody), a na końcu pozdrowić ropdziców znajomego, do którego piszesz (120-150)

notatka:
napisz do znajomego, z którym dzielisz pokój w akademiku, że poszedłeś na koncert jakiegoś zespołu, napisz kto ci o nim powiedział, uzasadnij dlaczego nie mogłeś poczekać na swojego znajomego, powiedz jaka będzie przypuszczalna godzina twojego powrotu do akademika i wyraź nadzieję, że na następny koncert tego zespołu pójdziecie wspólnie (tzn. ty + ten znajomy)

podobno to;p

milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem np rok do tyłu z biologią;/ taką mieliśmy profesorke:| material niby przerobiony ale nie powtórzony:| z polskiego za tydzień mamy dopiero sprawdzian z antyku i średniowiecza... i bądź tu mądry;/

u mnie babka z biologii nic nie robi miałam zdawać biologie ale musiałam zrezygnować
hehaka
hehaka
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no i jak np ktos zdaje z geografi i doastanie za mature 1 to ma na semsetr 1 taka baba glupia dobrze ze geografi nie zdaje

a co, uczyć się, uczyć!:D

Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem np rok do tyłu z biologią;/ taką mieliśmy profesorke:| material niby przerobiony ale nie powtórzony:| z polskiego za tydzień mamy dopiero sprawdzian z antyku i średniowiecza... i bądź tu mądry;/

przez 6ostatnich lat nauki, mialam 6nauczycieli jezyka polskiego, takze wiesz...;)
xxXXmorelkaXXxx
xxXXmorelkaXXxx
  26 listopada 2008

ale to sie wybiera czy trzeba pisac to i to?

naczusia
naczusia
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przez 6ostatnich lat nauki, mialam 6nauczycieli jezyka polskiego, takze wiesz...;)

no ja przez 3 lata w liceum miałam 3 polonistki, 2 anglistki, 2 matematyczki, 3 babki od biologii( właściwie 4 ale jedna uciekła dosłowniez lekcji bo się przestraszyła:P) i zdaj tu cokolwiek:P
milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Angielski podstawa

skąd to masz? :brawo:
naczusia
naczusia
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: skąd to masz?

dostałam od kumpeli... z tego samego forum co wczoraj tematy na polski:P ciekawe czy i tym razem bedą dobre...
co do wcześniejszego pytania: pisze się i jedno i drugie:)
milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przez 6ostatnich lat nauki, mialam 6nauczycieli jezyka polskiego, takze wiesz...;)

mnie uczy pani dyrektor wiec co chwile jej albo nie ma a jak już jest to lekcje wygląda jak wykład na studiach nic się nie robi tylko "słucha"
xxXXmorelkaXXxx
xxXXmorelkaXXxx
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a co, uczyć się, uczyć!:D

ta uczyc sie na pewno nie z ta baba. jak ona zamaist normalnie prowadzic lekcje to pol godziny gada o tym ze zubr to owlosiona krowa i szkoda ze nie mozna na niej do szkoly przyjechac albo ze bociany maja GPSy w glowach
milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dostałam od kumpeli... z tego samego forum co wczoraj tematy na polski:P ciekawe czy i tym razem bedą dobre...

powiem Ci jutro czy dobre :)
xxXXmorelkaXXxx
xxXXmorelkaXXxx
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie uczy pani dyrektor wiec co chwile jej albo nie ma a jak już jest to lekcje wygląda jak wykład na studiach nic się nie robi tylko "słucha"

o ja mam tak samo.
naczusia
naczusia
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ona zamaist normalnie prowadzic lekcje to pol godziny gada o tym ze zubr to owlosiona krowa i szkoda ze nie mozna na niej do szkoly przyjechac albo ze bociany maja GPSy w glowach


haha :D nasza biologica pierwsze 20 minut gadała że nie wyrobimy się z materiałem... potem lekcja wyczytana z kartki no i na końcu jak zostawało jej 10 minut mówiła co będziemy robić na kolejnych lekcjach:/
hehaka
hehaka
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja przez 3 lata w liceum miałam 3 polonistki, 2 anglistki, 2 matematyczki, 3 babki od biologii( właściwie 4 ale jedna uciekła dosłowniez lekcji bo się przestraszyła:P) i zdaj tu cokolwiek:P

tacy straszni jesteście?;>

Konto usunięte
Konto usunięte: skąd to masz?

nie brałabym tego serio, dzis wg informacji mial byc potop, nie wiem jak wy ale ja nic potopowego nie widzialam, moze przeoczyłam;)
xxXXmorelkaXXxx
xxXXmorelkaXXxx
  26 listopada 2008

to wezcie od razu napiszcie tu a forum ten list i notatke:) bedzie latwiej:)

milutka1666
milutka1666
  26 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie brałabym tego serio, dzis wg informacji mial byc potop, nie wiem jak wy ale ja nic potopowego nie widzialam, moze przeoczyłam;)

spokojnie przecież wątpię w to żeby to było
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.