pEdzel1592
pEdzel1592
  6 listopada 2008 (pierwszy post)

Najbardziej w szkole nie lubie W-F'u :/ Nigdy nie chce mi sie cwiczyc, a przec samym w-f'em zawsze boli mnie brzuch :|

Też nie lubisz w-f'u ?? ;P

sebackk
sebackk
  8 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Też nie lubisz w-f'u ?? ;P

nie tyle ,że nie lubię ,jak cholernie się na wf nudzę...
no dobra ,można pograć w piłkę tam co 3 lub 4 lekcje ,ale nie co każdą :zonk:
a potem kiedy przychodzi czas wystawiania ocen ,to na biega sprawdziany robi i zdarza się tak ,że na jednej lekcji musimy po parę rzeczy zaliczać ,albo przychodzić na sks'y ,bo sobie nauczycielka w porę przypomniała ,że jej uczniowie nie mają ocen :zonk:
arek15531
arek15531
  8 listopada 2008

u nas w szkole wprowadzili rugby od tamtego czasu cwicze i gram dodatkowo w klubie jutro jade na kadre i sie z tego ciesze

TrUsKaWcIa151
TrUsKaWcIa151
  9 listopada 2008

załatw sobie całoroczne zwolnienie z wf

Kinga520
Kinga520
  9 listopada 2008
heh xD
Klaudim
Klaudim
  10 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a przeważnie sprowadza sie to do latania w kółko po obskurnej sali gimnastycznej i używaniu przestarzałego sprzętu, który pamięta jeszcze czasy głębokiego PRLu (a to i tak już od wielkiej hecy sie go z zaplecza gdzieśtam wyciąga)


oo tak, zgadzam się o_O
na sali śmierdzi skarpetami ( bo są materace na ziemi i ćwiczy się bez butów), na ścianach "mieszka" grzyb, a o basenie, albo jakimkolwiek w-fie poza salą to nikt nigdy nie słyszał o_O
I teraz zasadnicze pytanie: jak można lubić w-f?
91kasia
91kasia
  11 listopada 2008

Ja nie lubie wfu ale tylko ze względu na nauczycielke xD
Powinnas sie przełamac i polubic wf bo to rozwija twoją sprawnosc...
Niektore osoby które specjalnie udają kontuzje lub przynosza zwolnienia mają potem problemy w przyszłosci (otylosc, slaba kondycja etc...)
Czasem warto sie troche pomeczyc - pamietaj!-nigdy nic nie jest na próżno :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.