iLoveeMusic
iLoveeMusic
  24 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Wpisujcie gry które ukończyliście i waszym zdaniem to obowiązkowa pozycja - dlaczego tak uważacie .

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 lipca 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: A ja cofam to, że żałuje The crew 2. Fakt że bez internetu nie odpali ale zabawa przednia.

A zakupie z ciekawości :)
HardStyled83ddd0a
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 sierpnia 2018

6 września Open Beta Battlefielda 5 d83ddc46

=======

tak przy okazji bo nie chcę mi się przeglądać całego tematu zwłaszcza że posty są dość stare - ale w co aktualnie gracie na PS4

bo bym sobie popykał w coś online

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 sierpnia 2018
Ostatnio edytowany: za 28 marca 7882
RexMundi
RexMundi: co aktualnie gracie na PS4


Aktualnie online : Dragon Ball Fighter i Fife 18.
HardStyled83ddd0a
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  1 września 2018

ja wczoraj przeszedłem Mad Max z 2015 roku dzisiaj rozpoczynam granie w Tomb raider:) zapowiada się kawał dobrej gry przygodowej z elementami akcji i przetrwania.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomb raider:)

Mówisz o tej najnowszej produkcji? Ja czekam na

ahh jeszcze 6 dni oczekiwania.
Konto usunięte
Konto usunięte: Mad Max


Hoho długo coś w to grałeś, ale fajny tytuł ukończyłem go 2 tygodnie po premierze:)
HardStyled83ddd0a
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  1 września 2018
Owad
Owad: Hoho długo coś w to grałeś

grałem w kilka tytułów naraz dlatego sie tak dłużyło. teraz skończyłem pozostałe i skupiam sie na jednym :)

Owad
Owad: Mówisz o tej najnowszej produkcji?

nie nie ja mówie o starszej wersji narzi ogrywam te dobre tytuły którcyh nie zaliczyłem.
https://d.allegroimg.com/original/03d9a9/e4eacb734496b1a5fae74c36487d
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nie nie ja mówie o starszej wersji narzi ogrywam te dobre tytuły którcyh nie zaliczyłem


Grałem w to, dam se rękę uciąć że nie odejdziesz od tego bardzo supcio gra, nic tylko życzyć fajnego grania.
HardStyled83ddd0a
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 września 2018

w pająka też pewnie zagram ale poczekam aż cena spadnie
trochę za dużo jak na 20 godz gry

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 września 2018
RexMundi
RexMundi: w pająka też pewnie zagram ale poczekam aż cena spadnie trochę za dużo jak na 20 godz gry

Dokładnie, byłem dziś w sklepie po niego ale zrezygnowałem z zakupu cena za duża 70 euro, postanowiłem 2 tygodnie odczekać ja cena spadnie.
HardStyled83ddd0a
Spac3runner
Spac3runner
  16 września 2018

Ukochałem sobie gatunek looter- shooter dlatego szczególnie pod granie ze znajomymi od siebie mogę polecić Borderlands The Handsome Collection czyli Borderlands 2 oraz Pre-Sequel. W jedynkę której nie ma na ps4 ograłem kilkadziesiąt godzin, w dwójeczce i presequelu na jednej konsoli (w kooperacji) wybiło ponad sto godzin a solo mam grubo ponad 400 :D a do grania na paru konsolach bądź solo Tom Clancy The Division, której druga cześć wychodzi w przyszłym roku. Świetna gierka szczególnie w przypadku posiadania "złotej edycji" bo każdy znajdzie coś dla siebie o ile lubi ogólnie TPS'y ;)

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  16 października 2018

ja teraz zacząłem ogrywać darmowe tytuły z PS Plus Laser League oraz sprzed kilku miesięcy Child of Light:)

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  16 października 2018

no i oczywiscie nocą przed snem uwielbiam "zabić kilku ludzi" czy to w Friday the 13th albo w Dead by daylight :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.