iLoveeMusic
iLoveeMusic
  24 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Wpisujcie gry które ukończyliście i waszym zdaniem to obowiązkowa pozycja - dlaczego tak uważacie .

Muuri
Muuri
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Muuri: Zagrałem demo Demo nie zawsze odzwierciedla prawdę

Może masz rację i tak mogło być, będę dziś w MediaMark to zakupie tego FAR CRY najwyżej będę żałował.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja PES2018 na w demo zagrałem wydawało się spoko grą niestety pełna wersja już mi się tak nie podobało

Też grałem i całkiem spoko to wyglądało, ale pozostaje nadal przy Fifa.
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  18 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: daj znać czy długa ta gra jest jak ją ukończysz :-)

Ukończyłem. Grałem góra dwie godziny dziennie, czasem wcale. Dużo misji pobocznych, ukrytych skarbów itd, ale jednak czasem potrafiła nudzić. Natknąłem się tam też na parę bugów, co czasem przeszkadzało a nawet uniemożliwiało dalszą grę.
Muuri
Muuri
  18 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Dużo misji pobocznych, ukrytych skarbów itd, ale jednak czasem potrafiła nudzić..

Miałem zakupić tak jak wyżej pisałem ale się wszczymalem, i dobrze tak właśnie myślałem że będzie dużo misji pobocznych tak samo jak np: w Horizon.
Dzięki że pamietaleś, dzięki również za info ;-)
Muuri
Muuri
  21 kwietnia 2018

Zakupiłem God of War, wymiata nie wspomnę o grafice full wypas.

hussaris
Posty: 2 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Muuri
Muuri
  21 kwietnia 2018

Nie tutaj, dyskusja jest o grach które waszym zdaniem trzeba mieć, nie udostępnianie do Danych gier cyfrowych.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 czerwca 2018

Temat otwarty ponownie, to fajnie.

HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 czerwca 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: : Dużo misji pobocznych, ukrytych skarbów itd, ale jednak czasem potrafiła nudzić.

Zakupiłem bo nie było nowych premier i nawet ujdzie ten Far Cry 5.
Teraz obecnie gram w Detroit.
HardStyled83ddd0a
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  10 czerwca 2018
Help
Help: Teraz obecnie gram w Detroit.

A ja w Wiedźmina 3 z dodatkami.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Mruczyslaw
Mruczyslaw: A ja w Wiedźmina 3 z dodatkami.

Fajne te dodatki chociaż są?

Ja musze zakupić z PlayStation Plus dodatki do SOUTH PARK THE FRACTURED BUT WHOLE, żeby móc szukać plakatów Yoki.
HardStyled83ddd0a
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  10 czerwca 2018
Help
Help: Fajne te dodatki chociaż są?

Nawet tak. Zawsze dodatkowe 20 godzin grania. Chociaż po ukończeniu Dzikiego Gona, trochę mi się ten Wiedźmin już przejadł. Za długo przy nim siedziałem.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 czerwca 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Chociaż po ukończeniu Dzikiego Gona, trochę mi się ten Wiedźmin już przejadł

Tak najczęściej jest to z każdą grą, ja się tylko dziwie że ludziom Fifa się nie przejada :)
HardStyled83ddd0a
tygryswzoo
tygryswzoo
  10 czerwca 2018

widzę ze wy jesteście starymi wyjadaczami tej konsoli mam pytanie da się gdzieś sprawdzić czego dotyczy aktualizacja np. gier bo przy aktualizacji systemu to się wyświetla czego będzie dotyczyła dana aktualizacja a przy grach ani widu ani słychu

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: aktualizacji systemu to się wyświetla czego będzie dotyczyła dana aktualizacja a przy grach ani widu ani słychu

W przypadku każdej gry, aktualizacja pobierana jest w celu korzystania z funkcji sieciowych po zakończeniu takiej aktualizacja jest możliwość korzystania grania przez online, w czasie takie aktualizacja jest to nie możliwe i musi być ukończona dana aktualizacja danego produktu.
Konto usunięte
Konto usunięte: mam pytanie da się gdzieś sprawdzić czego dotyczy aktualizacja np. gier

Aby ręcznie pobrać aktualizację aplikacji, naciśnij przycisk OPTIONS, gdy aplikacja jest zaznaczona w obszarze zawartości, a następnie wybierz pozycję [Sprawdź dostępność aktualizacji].
HardStyled83ddd0a
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  11 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: widzę ze wy jesteście starymi wyjadaczami tej konsoli mam pytanie da się gdzieś sprawdzić czego dotyczy aktualizacja np. gier bo przy aktualizacji systemu to się wyświetla czego będzie dotyczyła dana aktualizacja a przy grach ani widu ani słychu

wciskasz przycisk ,,options '' jak najedziesz na ikonke gry w nemu konsoli wybierasz historie aktualizacji i pisze nie przy wszystkich jest napisane co zostało zmienione ,czasem tylko nr aktualizacji ale większość ma , pisze miedzy innymi tam czy dostępna jest nowa aktualizacja i informacje o grze a także ile dni ,godzin ,minut i sekund zostało nam PlayStation plus
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.