iLoveeMusic
iLoveeMusic
  24 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Wpisujcie gry które ukończyliście i waszym zdaniem to obowiązkowa pozycja - dlaczego tak uważacie .

lHSl
lHSl
  6 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Resident Evil

W Resilent to ja grałem chyba w wszystkie części od PS one , 2 , 3 , na konsoli GAMECUBE to mi się podobał naj bardziej Resident i Super Mario Sunshin.
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  6 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: W Resilent to ja grałem chyba w wszystkie części od PS one , 2 , 3 , na konsoli GAMECUBE

ja osobiście uwielbiam serię resident evil :) tak jak Ty grałem wszystkie czeście na Pplay statio na wszystkich generacjach ale tylko na PS ;)
lHSl
lHSl
  6 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ja osobiście uwielbiam serię resident evil :) tak jak Ty grałem wszystkie czeście na Pplay statio na wszystkich generacjach ale tylko na PS ;)

:-D.
Ale na GAMECUBE to mnie naj bardziej wciągnął.
Natomiast również oczekuje na
THE LAST OF US 2 .
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  6 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: The Last of Us

to najlepsza gra w ogole jaka istnieje jak dla mnie przeszedłem cztery razy piaty przejde jak kupie zimą tv z dobrym HDR czekam na druga część
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak ci się widziała i podobała misja w Battlefidd grając samolotami ? Mi fajnie. A misja w którym jeździsz czołgiem nie za bardzo mi się podoba , może temu że nie lubię Tanks

tez W BF1 wolałem samolotami ale głownie kupilem dla multiplayera w bf 4 mam okolo 800g gry w bF1 okolo 200
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  6 września 2017

no i oczywiscie God of war ogralem prawie wszystkie części poza trzecią ,także dwie na psp muszę kiedys remastera na ps4 kupic jest sporo gier na ps4 jest w czym wybierać a stale przybywa i zaraz GT sport -szkoda ze w VR bedzie tylko jeden tryb ale za to wszystkimi samochodami jakie bedą w grze

lHSl
lHSl
  6 września 2017
citek83
citek83: no i oczywiscie God of war ogralem prawie wszystkie części poza trzecią ,

Pierwsza część mi się podobała.
Druga już tak średnio.
Trzecia była fajna , jak nie grałeś to kup sobie jest 3 cześć na PS4.
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  7 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsza część mi się podobała. Druga już tak średnio. Trzecia była fajna , jak nie grałeś to kup sobie jest 3 cześć na PS4.

druga była bardziej z łamigłówkami moze bedzie kiedys w ps+ tak czuje ,GOW wstąpienie bylo wiec i to będzie
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  8 września 2017
citek83
citek83: to najlepsza gra w ogole jaka istnieje jak dla mnie przeszedłem cztery razy piaty przejde jak kupie zimą tv z dobrym HDR czekam na druga część

zdecydowanie dla mnie też jedna z najlepszych :) genialna historia
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  8 września 2017
citek83
citek83: no i oczywiscie God of war ogralem prawie wszystkie części poza trzecią

ja z kolei grałe tylko w 3 na ps3 i 3remastered na ps4 :)
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  10 września 2017

jakby ktos grywał multiplayer na ps4 mój nick ,, przemek28incz" znajomych do grania nigdy za wielu

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  16 września 2017

Wiedzmin, dishonored bezdyskusyjnie

Asyko
Asyko
  17 września 2017
Hexen696
Hexen696: Wiedzmin, dishonored bezdyskusyjnie

Ogólnie nie lubię tej serii Wiedźmin, może i temu że nie lubię po prostu takich gatunków gier.
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  18 września 2017
Hexen696
Hexen696: Wiedzmin, dishonored bezdyskusyjnie

jedną i druga muszę zaliczyć jeszcze
Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  18 września 2017

W wiedzmina polubiłem bo to w sumie kontynuacja historii z książek które uwielbiam więc głupio by nie bylo zagrać

Hexen696
Posty: 27 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Hexen696
  18 września 2017

A co do gatunków gier filmów jak i książek lubuje się w fantastyce

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.