iLoveeMusic
iLoveeMusic
  24 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Wpisujcie gry które ukończyliście i waszym zdaniem to obowiązkowa pozycja - dlaczego tak uważacie .

IHSI
IHSI
  24 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wpisujcie gry które ukończyliście

Trudno powiedzieć praktycznie wszystkie gry grałem. Teraz to grywam w Dragon Ball 2 jestem maniakiem tej gry , i w Tekena 7 nie dawno zakupiłem.
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  26 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tekena 7

ja tekkeny gram od play station 1 ;) praktycznie każda częśc miałem okazje przetestować. w 7 grałem ostatnio ze znajomymi na domówce .. i na takie okazje ta gra nadaje się najlepiej .
IHSI
IHSI
  26 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: w 7 grałem


7 ma jeden minus , Wszystkie postacie są już do wyboru , po przednich czesiach trzeba było po zdobywać postacie przechodząc misje plaszową każdym zawodnikiem.
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  26 sierpnia 2017

był tak zwany arcade po przejsciu którego się odblokowywało znam to :) jak na impreze to nie minus jak do grania w pojedynke to minus.

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  4 września 2017

ja bym polecał inne doznanie PlayStation VR odkad to mam gry naprawdę wkrecaja zwykle gry do tego nie maja polotu i mam ochote je kupowac a od dawna na nic nie wydawałem kasy na gry na ps4 ostatnio na battlefield 1

powiAdam84r
Posty: 28 (po ~179 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 7
powiAdam84r
  5 września 2017

polecam World of Tanks, grasz i grasz, dalej Dirt Rally i Dirt 4 , o Uncharted nawet nie wspominam xD

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  5 września 2017
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 5686

zgadzam sie z wyżej wymienionymi dodam jeszcze war thunder .trudniejsza od WOT bardziej symulacyjna ale gram od premiery ps4 do dziś mniej ale ciagle i ta gra jest rozwijana caly czas od fizyki do grafiki nawet silnik graficzny jest aktualizowany polecam jak ktos lubi tego typu gry, i zapomnialem dodac ze dirt rally takze jest na ps VR w tej chwil cala gra+ dlc zwsparciem VR w ps store 79zl wtedy ta gra ozywa doslownie az boisz sie dac w gaz aby nie dachowac przy zwyklym graniu takiego mocnego odczucia nie ma

lHSl
lHSl
  5 września 2017

Ja czekam teraz na Spajdermena na PS4 tylko premiera jest w 2018r . Długo czekać trzeba i jeszcze God of war również na to czekam :ziober2:

citek83
citek83: war thunder .

Samoloty są lepsze niż Tanks.
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  5 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Samoloty są lepsze niż Tanks.

bardziej gram czołgami bardziej mi sie podoba bo jest system zniszczen lepszy widac co pocisk robi z pancerzem załogą, nawet z km mozna zabic zaloge gdy np ktorys z pociskow jak serie puscisz wleci przez ktorys z otworów pancerza także karabinami mozna uszkodzic inne elementy czolgu typu celowniki itd ,ale samoloty tez sa dobre gram nimi aby nabic punktow za które kupuje bron znaczy jak czolgami mi nie idzie biore samoloty ,ale nalezy dodac ze sie mocno rozni granie samolotami i czołgami jaby inne gry tylko drzewka ulepszeń te same a jeszcze maja w planach dodać bitwy morskie beda statki kutry torpedowe itd
lHSl
lHSl
  6 września 2017
citek83
citek83: bardziej gram czołgami bardziej mi sie podoba bo jest system zniszczen lepszy widac co pocisk robi z pancerzem załogą, nawet z km mozna zabic zaloge

Każdemu podoba się coś innego tak jak pisałem mi na przykład Samoloty.
citek83
citek83: battlefield 1

A jak ci się widziała i podobała misja w Battlefidd grając samolotami ?
Mi fajnie.
A misja w którym jeździsz czołgiem nie za bardzo mi się podoba , może temu że nie lubię Tanks.
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  6 września 2017
powiAdam84r
powiAdam84r: polecam World of Tanks

kiedyś sporo grałem aktualnie konto mam nadal ale jakoś odpoczywam od tego teraz:P
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  6 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: czekać trzeba i jeszcze God of war również na to czekam

ja też czekam na to :D
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  6 września 2017

mi osbiście bardzo spodobaa sie opowieść na gry The Last of Us na ps4 :) aż się chciało grać a teraz szykuje się na nową wersję odnowinej serii Resident Evil :) uwielbiam mroczne gry ... żałuję że już nie robią Silent hill.

lHSl
lHSl
  6 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też czekam na to :D

Paczyłem na YouTube - https://m.youtube.com/watch?v=6LOD-pwJY6E i aż naprawdę nie mogę się doczekać tego God of war , tylko brakuje mi tej broni co Kratos w 1 , 2 , 3 , częściach miał tych łańcuchów zakończonych oszczami , teraz ma topór , ale aczkolwiek może się lepiej grać tą postacią używając tego toporu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.