koteczekxD1
koteczekxD1
  13 grudnia 2011 (pierwszy post)

Hej :)
mam pytanko do pań które noszą tipsy lub akryle długie mogą mi poradzić co jest lepsze.
[i prosze osoby które maja krytykować coś na ten temat niech wgl nie piszą ]

mmaryjka
mmaryjka
  18 grudnia 2011

tragiczny problem
http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629476

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestes zloswila panienka

Konto usunięte
Konto usunięte: Taktu zero, kultury zero....a przede wszystkim zero kultury dla rozmowcy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Twoje pozerswto

Konto usunięte
Konto usunięte: dziewczynko

Konto usunięte
Konto usunięte: jestes.....zalosna


Jestes pewna, ze zostalas nauczona kultury? ;) Ja widze jedynie zbior obelg wyplutych z wyzszoscia o czym mowia min. twoje slowa, ktore podkreslilam na czerwono. A to wszystko w odpowiedzi na komplement... Brawo.
Uwazasz, ze jestes ode mnie starsza i w zwiazku z tym mozesz sobie folgowac ze slownictwem?

Najwyrazniej pospieszylam sie z tym komplementem, gdzie pochwalilam cie za to, ze w koncu potrafilas krytyke przyjac z godnoscia i kulturalnie odpowiedziec.
Konto usunięte
Konto usunięte: zalosna, a pozniej zabawna

a pozniej :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kultury uczyc sie nie musze bo juz mnie nauczono za dzieciaka. Swoje emocje trzymam na duzy dystans. A moze tylko twoje wypowiedzi mnie draznia...


No to odpowiedz mi, jak to w koncu z toba jest... masz kulture i panujesz nad emocjami, ale przy mnie ci nie wychodzi? Bo nie za bardzo rozumiem ten twoj duzy dystans w pierwszym zdaniu i podraznienie w drugim... ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tragiczny problem http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629476


a dla niektorych tragiczny a zarazem niewytłumaczalny :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

boniwinter
boniwinter
  19 grudnia 2011
massacre
massacre: Jestes pewna, ze zostalas nauczona kultury? ;) Ja widze jedynie zbior obelg wyplutych z wyzszoscia o czym mowia min. twoje slowa, ktore podkreslilam na czerwono. A to wszystko w odpowiedzi na komplement... Brawo. Uwazasz, ze jestes ode mnie starsza i w zwiazku z tym mozesz sobie folgowac ze slownictwem?

Najlatwiej wylanic poszczegolne slowa z calego kontekstu zdania badz zdan
gratuluje :zonk:
No tak pewnie jakbym Ci pojechala na maxa chamsko byloby lepiej, a ze najechalam Ci na abicje (bo chyba ja masz, skoro zwrocilas na to uwage) to sie po prostu wywyzszam....nazwij to jak chcesz

massacre
massacre: Najwyrazniej pospieszylam sie z tym komplementem, gdzie pochwalilam cie za to, ze w koncu potrafilas krytyke przyjac z godnoscia i kulturalnie odpowiedziec.

masz wyjatkowa zlosliwosc w okazywaniu uprzejmosci

massacre
massacre: No to odpowiedz mi, jak to w koncu z toba jest... masz kulture i panujesz nad emocjami, ale przy mnie ci nie wychodzi? Bo nie za bardzo rozumiem ten twoj duzy dystans w pierwszym zdaniu i podraznienie w drugim... ;)

po prostu sie z ciebie smieje...nie przyjmuje nic do siebie bo ja nie zyje forum
Mysle, ze malo Cie obchodzi jak to ze mna jest. Szukasz tylko pretekstu do krytyki

btw zawsze zdanie pisanie zupelnie inaczej brzmi jak mowione...kazdy odbiera to jaki na "dzisiejszy" nastroj

mam propozycje....totalna ignorancja....Ty mnie, a ja Ciebie....
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam propozycje....totalna ignorancja....Ty mnie, a ja Ciebie....


chcialabys.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

boniwinter
boniwinter
  19 grudnia 2011
massacre
massacre: chcialabys.

:crylol:
bawie sie jak mi odpisujesz zlosliwe teksciki
problem jest tylko w tym, ze ja nie mam czasu na Ciebie na tym forum.
Dlatego poprosilam o ignorancje.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam czasu na Ciebie na tym forum.


Ciekawe. Ja jedno slowo, ty trzy. Ja dwa zdania, a ty produkujesz cala rozprawke... Jestes pewna, ze nie masz czasu, czy tylko tak to sie starasz tlumaczyc? ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  20 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie podobaja mi sie paznokcie zrobione na owal, tak samo jak french. To co jest na zdjeciu zupelnie kloci sie z tym co ja lubie. Ona robi mi tak jak ja preferuje. Nie krytykuj jej bo to mowie jej jak chce miec zrobione paznokcie.Ja lubie "kwadrat" czyli na prosto wykonane malowanie.

:ninja: jak grochem o ścianę!
zdjęcie które wstawiłam to tylko przykład i kształt nie ma tu znaczenia, nie ważne czy są okrągłe, kwadratowe, w kształcie migdała czy jakimkolwiek innym, tu chodzi o to, że nie jest to wykonane profesjonalnie!
a french to french! ma być linia uśmiechu, a nie pas startowy dla samolotu :ninja:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 grudnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: jak grochem o ścianę!


co Ty nie powiesz :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

boniwinter
boniwinter
  21 grudnia 2011
massacre
massacre: Ja jedno slowo, ty trzy. Ja dwa zdania, a ty produkujesz cala rozprawke.

bo mialam nadzieje, ze cos do Ciebie dotrze....ale jak kazdy czlowiek ucze sie na bledach....
zawsze wierze w ludzi i nawet i ich glupote

Gejszalicious
Gejszalicious: jak grochem o ścianę!

bo ty masz tylko jedna wizje..ma byc tak jak ty chcesz i koniec!

Gejszalicious
Gejszalicious: a french to french! ma być linia uśmiechu, a nie pas startowy dla samolotu

ja lubie prosta linie french'a...troche tolerancji. Nie znosze miec paznokcia zrobionego na "owal"

Gejszalicious
Gejszalicious: tu chodzi o to, że nie jest to wykonane profesjonalnie!

jak napisalam wczesniej... to Twoje zdanie, a nie moje
boniwinter
boniwinter
  21 grudnia 2011
massacre
massacre:

tak jak napisalam wczesniej....zlosliwosci Ci nie brakuje!
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ty masz tylko jedna wizje..ma byc tak jak ty chcesz i koniec!

nie tak jak ja chce tylko tak jak ma być! i tak jak mnie w szkole uczyli :haha:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja lubie prosta linie french'a...troche tolerancji. Nie znosze miec paznokcia zrobionego na "owal"

prosta linia french to nie frencz, zrozum, że linia french ma wyglądać jak uśmiech i ma tak wyglądać na paznokciach w każdym kształcie :) jeśli stylistka robi prostą linie frenchu to znaczy, że nie umie lub nie wie jak zrobić linie uśmiechu z czego wynika, że jest samoukiem lub była na kiepskim kursie stylingu.
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze wierze w ludzi i nawet i ich glupote


Widze, ze znowu blyszczysz po polskiemu ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

boniwinter
boniwinter
  21 grudnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: ie tak jak ja chce tylko tak jak ma być! i tak jak mnie w szkole uczyli :haha:

dobrze Cie uczyli w szkole, w szkolach zawsze dobrze ucza

Gejszalicious
Gejszalicious: prosta linia french to nie frencz, zrozum, że linia french ma wyglądać jak uśmiech i ma tak wyglądać na paznokciach w każdym kształcie :)

mnie uczyli, ze frech to biale koncowki.
dla mnie maja byc wypelnione kaciki paznokci i bardzo delikatne zaokraglenie ( nie owal)

Gejszalicious
Gejszalicious: jeśli stylistka robi prostą linie frenchu to znaczy, że nie umie lub nie wie jak zrobić linie uśmiechu z czego wynika, że jest samoukiem lub była na kiepskim kursie stylingu.

zero tolerancji na klienta, a jak klientka sobie zyczy inaczej to i tach zrobisz po swojemu? i nie martwi cie fakt, ze wiecej do Ciebie nie przyjdzie bo nie wykonalas pracy tak jak ona chciala?

dobra niewazne...nie chce mi sie juz o tym gadac.
Ty masz swoje racje, a ja mam swoje.
koniec trematu.

massacre
massacre: Widze, ze znowu blyszczysz po polskiemu ;)

a Ty jak zwykle robisz z siebie glupa.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.