koteczekxD1
koteczekxD1
  13 grudnia 2011 (pierwszy post)

Hej :)
mam pytanko do pań które noszą tipsy lub akryle długie mogą mi poradzić co jest lepsze.
[i prosze osoby które maja krytykować coś na ten temat niech wgl nie piszą ]

boniwinter
boniwinter
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moje paznokcie są w idealnym stanie

to zalezy tylko i wylacznie od plytki...jak jak sciagne tipsy do powiedzmy 4 miesiacach to tez nie widze, ze mialam cos przyklejonego
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra mialas nauczycielke

a no racja :mrgreen: wszyscy mówią, że świetne tipsy robi :) i wszyscy ją chwalą :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam nakladane dwie warstwy zelu, po spilowaniu naklada mi cos jak bezbarwy lakier, ale to nie "szklo" a na koniec urtrafiolet bo tak sobie zawsze zycze.

ty sobie życzysz? przecież to 'coś jak lakier' to jest tak zwane 'płynne szkło', które utwardza się w UV

Konto usunięte
Konto usunięte: Nic mi sie nie lamie (ok jak sie postaram to strace paznokcia) i jestem bardzo zadowolona

no bo właśnie żele są elastyczne i się nie łamią tak często (można je np. wyginać - ale nie polecam xD), a akryle nie są elastyczne i przy zderzeniu z czymś twardym mogą pęknąć :O
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
mmaryjka
mmaryjka
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No widzisz, a ja mam odpryski na drugi dzień, zapewne dlatego, ze pracuję w rękawiczkach lateksowych, lub ze sztucznymi włosami i wysoką temperaturą.

akurat lateksowych nie używam, ale ogólnie ostatnio powróciłam do lakierów essie i jestem zachwycona ich trwałością, ale jak widać co paznokieć to inna opinia
Adidasowa
Adidasowa
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to zalezy tylko i wylacznie od plytki...jak jak sciagne tipsy do powiedzmy 4 miesiacach to tez nie widze, ze mialam cos przyklejonego

no ale ja nie pisze o tipsach. Jak w ogóle można tak katować swoje paznokcie ;/ Tylko i wyłącznie przedłużanie własnej płytki :zakochany:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zastanawiam czy to zasługa dobrej manicurzystki czy azbestowych paznokci

raczej to zasługa człowieka :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Mocze jakieś 2 minuty i wszystko schodzi mi pięknie.

no to chyba ty używasz kiepskich lakiero-żeli ha ha ha

Konto usunięte
Konto usunięte: Żebyś wiedziała, zdjęcie dać? Z rowami nie wiem jak to jest nie kopałam nigdy, ale zaufam Tobie... ;) Może jestem szczęśliwcem, któremu bardziej służy hybrydowy manicure co 2 tygodnie niż lakier+zmywacz codziennie lub co drugi dzień.

z wszystkich twoich wypowiedzi na forum dochodzę do wniosku, że jesteś w czepku urodzona, najinteligentniejsza, najsprytniejsza, najzdrowsza i w ogóle i w szczególe najzdrowsza ...bla bla bla
niestety ja też do głupich nie należę i wiem, że jak ktoś takie rzeczy wypisuje to po prostu ściemnia :mrgreen:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
boniwinter
boniwinter
  13 grudnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: ty sobie życzysz? przecież to 'coś jak lakier' to jest tak zwane 'płynne szkło', które utwardza się w UV

nie, nie....przewaznie nakladaja polyskujace "odzywki" i fakt ladnie paznokiec wyglada, ale ja mam zazwyczaj biale koncowki i ultrafiolet po prostu mi pasuje... wlasnie ulrafiolet, ale dziwaczne, bezbarwne lakiery

Gejszalicious
Gejszalicious: a no racja wszyscy mówią, że świetne tipsy robi :) i wszyscy ją chwalą :)

powiem Ci, ze ciezko jest znalezc kogos takiego

Gejszalicious
Gejszalicious: no bo właśnie żele są elastyczne i się nie łamią tak często

aaa i tu sie z Toba nie zgodze...bo jak mialam akryl(to bylo kilka lat temu) to nigdy mi sie nic nie polamalo, a z zelami mialam roznie. Mimo wszystko i tak uwazam, ze zele sa lepsze
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko i wyłącznie przedłużanie własnej płytki

ale ogólnie przedłużanie też się potocznie tipsami nazywa :ziober2:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Adidasowa
Adidasowa
  13 grudnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: ale ogólnie przedłużanie też się potocznie tipsami nazywa

no nie bardzo....
Darunia511
Darunia511
  13 grudnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: no to chyba ty używasz kiepskich lakiero-żeli ha ha ha

3 tygodnie bez odprysków jak nie mam czasu isc zrobić. :) CND, może dla Ciebie kiepskie, znawco :)

Gejszalicious
Gejszalicious: z wszystkich twoich wypowiedzi na forum dochodzę do wniosku, że jesteś w czepku urodzona, najinteligentniejsza, najsprytniejsza, najzdrowsza i w ogóle i w szczególe najzdrowsza ...bla bla bla niestety ja też do głupich nie należę i wiem, że jak ktoś takie rzeczy wypisuje to po prostu ściemnia

No cóż, cieszę się, że tak o mnie sądzisz :) Mówię, że mogę Ci wysłać zdjęcie swoich paznokci, a Ty swoje... Przecież widzę swoje paznokcie i wiem w jakiej są formie, jak Ty mozesz znać stan MOICH paznokci lepiej? :woot:. Nie są cieńsze, nie łamią się bez powodu, nie rozdwajają się, ich kolor się poprawił, czego więcej mam chcieć? Ja hybrydowy na swoim przykładzie chwalę. Aczkolwiek mówię, używam cały czas odzywek.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja mam zazwyczaj biale koncowki i ultrafiolet po prostu mi pasuje... wlasnie ulrafiolet, ale dziwaczne, bezbarwne lakier

:woot: nie bardzo wiem o co ci chodzi, jakieś masło maślane ci wyszło :))

Konto usunięte
Konto usunięte: aaa i tu sie z Toba nie zgodze...bo jak mialam akryl(to bylo kilka lat temu) to nigdy mi sie nic nie polamalo,

he he nie chodziło mi o to, że akryl się łamie, tylko o to, że tak się mocno w coś uderzy to może pęknąć na paznokciu :), tak jak żel w takim przypadku może się złamać :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie bardzo....

jeśli ktoś nie jest w tym temacie obeznany to i na to i na tamto 'tipsy' mówi :))

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja hybrydowy na swoim przykładzie chwalę. Aczkolwiek mówię, używam cały czas odzywek.

jeśli cały czas nosisz hybrydy to w jaki sposób możesz używać w tym samym czasie odżywek? jedno z drugim się wyklucza jak zlizanie lizaka przez folię

Konto usunięte
Konto usunięte: Mówię, że mogę Ci wysłać zdjęcie swoich paznokci, a Ty swoje...

a na cóż ci, a na cóż mych paznokci zdjęcie?
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
boniwinter
boniwinter
  13 grudnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: nie bardzo wiem o co ci chodzi, jakieś masło maślane ci wyszło :))

"a nie dziwaczne, bezbarwne lakiery"......sorry gadalam przez telefon

Gejszalicious
Gejszalicious: he he nie chodziło mi o to, że akryl się łamie, tylko o to, że tak się mocno w coś uderzy to może pęknąć na paznokciu :), tak jak żel w takim przypadku może się złamać :)

a mi wlasnie o to chodzilo, ze akryl jest bardziej wytrzymaly
Adidasowa
Adidasowa
  13 grudnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: jeśli ktoś nie jest w tym temacie obeznany to i na to i na tamto 'tipsy' mówi :))

no właśnie i tu kest ból, bo między tym a tamtym jest znaczna różnica.
Darunia511
Darunia511
  13 grudnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: jeśli cały czas nosisz hybrydy to w jaki sposób możesz używać w tym samym czasie odżywek? jedno z drugim się wyklucza jak zlizanie lizaka przez folię

Od spodu, wieeeem, trudne i w ogóle, troche pomyślec trzeba żeby an to wpaść.

Gejszalicious
Gejszalicious: a na cóż ci, a na cóż mych paznokci zdjęcie?

czytanie ze zrozumieniem się kłania, interpretacja znaków interpunkcyjnych.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Od spodu, wieeeem, trudne i w ogóle, troche pomyślec trzeba żeby an to wpaść.

ha ha ha ha ha ha ha ha i chcesz mi powiedzieć, że hybryda ci się na odżywce trzyma? :crylol:
no nieźle, pewnie, żel i akryl też byś na odżywkę nałożyła c'nie?

Konto usunięte
Konto usunięte: czytanie ze zrozumieniem się kłania, interpretacja znaków interpunkcyjnych.

nie masz się czego czepić, więc się znaków i czytania czepiasz - tak się składa, że dobrze zinterpretowałam twój wpis i dokładnie przeanalizowałam każdy przecinek i kropkę :rotfl:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.