koteczekxD1
koteczekxD1
  13 grudnia 2011 (pierwszy post)

Hej :)
mam pytanko do pań które noszą tipsy lub akryle długie mogą mi poradzić co jest lepsze.
[i prosze osoby które maja krytykować coś na ten temat niech wgl nie piszą ]

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  15 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://images03.olx.pl/ui/4/22/36/66991636_1-Zdjecie-PAZNOKCIE-TIPSY-MANICURE-TWARZ-MAKIJAz-REGULACJA-BRWI.jpg

ślubne :lol:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
boniwinter
boniwinter
  15 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i nie obraź się .. ale te Twoje paznokcie nie wyglądają na bardzo profesjonalną prace.. wyglądają mniej więcej jak moje gdy ja raz poszłam zrobić sobie dwutygodniówki i babka stękała, że ma 8 letnie doświadczenie w stylizacji paznokci..

wcale sie nie obraze, masz prawo miec swoje zdanie. To tylko zdjecie i to dosyc kiepskiej jakosci jezeli chodzi o swiatlo.
Ja jestem bardzo zadowolona i mam przeciwne zdanie do Twojego. W realu wygladaja naprawde dobrze i uwierz mi, ze mam porownanie z innymi kosmetyczkami

Gejszalicious
Gejszalicious: nie ma kamuflażu :załamka:

co masz na mysli ?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wcale sie nie obraze, masz prawo miec swoje zdanie. To tylko zdjecie i to dosyc kiepskiej jakosci jezeli chodzi o swiatlo. Ja jestem bardzo zadowolona i mam przeciwne zdanie do Twojego. W realu wygladaja naprawde dobrze i uwierz mi, ze mam porownanie z innymi kosmetyczkami


O. Widze uczysz sie kultury i panowania nad swoimi emocjami :) Byle tak dalej, dobrze ci idzie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  15 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co masz na mysli ?

kamuflaż/cover to różowy/beżowy żel, który nakłada się by przedłużyć lub zamaskować łożysko paznokcia dzięki czemu nie widać odrostu paznokcia przy linii frenchu

jak widać na zdjęciu na paznokcie jest nałożony bezowy żel, który zakrywa miejsce w którym kończy się łożysko :)
porównaj te tipsy z tymi które były tu wstawione wcześniej :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
SoDope
SoDope
  16 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W realu wygladaja naprawde dobrze i uwierz mi, ze mam porownanie z innymi kosmetyczkami

no ja wierze, że niektóre paznokcie wyglądają o wiele gorzej..

wiesz co innego gdy 'babeczka' sama Ci strzeliła takie 'zdobienie' a Ty takie chciałaś..

bo jak na profesjonalną pracę i miała Ci sama coś stworzyć - no to niestety się kobiecina nie popisała.
boniwinter
boniwinter
  17 grudnia 2011
massacre
massacre: O. Widze uczysz sie kultury i panowania nad swoimi emocjami :)

kultury uczyc sie nie musze bo juz mnie nauczono za dzieciaka. Swoje emocje trzymam na duzy dystans.
A moze tylko twoje wypowiedzi mnie draznia...pomyslalas o tym? pewnie NIE.
Tobie za to absolutnie nie brakuje zlosliwosci, wywyzszania sie i na sile udowadniania tego, ze masz jakikolwiek zalazek taktu w sobie.
Wyprowadze cie z bledu.... jestes zloswila panienka, ktora nie ma za grosz szacunku dla innych. Taktu zero, kultury zero....a przede wszystkim zero kultury dla rozmowcy.
Gratuluje sukcesu i zycze powodzenia :zonk:
Chcialas mnie wkurzyc? sorry...rozbawila mnie ta wypowiedz i Twoje pozerswto...tak trzymaj dziewczynko!

Konto usunięte
Konto usunięte: bo jak na profesjonalną pracę i miała Ci sama coś stworzyć - no to niestety się kobiecina nie popisała.

nie, nie kochana, chcialam szybko bo byla po pracy i byla 20 wieczorem...chcialam zeby mi poleciala brokatem po calosci i tyle. Przewaznie robi mi akrylowe kwiatki na dwoch paznokciach, ale bez kitu nie mialam czasu na takie zabawy.

Konto usunięte
Konto usunięte: no ja wierze, że niektóre paznokcie wyglądają o wiele gorzej..

ja tez....dla mnie wazne jest, ze jest bardzo dokladna, zawsze mam wszystko rowno zrobione, bardzo ladnie naklada zel (wiesz, pozniej ci nie odchodzi od skorek itp...) poza tym robi bardzo starannie french, czego nie bylo widac na zdjeciu przez ten brokat.
Niewazne. Kiedys Ci wysle zdjecie
boniwinter
boniwinter
  17 grudnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: Gejszalicious

taa pieknie profesjonalnie zrobione zdjecie pod reklame.
Zrobilam zdjecie swoich paznokci telefonem i przy zarowkowym swietle....wiadomo, ze beda wygladaly inaczej od zaprezentowach przez ciebie
KwIaTuSzEk00742
KwIaTuSzEk00742
  17 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akrylowe sa matowe, duzo grubsze i wygladaja bardzo sztucznie

Tutaj się z Tobą jednak nie zgodzę .
Każde paznokcie na miarę możliwości i wymagań klientki można wykonać bardzo naturalnie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a która metoda mniej zabójcza dla paznokci? tak z ciekawości pytam

I jedna i druga metoda nie jest zabójcza jeżeli się nie zmienia paznokci co miesiąc .
Ja ze swoimi akrylami po 4-5 miesięcy chodzę .
Generalnie muszę stwierdzić , że nigdy nie miałam tak twardej płytki paznokciowej , jak w chwili obecnej .

Konto usunięte
Konto usunięte: a teraz słodkości dla WAS

Z całym szacunkiem dla stylistki - okropne !
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A moze tylko twoje wypowiedzi mnie draznia...pomyslalas o tym?


Ciekawe, bardzo ciekawe... widzialam co innego ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: jestes zloswila panienka, ktora nie ma za grosz szacunku dla innych. Taktu zero, kultury zero....a przede wszystkim zero kultury dla rozmowcy.


Och, jak ja uwielbiam kanapowa analize na forumie :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  17 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taa pieknie profesjonalnie zrobione zdjecie pod reklame. Zrobilam zdjecie swoich paznokci telefonem i przy zarowkowym swietle....wiadomo, ze beda wygladaly inaczej od zaprezentowach przez ciebie

to zdjęcie z bloga jakiejś kobiety, która robi paznokcie i nie chodzi tu o jakość zdjęcia tylko wygląd paznokci czyli dobrze wykonany french (w kształcie litery 'U' czy jak kto woli tzw linia uśmiechu) oraz kamuflaż
nie krytykuję profesjonalizmu kobiety która ci robiła paznokcie, ale widać, że o podstawowych zasadach robienia frenchu to niestety nie ma pojęcia :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
boniwinter
boniwinter
  17 grudnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: to zdjęcie z bloga jakiejś kobiety, która robi paznokcie i nie chodzi tu o jakość zdjęcia tylko wygląd paznokci czyli dobrze wykonany french (w kształcie litery 'U' czy jak kto woli tzw linia uśmiechu) oraz kamuflaż nie krytykuję profesjonalizmu kobiety która ci robiła paznokcie, ale widać, że o podstawowych zasadach robienia frenchu to niestety nie ma pojęcia :)

nie podobaja mi sie paznokcie zrobione na owal, tak samo jak french. To co jest na zdjeciu zupelnie kloci sie z tym co ja lubie. Ona robi mi tak jak ja preferuje. Nie krytykuj jej bo to mowie jej jak chce miec zrobione paznokcie.Ja lubie "kwadrat" czyli na prosto wykonane malowanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Każde paznokcie na miarę możliwości i wymagań klientki można wykonać bardzo naturalnie :)

byc moze tak jest, ja mialam raz akryl i powiedzialam...nigdy wiecej....moze miala kiepsko zrobione, a poza tym to bylo prawie 10 lat temu. Zrazilam sie i mam takie, a nie inne zdanie:and:

massacre
massacre: Och, jak ja uwielbiam kanapowa analize na forumie

Boze....jaka ty jestes.....zalosna, a za razem zabawna.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Boze....jaka ty jestes.....zalosna, a za razem zabawna.

raz za razem, zarazem czy zarazkiem? :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

boniwinter
boniwinter
  18 grudnia 2011
Prinz
Prinz: raz za razem, zarazem czy zarazkiem? :D

hehe dobre pytanie....
za razem....zalosna, a pozniej zabawna....czyli kolejno, nie mylic z "zarazem"
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: za razem....zalosna, a pozniej zabawna....czyli kolejno, nie mylic z "zarazem"

raz za razem to sie osmieszasz
zarazem = jednoczesnie.

trudne c'nie?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

boniwinter
boniwinter
  18 grudnia 2011
Prinz
Prinz: raz za razem to sie osmieszasz zarazem = jednoczesnie. trudne c'nie?

sprawdz w slowniku wyrazenie "za razem" i "zarazem" i ich znaczenie w zdaniach,
a pozniej sie wymadrzaj
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.