madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witajcie,
zaczynamy maraton z prezentami ; )

Jednak mój temat będzie trochę inny niż zawsze, czyli nie interesuje mnie co komu kupić, tylko co ja powinnam sobie wymyślić na swój prezent :ninja:
U mnie w domu wychodzą z założenia, że lepiej zapytać i kupić niż strzelać w ciemno. Jednak zasada jest jedna: ma to być użyteczne :ninja: Długo myślałam nad tym co sobie wybrać, jednak nie mam kompletnie pojęcia co by było fajne i użyteczne, macie jakieś pomysły? mogą to być akcesoria do pielęgnacji ciała, jakieś ubranie, i inne rzeczy nie koniecznie z tematyki mody i urody.
No i cena jakaś przystępna, my skromni ludzie jesteśmy, tak myślę że do 150zł.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc ;*

.... a potem się mnie ludzie pytają, dlaczego nie lubię świąt :ninja:

pijana
pijana
  4 grudnia 2011
:crylol: :crylol: :crylol:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  4 grudnia 2011
Killuminati
Killuminati: a dla kogo chcesz zrobic prezent? wiesz tego jest duzoo:) tak na prawde moze fajny zestaw Dave jest w hipermarkecie np dla mamy mysle ze to fajny pomysl


Konto usunięte
Konto usunięte: nie interesuje mnie co komu kupić, tylko co ja powinnam sobie wymyślić na swój prezent


czytanie ze zrozumieniem się kłania.
madzia2143
madzia2143
  4 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

czego ryczysz :D

Konto usunięte
Konto usunięte: czytanie ze zrozumieniem się kłania.

:and:
pijana
pijana
  4 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czego ryczysz :D

Z posta mojej ulubienicy, która umiejętności czytania ze zrozumieniem ani pisania zrozumiale nie posiadła :(
madzia2143
madzia2143
  4 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z posta mojej ulubienicy, która umiejętności czytania ze zrozumieniem ani pisania zrozumiale nie posiadła :(

haha, olać system pijana.
MaalutkaaMyszkaaa8
MaalutkaaMyszkaaa8
  13 grudnia 2011

Właśnie, co kupić szefowi na prezent ? Wylosowałam swojego szefa i nie mam pojęcia co mu mogę kupić

MaalutkaaMyszkaaa8
MaalutkaaMyszkaaa8
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Może jakieś delikatne zlote kolczyki ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.