madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witajcie,
zaczynamy maraton z prezentami ; )

Jednak mój temat będzie trochę inny niż zawsze, czyli nie interesuje mnie co komu kupić, tylko co ja powinnam sobie wymyślić na swój prezent :ninja:
U mnie w domu wychodzą z założenia, że lepiej zapytać i kupić niż strzelać w ciemno. Jednak zasada jest jedna: ma to być użyteczne :ninja: Długo myślałam nad tym co sobie wybrać, jednak nie mam kompletnie pojęcia co by było fajne i użyteczne, macie jakieś pomysły? mogą to być akcesoria do pielęgnacji ciała, jakieś ubranie, i inne rzeczy nie koniecznie z tematyki mody i urody.
No i cena jakaś przystępna, my skromni ludzie jesteśmy, tak myślę że do 150zł.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc ;*

.... a potem się mnie ludzie pytają, dlaczego nie lubię świąt :ninja:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 grudnia 2011

U mnie też jest podobnie, ale w tym roku ja kupuję każdemu coś bez pytania. I przydałaby mi się ta lista prezentów co kiedyś tu była na forum (prezent dla mamy,taty,siostry itd) - znacznie by pomogło.

Konto usunięte
Konto usunięte: Długo myślałam nad tym co sobie wybrać, jednak nie mam kompletnie pojęcia co by było fajne i użyteczne, macie jakieś pomysły? mogą to być akcesoria do pielęgnacji ciała, jakieś ubranie, i inne rzeczy nie koniecznie z tematyki mody i urody.

No chyba wiesz czym się interesujesz, co lubisz. Jak można mieć problem ze znalezieniem prezentu dla siebie :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No chyba wiesz czym się interesujesz, co lubisz. Jak można mieć problem ze znalezieniem prezentu dla siebie

a widzisz :mrgreen:
głównie mi chodzi o jakieś takie babskie rzeczy, a ja w tych nowinkach jestem zupełnie z tyłu, liczę, że ktoś mi tutaj pomoże :woot:
madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: U mnie też jest podobnie, ale w tym roku ja kupuję każdemu coś bez pytania. I przydałaby mi się ta lista prezentów co kiedyś tu była na forum (prezent dla mamy,taty,siostry itd) - znacznie by pomogło.

sprawdź tutaj, może coś Ci pomoże:
http://iprezenty.pl/
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  3 grudnia 2011
To ja podobne się pod twój temat, jestem biednym studentem i wypadało by zakupić choć coś symbolicznego kobiecie z którą przebywam. Wiem że popsuły się jej ulubione kolczyki więc postanowiłem kupić nowe. Nie lubi takich wiszących tylko raczej takie prostsze przylegające do ucha. Jakieś propozycje?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakieś propozycje?

a nosi zloto, srebro, platyne, biale zloto?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem biednym studentem


massacre
massacre: a nosi zloto, srebro, platyne, biale zloto?


stawiam na srebro w tym wypadku :mrgreen:

skoro nie lubi wiszących to pewnie chodzi jej o wkrętki, przypatrz się czy woli samo srebro z wzorkami czy z jakimiś cyrkoniami/kamyczkami.
A jeśli nie poradzisz sobie z tym zadaniem to stawiam na srebrne wkrętki z jakimś przezroczystym kamyczkiem - będzie do wszystkiego pasować ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zaczynamy maraton z prezentami ; )


jak ja tego nie lubie...

Ja zamowilam babciom kalendarze scienne ze zdjeciami wnuka - na kazdy miesiac inne zdjecie. Do tego kubki z jego zdjeciem. I kubki, i kalendarze maja dedykacje dla babci bla bla bla.. Plus breloki do kluczy - tez z jego zdjeciem :D

Nie wiem co bym chciala dla siebie... mnie w sumie wszystko cieszy :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: stawiam na srebro w tym wypadku


on jest biednym studentem, ale ona nie musi byc :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: srebrne wkrętki z jakimś przezroczystym kamyczkiem - będzie do wszystkiego pasować ;)


fajne... ale takie nijakie jako prezent swiateczny... ja zazwyczaj dostawalam pierscionki :crylol: Nie, no zartuje... 2 razy tylko dostalam :D
Wiesz. Kolczyki takie malusie to ja zawsze gubilam... nie wiem jak jego ukochana... Hmmm... co ja bym chciala dostac od biednego studenta... Misia pluszowego ^^ Poduszeczke z jakas dedykacja... Poprosic mame zeby wyhaftowala :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 grudnia 2011

Ja tam bym nie pogardziła kolejną parą butów :ninja:

madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
massacre
massacre: Poduszeczke z jakas dedykacja... Poprosic mame zeby wyhaftowala :D

w sumie nie głupi pomysł, u fotografa można teraz takie coś zrobić : )

Asia - a potrafisz doradzić coś mi? :mrgreen: znasz jakieś akcesoria babskie które się przydają? nie wiem, może jakiś zestaw do domowego pedicure? :woot:
albo w inny sposób zadam pytanie: co masz w domu ciekawego co mogłabyś polecić innym dziewuszkom? :mrgreen:
madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam bym nie pogardziła kolejną parą butów

dopiero co jakieś 2 dni temu kupiłam nowe, nie przejdzie :ninja:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dopiero co jakieś 2 dni temu kupiłam nowe, nie przejdzie

Oj tam, oj tam :ninja:
Może masz chcice na jakąś torebkę? Tez się zawsze przydają :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znasz jakieś akcesoria babskie które się przydają?


tak jak Avante napisala - torebek i butow nigdy za wiele :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: może jakiś zestaw do domowego pedicure?

Moze byc. U mnie w drogeriach robia specjalne prezenty swiateczne. Ja dostalam od szefa w zeszlym roku zestaw wlasnie do manicure i pedicure. Podobal mi sie i uzywalam/ uzywam. Byl zestaw lakierow do paznokci (chyba 5) - kolory dosc neutralne, czerwienie, beze - to co kazdej z nas by pasowalo, do tego krem peelingujaco-nawilzajacy do dloni, do stop, jakies tam inne gadzety...

Moj kolega z kolei dostal fajny zegarek na stolik nocny - taki w stylu antycznym - swietny.

Konto usunięte
Konto usunięte: co masz w domu ciekawego co mogłabyś polecić innym dziewuszkom?

Jakie pytanie :rotfl:

Zapytaj czego nie mam - nie mam takiego malego odkurzacza i miksera do shakeow i mrozonej kawy - wiesz z kruszarka do lodow - stary oddalam bo tej kruszarki do lodow nie mial - i to bym chciala na swieta. Nie ma to jak margarita domowej roboty ^^ Odkurzacz z tego wzgledu ze maly duzo, czesto gesto kruszy, rozsypuje, robi balagan i jak mam odpalac za kazdym razem moj duzy odkurzacz to mnie trzesie. A taki podreczny wiesz... wlaczam cyk cyk cyk i po balaganie :D

Mojej mamie zazwyczaj zestawy kosmetykow kupuje.
Mojej siostrze i bratu ubrania... Moj brat uwielbia Manchester United, wiec sie po prostu loguje na ich oficjalna strone i wybieram
Patrz to:

Mojemy facetowi kupuje kufle z calego swiata, ostatnio kupilam z grawerowana dedykacja ode mnie i od syna... Do tego wedki i wszystko co zwiazane z rybami - uwielbia jezdzic na ryby a tego sprzetu nigdy za wiele...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
massacre
massacre: jak ja tego nie lubie...

nie tylko Ty, poczekaj aż się zaczną tematy z sukienkami na studniówki : )

massacre
massacre: torebek i butow nigdy za wiele

właśnie chciałąm torebkę ! ale oni twierdzą że to nie jest użyteczne :ninja:
o losie :crylol:

massacre
massacre: Zapytaj czego nie mam - nie mam takiego malego odkurzacza i miksera do shakeow i mrozonej kawy - wiesz z kruszarka do lodow - stary oddalam bo tej kruszarki do lodow nie mial - i to bym chciala na swieta. Nie ma to jak margarita domowej roboty ^^ Odkurzacz z tego wzgledu ze maly duzo, czesto gesto kruszy, rozsypuje, robi balagan i jak mam odpalac za kazdym razem moj duzy odkurzacz to mnie trzesie. A taki podreczny wiesz... wlaczam cyk cyk cyk i po balaganie :D

ej a za pomocą blendera można robić ciekawe drinki? mam w domu i używam w sumie tylko do latte maciatto :mrgreen:

massacre
massacre: Moj brat uwielbia Manchester United, wiec sie po prostu loguje na ich oficjalna strone i wybieram Patrz to

zayebiste :ninja: bratu bym kupiła, ale cena :ninja:

massacre
massacre: Ja dostalam od szefa w zeszlym roku zestaw wlasnie do manicure i pedicure

kiedyś pamiętam jakaś dziewczyna zakładała tutaj temat z zestawem do pedicure, wyglądał fajnie, tylko nie wiedziała jak go używać bo nie było chyba po polsku napisane.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.