madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witajcie,
zaczynamy maraton z prezentami ; )

Jednak mój temat będzie trochę inny niż zawsze, czyli nie interesuje mnie co komu kupić, tylko co ja powinnam sobie wymyślić na swój prezent :ninja:
U mnie w domu wychodzą z założenia, że lepiej zapytać i kupić niż strzelać w ciemno. Jednak zasada jest jedna: ma to być użyteczne :ninja: Długo myślałam nad tym co sobie wybrać, jednak nie mam kompletnie pojęcia co by było fajne i użyteczne, macie jakieś pomysły? mogą to być akcesoria do pielęgnacji ciała, jakieś ubranie, i inne rzeczy nie koniecznie z tematyki mody i urody.
No i cena jakaś przystępna, my skromni ludzie jesteśmy, tak myślę że do 150zł.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc ;*

.... a potem się mnie ludzie pytają, dlaczego nie lubię świąt :ninja:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poczekaj aż się zaczną tematy z sukienkami na studniówki : )

wisza mi one tak samo jak tematy agoosi z 8376487634 zdjeciami :D
wlacza sie ignor i nabija sie wtedy na Seksie - tam o studniowkach rzadko kiedy cos jest :D

Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie chciałąm torebkę ! ale oni twierdzą że to nie jest użyteczne o losie

jak torebka moze byc nie uzyteczna? :szok:

Konto usunięte
Konto usunięte: ej a za pomocą blendera można robić ciekawe drinki? mam w domu i używam w sumie tylko do latte maciatto

kurcze, ja zawsze mieszam co jest co...
Bledner:

(taki to ja mialam, jak mlody byl bobasem i robilam mu przecierki z warzyw i owocow)
czy blender:

taki wlasnie chce, tylko nie kazdy ma funkcje kruszarki do lodow :D
Kurcze, cuda mozna w nim robic. Koktajl bananowy... Byla kiedys w PL albo tylko w Trojmiescie sieciowka z zarciem wegetarianskim, Greenway sie chyba nazywala. Od nich wzielam przepis na koktajl bananowy, 2 banany, pol cytryny, cukier waniliowy i duzy jogurt naturalny - PYCHA
Tak samo truskawki i inne owoce - na lato bajka.
Kawe mrozona - oczywko wiesz jak zrobic. No a margarite - lejesz tequile, sok z cytryny, lod... nie pamietam co tam jeszcze - uhuhu nabombiona bym chodzila codziennie :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: zayebiste bratu bym kupiła, ale cena


Cena wali na kolana :crylol: Ale jest to rzecz kolekcjonerska, ktora zyskuje na wartosci, wiec wiesz... prezent inwestycja :pavarotti:
jak chcesz obczaj ich stronke:

www.store.manutd.com

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś pamiętam jakaś dziewczyna zakładała tutaj temat z zestawem do pedicure, wyglądał fajnie, tylko nie wiedziała jak go używać bo nie było chyba po polsku napisane.


Ale ja nie dostalam zadnego urzadzenia. Tylko lakiery do paznokci, kremy, takie tam.. nie trzeba instruckji obslugi.
Ach, moja kolezanka fajny zestaw dostala do woskowania - taki fajny dzbanuszek z podgrzewaczem wosku... plastry, szpatulke - wszystko slicznie wygladalo ^^

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sprawdź tutaj, może coś Ci pomoże: http://iprezenty.pl/

Dzięki, zalukam co tam mają ciekawego.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
massacre
massacre: Ach, moja kolezanka fajny zestaw dostala do woskowania - taki fajny dzbanuszek z podgrzewaczem wosku... plastry, szpatulke - wszystko slicznie wygladalo ^

oo to by było fajne, możesz pokazać jak to mniej więcej wygląda? bo ja nie mam pojęcia :mrgreen:

massacre
massacre: jak torebka moze byc nie uzyteczna?

no w oczach mojego brata jest to kompletnie niepotrzebna rzecz! :ninja:

massacre
massacre: kurcze, ja zawsze mieszam co jest co... Bledner:

te pierwsze ;)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dzięki, zalukam co tam mają ciekawego.

proszę.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 grudnia 2011

Ciekawa strona, na szybko znalazłem nawet butelkę piwa z czekolady :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Fantazja
Fantazja
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak myślę że do 150zł.

ja to bym wybrała sobie jakieś płyty albo książki.
za tę kwotę, można naprawdę bombowe lektury kupić.
ja w tym roku zażyczyłam sobie drukarkę, zobaczymy. :D
madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
Fantazja
Fantazja: ja to bym wybrała sobie jakieś płyty albo książki.

osobiście poluję na 'Dlaczego Bóg nienawidzi kobiet."
książka jest o kulturach w których obrzeza się kobiety. Wszystkie historie na faktach oczywiście.
Jednak nigdzie u mnie w księgarni jej znaleźć nie umiem ; /

ale ja chcę coś babskiego :mrgreen:
madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ciekawa strona, na szybko znalazłem nawet butelkę piwa z czekolady

chyba sama ją przejrzę :mrgreen:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 grudnia 2011

Pomyśl, czego jeszcze nie masz a chciałabyś mieć :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: macie jakieś pomysły?

Marzą Ci się jakieś fajne buty, ale szkoda Ci na nie kasy? Niech ktoś Ci zrobi właśnie taki prezent.
Zresztą samym prezentem mogą być właśnie pieniądze. Kupisz sobie co będziesz chciała i po problemie, ale pewnie takie coś nie wchodzi w grę :D.
Ja na Twoim miejscu pomyślałabym o bilecie na jakiś koncert Twojej ulubionej kapeli :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oo to by było fajne, możesz pokazać jak to mniej więcej wygląda? bo ja nie mam pojęcia

nie moge znalezc. nie wiem jakiej to firmy bylo. w zeszlym roku dostala...

Konto usunięte
Konto usunięte: te pierwsze ;)

to pierwsze to uzywalam tylko do zupek przecierowych.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba sama ją przejrzę

Ciekawe rzeczy nawet w kategorii domator :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Ja na Twoim miejscu pomyślałabym o bilecie na jakiś koncert Twojej ulubionej kapeli :)

a u mnie w przyszłym roku koncert Guns Rose ! nie wiem czy wiecie :pavarotti: Rybnik coraz bardziej sławny :mrgreen:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a u mnie w przyszłym roku koncert Guns Rose ! nie wiem czy wiecie Rybnik coraz bardziej sławny

Widziałam coś na kwejku o tym, ale nie czytałam bardzo dokładnie.

Ja chcę jechać na Red Hot Chilli Peppers w Warszawie, ale nie mam kasy na bilet :and:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: madzia2143: chyba sama ją przejrzę Ciekawe rzeczy nawet w kategorii domator :D

gdy skończe sprzątać to przysiądę :) bo z tego co na szybko widziałam ta stronka chyba zabierze mi kupę czasu ; )
madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Ja chcę jechać na Red Hot Chilli Peppers w Warszawie, ale nie mam kasy na bilet .

właśnie ja teeeeeeż ; / mogłam jechać gdy grali w Chorzowie ale głupia byłam i nie pojechałam.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdy skończe sprzątać to przysiądę :) bo z tego co na szybko widziałam ta stronka chyba zabierze mi kupę czasu ; )

no jest mnóstwo tego, też spadam coś zeżreć a wieczorem pooglądam prezenty.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.