madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witajcie,
zaczynamy maraton z prezentami ; )

Jednak mój temat będzie trochę inny niż zawsze, czyli nie interesuje mnie co komu kupić, tylko co ja powinnam sobie wymyślić na swój prezent :ninja:
U mnie w domu wychodzą z założenia, że lepiej zapytać i kupić niż strzelać w ciemno. Jednak zasada jest jedna: ma to być użyteczne :ninja: Długo myślałam nad tym co sobie wybrać, jednak nie mam kompletnie pojęcia co by było fajne i użyteczne, macie jakieś pomysły? mogą to być akcesoria do pielęgnacji ciała, jakieś ubranie, i inne rzeczy nie koniecznie z tematyki mody i urody.
No i cena jakaś przystępna, my skromni ludzie jesteśmy, tak myślę że do 150zł.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc ;*

.... a potem się mnie ludzie pytają, dlaczego nie lubię świąt :ninja:

Alucard
Alucard
  3 grudnia 2011

Mamie: Jakiś zestaw kosmetyków, perfum i wizyta w spa.
Tacie: Kołowrotek, jakiś alkohol oraz zestaw do golenia.
Psu: słodycze dla psa i jakaś zabawka.

Babsy
Babsy
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mamie: Jakiś zestaw kosmetyków, perfum i wizyta w spa. Tacie: Kołowrotek, jakiś alkohol oraz zestaw do golenia. Psu: słodycze dla psa i jakaś zabawka.


Konto usunięte
Konto usunięte: nie interesuje mnie co komu kupić, tylko co ja powinnam sobie wymyślić na swój prezent

;)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie chciałąm torebkę ! ale oni twierdzą że to nie jest użyteczne

dzikusy jakieś! :ninja:
sylwik
sylwik
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak mój temat będzie trochę inny niż zawsze, czyli nie interesuje mnie co komu kupić, tylko co ja powinnam sobie wymyślić na swój prezent

masz wszelkie depilatory czy urzadzenia do wlosow? jakies masazery, cos zwiazanego z hobby, karnet do spa:woot: jakies elektroniczne gadzety:woot:
sylwik
madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://allegro.pl/ebook-reader-7-nowosc-rozowy-i-niebieski-i1949936711.html

to mi się podoba ale trochę za drogie :and:
znalazłam na allegro coś takiego: http://allegro.pl/parafiniarka-2x-parafina-2xrekawica-2xskarpet-i1955007984.html

i kusi mnie bardzo, tylko używał ktoś tego, godne polecenia ?
madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: madzia2143: właśnie chciałąm torebkę ! ale oni twierdzą że to nie jest użyteczne dzikusy jakieś!

ale taszka chyba też będzie :mrgreen:
sylwik
sylwik
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i kusi mnie bardzo, tylko używał ktoś tego, godne polecenia ?

hahahahaha, mnie sie parafina zle kojarzy, bo jakies 10-15 lat temu moja mama sobie robila zabiegi parafinowe bo po operacji kregoslupa byla, zostawila parafine na kuchence na chwile a to wybuchlo:lol:
mielismy przepiekna czarna, nadpalona kuchnie:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: to mi się podoba ale trochę za drogie

http://allegro.pl/dotykowy-ebook-reader-4gb-menu-pl-kolor-czarny-i1969819023.html
madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahahaha, mnie sie parafina zle kojarzy, bo jakies 10-15 lat temu moja mama sobie robila zabiegi parafinowe bo po operacji kregoslupa byla, zostawila parafine na kuchence na chwile a to wybuchlo mielismy przepiekna czarna, nadpalona kuchnie

ej nie strasz :mrgreen:
niby tańszy ale przesyłka 100zł :ninja:
boniwinter
boniwinter
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie w domu wychodzą z założenia, że lepiej zapytać i kupić niż strzelać w ciemno. Jednak zasada jest jedna: ma to być użyteczne Długo myślałam nad tym co sobie wybrać, jednak nie mam kompletnie pojęcia co by było fajne i użyteczne, macie jakieś pomysły?

to ja mam Ci powiedziec co potrzebujesz i co bedzie praktyczne dla Ciebie?
Sorry

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko co ja powinnam sobie wymyślić na swój prezent

to co napisalam powyzej....pomysl nad tym czego nie masz, czego nigdy nie mialas i co bardzo chcialabys miec.
Kazdy tu ci wymieni swoje "zachcianki", ale Ty musisz sama wiedziec czego potrzebujesz bo nikt nie zna Twojej szafy, kolekcji butow, ulubionych kosmetykow itp....
sylwik
sylwik
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ej nie strasz

nie no, jak jest specjalne urzadzonko to nie wybucha^^

Konto usunięte
Konto usunięte: niby tańszy ale przesyłka 100zł

aj faktycznie, to wszystko z tajwanow czy chin wysylane:nie:
madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ja mam Ci powiedziec co potrzebujesz i co bedzie praktyczne dla Ciebie? Sorry

założyłam ten temat z nadzieją, że ktoś pokaże tu jakieś fajne babskie akcesoria, bo ja nie jestem z nimi na czasie. i tyle. Jeśli takowych nie znasz - to zostaje mi jedynie podziękować za zainteresowanie ; )
madzia2143
madzia2143
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie no, jak jest specjalne urzadzonko to nie wybucha^^

ciekawe czy ktoś tutaj to miał/ma. z tego co pamiętam to Darunia sama w domu bawiła się parafiną. zobaczymy może wpadnie tutaj.

Konto usunięte
Konto usunięte: madzia2143: niby tańszy ale przesyłka 100zł aj faktycznie, to wszystko z tajwanow czy chin wysylane

a szkoda, bo fajne urządzenie ; )
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  3 grudnia 2011

Ja bym nie pogardziła parą fajnych spodni :D

Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej zapytać i kupić niż strzelać w ciemno

Z jednej strony prawda, ale z drugiej fajnie jest nie wiedzieć, co się dostanie, jest wtedy jakaś niespodzianka :)

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  3 grudnia 2011

a dla kogo chcesz zrobic prezent? wiesz tego jest duzoo:) tak na prawde moze fajny zestaw Dave jest w hipermarkecie np dla mamy mysle ze to fajny pomysl

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.