Fieska
Fieska
  2 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witajcie! :mrgreen:

Natrafiłam ostatnio na wypowiedź na fb, którą coraz więcej osób zaczyna publikować. Zapewne są i takie w języku polskim, ale nie chcę mi się szukać, więc przetłumaczę to z niemieckiego.

"Jeśli przytyjesz, plotkują.
Jeśli schudniesz, jesteś podejrzewany o popadanie w anoreksje.
Jeśli ładnie się ubierasz, jesteś zarozumiały.
Ubierasz się prosto, zaniedbujesz się.
Jeśli płaczesz, jesteś słaby.
Ale jeśli powiesz co myślisz, jesteś arogancki.
Jeśli się wzbraniasz, jesteś człowiekiem z problemami.
Obojętnie co zrobisz i tak będziesz skrytykowany.
Jeżeli jesteś z siebie dumny, taki jaki jesteś, to niech ludzie gadają!"


1. Jak odbieracie ten cytat?
2. Znacie wartość swojej osoby, czy leży ona w zależności od innych?
3. Jak odbieracie krytykę w kierunku swojej osoby? Potraficie się z nią obejść, czy bierzecie wszystko do serca i staracie się zmienić to co według innych się nie podoba?

Miłego dnia i weekendu, Kamila. ;)
pijana
pijana
  3 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prawda. tak smo jest sporo osob, ktore moim zdaniem maja za wysokie mniemanie o sobie. no i też zależy jak kto rozumie pytanie "czy znasz swoja wartość" :)

Właśnie najwięcej tych, którzy mają się za bóstwa to ci zakompleksieni, moim zdaniem. Próbują tworzyć w naszych oczach obraz ideałów, ale ich niedowartościowanie (a często i prostactwo) wychodzą przy większych dyskusjach. Osoba, która jest stuprocentowo pewna siebie i swoich racji nie będzie za wszelką cenę próbowała udowodnić, że tę rację ma. A ta, która się boi porażki będzie szczekać najgłośniej :-)
HardcoremJestem
HardcoremJestem
  7 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak odbieracie ten cytat?

Mam na to wy*****e ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Znacie wartość swojej osoby, czy leży ona w zależności od innych?

Tak. Jestem za*****ty :))

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jak odbieracie krytykę w kierunku swojej osoby? Potraficie się z nią obejść, czy bierzecie wszystko do serca i staracie się zmienić to co według innych się nie podoba?

Jestem za****sty ,niczego nie zmieniam bo jak się komuś coś we mnie nie podoba to znaczy że się nie zna :mrgreen:
HardcoremJestem
HardcoremJestem
  7 grudnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: 1 . Osoba publikująca takie coś na jakimkolwiek portalu , nie ma dystansu do siebie samego . Wszystko bierze do serce i płaczę . 2. Znam swoją wartość 3. Obejdę się . , bo co mnie obchodzi co sobie ktoś o mnie myśli . Może mi ktoś powiedzieć , że jestem gruba i po mnie spłynie to jak po kaczce . Jestem gruba to jestem i h * J :D jak się zmieniać to tylko dla Siebie i basta

Lubię to! :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ta, która się boi porażki będzie szczekać najgłośniej :-)

hau hau

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.