kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  16 listopada 2011 (pierwszy post)

Ktore z tych butow sa bardziej damskie? Dlaczego i po czym odroznic damskie buty od meckich? Nie mam zielonego pojecia w takim przypadku bo wiadomo szpilki no to inna sprawa, ale taki typ butow to wszystko prawie to samo kolorami tylko sie roznia.


FukMe
FukMe
  24 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sama jestes jedna wielka bzdura. To jest moje zdanie i gow....no masz do tego.


Po pierwsze troche kultury. Na podstawie czego wnioskujesz, ze jestem bzdura?

Po drugie, nie wypowiedzialas swojego zdania tylko zdanie WSZYSTKICH KOBIET w tym oto poscie:
Konto usunięte
Konto usunięte: kobiety vansow nie nosza bo sa na maxa niekobiece

Jestem kobieta, wiec mam prawo zaprzeczyc.
Gdybys to ujela inaczej to bym sie nie czepiala. Jednak, jesli bierzesz siebie za glos wszystkich kobiet, to ponos tego konsekwencje i badz gotowa na to, ze inne kobiety nie beda musialy sie z Twoim zdaniem zgodzic.

Konto usunięte
Konto usunięte: Obracam sie w srodowisku sportowcow i ludzi, ktorzy preferuja sportowy styl, wiec wiem jakie buty kobiety nosza.


Byc moze i wiesz jakie buty nosza kobiety w Twoim srodowisku. Nie wypowiadaj sie jednak za nas wszystkie.
Dziekuje i pozdrawiam.
FukMe
FukMe
  24 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: boniwinter


i przeczytaj zdanie kolejnej kobiety, ktora sie z Twoim zdaniem nie zgadza, bo widze, ze masz sie faktycznie za glos kobiet :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Stwierdziłaś, że kobiety nie chodzą w Vansach... Co nie ma nic wspólnego z prawdą.
pijana
pijana
  24 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze troche kultury

Pisałam jej w innym temacie, że jest chamska, to stwierdziła, że nie, bo nikogo nie obraziła. Jak dla mnie wcale nie trzeba kogoś obrazić by ukazać chamstwo.
suckinsyn
suckinsyn
  25 listopada 2011

dżizys ale paskudne buty :WTF:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisałam jej w innym temacie, że jest chamska, to stwierdziła, że nie, bo nikogo nie obraziła. Jak dla mnie wcale nie trzeba kogoś obrazić by ukazać chamstwo.


I pomyslec, ze taka osoba byla FP :nie:
Brak umiejetnosci dialogu...
z reszta nevermind :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.