kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  16 listopada 2011 (pierwszy post)

Ktore z tych butow sa bardziej damskie? Dlaczego i po czym odroznic damskie buty od meckich? Nie mam zielonego pojecia w takim przypadku bo wiadomo szpilki no to inna sprawa, ale taki typ butow to wszystko prawie to samo kolorami tylko sie roznia.


BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  17 listopada 2011

mi te drugie bardziej wyglądaja na damskie , 3 na najbardziej męskie a te pierwsze nie mam zdania .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  17 listopada 2011

Chodzilo mi o to ze pozniej wiara gada glupoty, a ja naprawde nie znam sie na tym. Buty byly w czesci meskiej do tego na nalepce nic nie bylo ze damskie, a w necie pisza inaczej. Do tego wedle mnie nie wygladaja na jakies typowo damskie czy cos, a ze byly wygodne to kupilem je. Pytam o opinie bo glupio mi wyjsc teraz w nich na ulice, bo mysle ze duzo dziewczyn itp rozpozna je po czyms tam jesli beda to damskie buty. Z tego co piszecie to jednak nie maja jakichs znakow szczegolnych jakoby mialy byc damskie. Te znaczki na tych jednych to nie sa kwiatki serca czy cokolwiek typowo damskiego tylko cos w stylu jakby komus farba sie rozlala:P

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  17 listopada 2011

Te buty są tak wieśniackie, że w życiu bym ich nie założyła. Chodzi w nich każdy mało przeciętny człowiek.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  17 listopada 2011
kaziu4442
kaziu4442: Ktore z tych butow sa bardziej damskie? Dlaczego i po czym odroznic damskie buty od meckich? Nie mam zielonego pojecia w takim przypadku bo wiadomo szpilki no to inna sprawa, ale taki typ butow to wszystko prawie to samo kolorami tylko sie roznia.

jak dla mnie to wszystkie wyglądają tak samo :woot:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Slayer
Slayer
  17 listopada 2011
Sylvinka
Sylvinka: Chodzi w nich każdy mało przeciętny człowiek.

Pocisk 10/10 :rotfl:
Babsy
Babsy
  17 listopada 2011

wszystkie wygladaja mi na meskie.

kaziu4442
kaziu4442: Dlaczego i po czym odroznic damskie buty od meckich?

damskich raczej niewiele produkuja w rozmiarach powyzej 42-43;)
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  17 listopada 2011
Sylvinka
Sylvinka: mało przeciętny

To chyba dla niego komplement? No chyba że przeciętność uważasz za pozytywna cechę?

Ja tam bym chętnie chodził w kobiecych butach np. takich:
styka51
styka51
  17 listopada 2011
Sylvinka
Sylvinka: Te buty są tak wieśniackie, że w życiu bym ich nie założyła. Chodzi w nich każdy mało przeciętny człowiek.

Chodziłam w takich za czasów lo... znaczy była nieprzeciętna :pavarotti:
pijana
pijana
  17 listopada 2011

Czytanie ze zrozumieniem się kłania u niektórych...

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 listopada 2011
kaziu4442
kaziu4442: po czym odroznic damskie buty od meckich?

meskie sa na dziale z meskimi butami a damskie na dziale z damskimi. zazwyczaj te dzialy sa w zupelnie oddzielnych miejscach, po przeciwnych stronach sklepu, badz nawet na oddzielnych pietrach :woot:

jezeli chodzi o te buty, ktore wkleiles to wydaja mi sie unisex.
nie raz na kosza kupowalam meskie buty, bo byl wiekszy wybor. moze miedzy nogami sie roznimy, ale na stopach chyba nie bardzo :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytanie ze zrozumieniem się kłania u niektórych...


ja tez nie rozumiem. z calym szacunkiem do Sylvinki, zrozumialam z kontekstu zdania co miala na mysli, jednak pierwszy raz spotykam sie ze sformuowaniem "malo przecietny" i jakby to napisac niezaleznie od jakiegokolwiek zdania, mozna by bylo zrozumiec jako "oryginalny" a nie "nawet nie przecietny" "czy gorszy od przecietnego" czy "bardzo przecietny" .... etc. ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  17 listopada 2011

Dobra sprawa juz zalatwiona, mozna zamknac. Co do tego

Sylvinka
Sylvinka: Te buty są tak wieśniackie, że w życiu bym ich nie założyła. Chodzi w nich każdy mało przeciętny człowiek.

To nie mam jakiejs potrzeby wyrozniania sie z tlumu i mam bez tego wszystko czego mi potrzeba. Tez nie interesuje mnie zdanie innych nie liczac jednej dziewczyny, ale skoro dowiedzialem sie ze to damskie buty to trochy glupio mi byloby w nich chodzic. Nie moja wina ze mieli zamieszanie i ktos zamienil kilka par, zreszta malo kto by zaowazyl ze to sa niby damskie jako ze producent uwaza je ogolnie za sportowe, tylko wsrod ludzi i czesci sklepow panuje takie przekonanie.
marta0859
marta0859
  17 listopada 2011
kaziu4442
kaziu4442: Ktore z tych butow sa bardziej damskie?

Raczej żadne z tych.
NicZaFriko
NicZaFriko
  17 listopada 2011

Ani nie tylko dla faceta , ani nie tylko dla kobiety ,

massacre
massacre: unisex.

od co .
A co do buty , chodziłem w takich jak miałem 13 lat , baggi na nogach i koszulki XXL, bo jedynie na takich butach nogawka sie nie obcierała od chodzenia.

kaziu4442
kaziu4442: Tez nie interesuje mnie zdanie innych

Wystawiasz posta na forum publicznym i nie liczysz się z tym ze ktoś będzie miał własne zdanie ?
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  17 listopada 2011

Nie zrozumiales o co chodzi przeczytaj calego posta uwaznie. Na codzien mnie nie interesuje, w tym przypadku jest inaczej dlaczego pisalem wyzej. Bylem ciekaw czy az tak mocno te buty sie odrozniaja od meskich czy nie, czy moze to po prostu wybryk adminow pewnej strony. Do tego nie znam sie na tym i pytalem czym roznia sie buty damskie od meskich, myslalem ze maja jakies znaki szczegolne, ale jednak widocznie nie nie liczac koloru itp... To jak chodzi kto ubraty tez mi jakos rypta:P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.