kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  16 listopada 2011 (pierwszy post)

Ktore z tych butow sa bardziej damskie? Dlaczego i po czym odroznic damskie buty od meckich? Nie mam zielonego pojecia w takim przypadku bo wiadomo szpilki no to inna sprawa, ale taki typ butow to wszystko prawie to samo kolorami tylko sie roznia.


pijana
pijana
  17 listopada 2011
kaziu4442
kaziu4442: kaziu4442

Nie dramatyzuj chłopak, kawałek wzorku w jakieś mazy nie czyni butów damskimi.
Konto usunięte
Konto usunięte: NicZaFriko

:pavarotti: :*
massacre
massacre: ja tez nie rozumiem. z calym szacunkiem do Sylvinki, zrozumialam z kontekstu zdania co miala na mysli, jednak pierwszy raz spotykam sie ze sformuowaniem "malo przecietny" i jakby to napisac niezaleznie od jakiegokolwiek zdania, mozna by bylo zrozumiec jako "oryginalny" a nie "nawet nie przecietny" "czy gorszy od przecietnego" czy "bardzo przecietny" .... etc. ;)

No właśnie o to mi chodzi, że ona popełniła błąd, ok, ale niektórzy nie rozumieją jej błędu :rotfl: A, nieważne :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie o to mi chodzi, że ona popełniła błąd, ok, ale niektórzy nie rozumieją jej błędu A, nieważne


ja juz nic nie rozumiem :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  17 listopada 2011

Jak je kupowałam to się nie zastanawiałam czy wyglądają męsko czy damsko, po prostu mi się podobały i już, mam wy**bane na to co uważają inni :woot:
Adidasowa
Adidasowa
  17 listopada 2011

Ja uważam że wszystkie buty na tych zdjęciach są męskie ;) wydaje mi się, że męskie sa bardziej masywne i zazwyczaj na półkach w męskich stoją większe rozmiarówki tak od 40stki , a w damskich od 36 :mrgreen: przynajmniej w moich okolicach tak wszędzie jest.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  17 listopada 2011

one są damskie? :szok:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Alucard
Alucard
  17 listopada 2011

Moje stopy bujają się tylko w pumie.

boniwinter
boniwinter
  17 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta, kobiety latają w szpilkach all day, all night.

niekoniecznie, mowimy tutaj o obuwiu sportowym, a nie o szpilkach
pijana
pijana
  17 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niekoniecznie, mowimy tutaj o obuwiu sportowym, a nie o szpilkach

Stwierdziłaś, że kobiety nie chodzą w Vansach... Co nie ma nic wspólnego z prawdą.
boniwinter
boniwinter
  17 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Stwierdziłaś, że kobiety nie chodzą w Vansach...

kobiety, ktore chca byc kobietami zawsze i wszedzie wybiora inne sportowe buciki

Nie mowie o skejtach i subkulturach tylko o kobietach ubierajacych sie na sportowo.
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  18 listopada 2011

Nie no fakt kobiety zbyt czesto nie nosza takich butow:}

Paulinessa
Paulinessa
  18 listopada 2011

Niby bardziej męskie, ale moim zdaniem jednak unisex.

FukMe
FukMe
  18 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kobiety, ktore chca byc kobietami zawsze i wszedzie wybiora inne sportowe buciki


bzdura
tak, a kobiety, ktore nie chca byc kobietami zawsze i wszedzie beda zbierac siano, zeby zmienic plec.
FukMe
FukMe
  18 listopada 2011
kaziu4442
kaziu4442: Nie no fakt kobiety zbyt czesto nie nosza takich butow:}


jest roznica miedzy "niezbyt czesto" a "w ogole" ;)
styka51
styka51
  18 listopada 2011
Sylvinka
Sylvinka: one są damskie?

Uwierz mi... swego czau połowa dziewuch z mojego lo łaziło w takich butach, ale tylko dlatego, że pasowały do:

DS- Deskorolka Słupca
boniwinter
boniwinter
  18 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bzdura

sama jestes jedna wielka bzdura.
To jest moje zdanie i gow....no masz do tego.
Obracam sie w srodowisku sportowcow i ludzi, ktorzy preferuja sportowy styl, wiec wiem jakie buty kobiety nosza.

jak ci nie pasuje to sie wypowiadaj, ale nie podwazaj mojego zdania

Konto usunięte
Konto usunięte: tak, a kobiety, ktore nie chca byc kobietami zawsze i wszedzie beda zbierac siano, zeby zmienic plec.

juz napisalam wczesniej...nie mowie tu o subkulturach

kaziu4442
kaziu4442: Nie no fakt kobiety zbyt czesto nie nosza takich butow:}

dlatego kup sobie smialo. Na pewno nikt nie pomysli, ze to damski but :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.