kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  16 listopada 2011 (pierwszy post)

Ktore z tych butow sa bardziej damskie? Dlaczego i po czym odroznic damskie buty od meckich? Nie mam zielonego pojecia w takim przypadku bo wiadomo szpilki no to inna sprawa, ale taki typ butow to wszystko prawie to samo kolorami tylko sie roznia.


Karola
Karola
  16 listopada 2011

Kolory - to chyba wiadome w niektórych przypadkach, ale: kobieta założy męskie i może jakoś wyglądać, a na odwrót to raczej nie działa. :D W tym przypadku przyznam się, że trudno mi określić które są bardziej damskie. :x

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  16 listopada 2011

Czyli ze sa meskie wszystkie tak po wygladzie?:P Bo w necie na temat jednych wyczytalem co innego:P I teraz glupio mi wyjsc w nich na ulice:P ehehhehe nie powiem na temat ktorych, ale na metce od nich nic o tym nie bylo jedynie ze sportowe buty cos tam te te rete:P

feuliette
feuliette
  16 listopada 2011

jak dla mnie 3 pary są męskie.
damskie są zazwyczaj z damskimi kolorami i jakies wzroki pierdółki.

Karola
Karola
  16 listopada 2011

No na takie całkiem kobiece to one nie wyglądają... ;P

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  16 listopada 2011

Nastepnym razem sam nie pojde do sklepu po buty... Chyba i tak jutro pojade je wymienic na cos innego bo normalnie glupio mi bedzie w tym chodzic z taka jakas dziwna swiadomoscia, ze wedle niektorych sklepow w necia sa to damskie buty:P
Tu mam jeszcze jedno ujecie:

boniwinter
boniwinter
  16 listopada 2011
kaziu4442
kaziu4442: Ktore z tych butow sa bardziej damskie?

zadne nie sa damskie

kaziu4442
kaziu4442: po czym odroznic damskie buty od meckich?

po dziale, w ktorym sie kupuje buty :tak:
poza tym damskie obuwie jest wezsze bo kobiety maja inna budowe stopy, no i kolory tez sa troszke inne, damskie obuwie nigdy nie jest tak "rozciagniete" w gornej partii buta, mowie o sznurowkach
boniwinter
boniwinter
  16 listopada 2011
kaziu4442
kaziu4442: ale taki typ butow to wszystko prawie to samo kolorami tylko sie roznia.

to wyglada na vansy, a kobiety vansow nie nosza bo sa na maxa niekobiece
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  16 listopada 2011

To zastanawia mnie to dlaczego w necie na pewnych stronach sprzedawaja je jako buty damskie?:P Do tego dodam ze mam numer 43, a mierzylem takie same o numerze 44 co tez byloby dla mnie dziwne ze damskie buty sa w takich rozmiarach. W tym sklepie bylo male zamieszanie i wiadomo kazdy moze odlozyc buty gdzie indziej, ale na kartczce jak juz pisalem nie bylo nic o tym ze sa damskie jedynie byl ogolny opis {buty sportowe cos tam cos tam}.

agoosiaaa
agoosiaaa
  16 listopada 2011

Mi te drugie wygladaja na damskie, z powodu tych wzorkow, czy cokolwiek to hest.

agoosiaaa
agoosiaaa
  16 listopada 2011

* jest

pijana
pijana
  16 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to wyglada na vansy, a kobiety vansow nie nosza bo sa na maxa niekobiece

Ta, kobiety latają w szpilkach all day, all night.
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  16 listopada 2011

Ja wlasnie sie na tym nie znam, ale na pewno sa jakies typy butow typowo dla kobiet i polowa ludzi pewno tego nawet nie odrozni:P Ale nie chce zeby ktos mnie bral za pedala przez buty... Do tego kupilem je bo byly wygodne, a nie ze wzgledu na cos innego no i nie byly w damskiej czesci sklepu, ale w neci na kilku stronach pisza ze jest inaczej:P a na kilku ze sa meskie, mlodziezowe itp.

agoosiaaa
agoosiaaa
  16 listopada 2011
kaziu4442
kaziu4442: Ale nie chce zeby ktos mnie bral za pedala przez buty...

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  17 listopada 2011
kaziu4442
kaziu4442: i tak jutro pojade je wymienic na cos innego bo normalnie glupio mi bedzie w tym chodzic z taka jakas dziwna swiadomoscia, ze wedle niektorych sklepow w necia sa to damskie buty:P Tu mam jeszcze jedno ujecie:

Powinieneś wymienić bo są zwyczajnie ujowe nie ważne czy męskie czy damskie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.